Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim podpowiedzcie mi gdzie na warmii regenerują przekładnie kierownicze?? Mam luzy i musze regenerować potrzebuje sprawdzonego zakładu.

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam

A ja nowicjusz bardzo chciałem podziękować za miłe przywitanie i oby do następnego :)

Edytowane przez xsaren

Opublikowano

Hejka.

Tylko zamiast w piątek wieczorem... Może w niedziele ....rano...popołudniu.... Myślę że większej ilości będzie odpowiadać.

Opublikowano

Z doświadczenia wiem, że zawsze komuś nie będzie pasował dany termin, jednak na pewno postaramy się kolejny dopasować do potrzeb klubowiczów. Zapraszamy na nasz regionalny portal tam wszystko jest aktualizowane na bieżąco. Pozdrawiam.

Opublikowano

Panowie możecie polecić jakiś dobry warsztat blacharsko-lakierniczy w Olsztynie lub okolicy? Potrzebuje pomocy z moim A4 przez kobiete która wymusiła mi na skrzyżowaniu pierszeństwo i mam teraz troche kłopotu. Na szczęście nie dużo....

Opłaca się w ogóle oddawać samochód do Palmowskiego? Potrafią i znają się tam coś? Nie chce przycinać na naprawie tylko porządnie naprawić autko.

Opublikowano

Polecam naprawdę szczerze Stępnień na ul. Morwowej.

https://plus.google.com/110713455472434867673/about?gl=pl&hl=pl

https://www.facebook.com/lakierniaolsztyn?fref=ts

http://serwis-stempien.pl/

To stary zakład istnieje już XX lat - stary właściciel niestety zmarł jakiś czas temu i teraz od kilku lat prowadzi to jego syn.

https://www.facebook.com/bartosz.stempien

Standard utrzymał taki jak miał jego ojciec, porządnie, rzetelnie, terminowo.

Auto odbierasz w umówionym terminie, bez obsuw, wysprzątane, umyte, odkurzone.

Wycięli mi tylną szybę w klapie tak aby zachować oryginalną uszczelkę (dostępną tylko w ASO) wyczyścili i pomalowali klapę.

Nie ma śladu że ktokolwiek ruszał tą szybę i oryginalną uszczelkę a w kilku zakładach nikt nie chciał się tego podjać.

Malowali też mamie A4 chyba ze 3 elementy (przycierki) i też pięknie zrobiona robota.

Cenowo nie ma szału (choć mi się wydaje ceny normalne rynkowe) ale na jakość roboty i rzetelność złego słowa nie można powiedzieć.

Znajomy też u nich robił i był mega zadowolony (to on mi polecił do nich jechać).

Edytowane przez eSPe

Opublikowano

Czyli 1 warsztat w Olsztynie?

Opublikowano

łoooooo siema w nowym roku dawno mnie tu nie było :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Zaleczeq dopiero %% spadly?

Edytowane przez jaccov6

Opublikowano

Już po zlocie, było bardzo fajnie, 2 godzinki kopania w opony, szkoda że zabrakło wielu z klubowiczów ...

Witam jako nowicjusz czekam na termin nastepnego spotu mam nadzieje że bedzie niedługo :)

Opublikowano

Zaleczeq dopiero %% spadly?

a jak trzymam faze jak ruski termos :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siemka :hi:

Chciałem zasięgnąć rady, czy poleciłby mi ktoś ogarniętego blacharza w Olsztynie? Słyszałem coś kiedyś o zakładzie na Morwowej, ale pewności nie mam.

Drobna robota, lekko błotnik do naprostowania, dlatego zależy mi na rozsądnej cenie ;)

Pomożecie? :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Siema. Co tak cicho? :D Gania ktoś na spoty 'kormoranowe'? :D

Opublikowano

A wogule cos tam sie jeszcze dzieje chlopaki sie jeszcze ustawiaja ??

Opublikowano

No działają jeszcze, mają nowe forum, w Google wpisz kormoran audi Olsztyn. :)

Opublikowano

Spoko możemy przemyśleć czy do nich nie podjechac a kiedy teraz się spotuja

Wysłane z mojego LT18i

Opublikowano

A to na forum dają info kiedy co i jak. :D

Opublikowano

Leci ktos jutro do Ostródy na te targi motoryzacyjne ?? :)

Opublikowano

Co zima i jej chlorkek doprowadzil moj lakier do destrukcji to masakra.Auto myte cala zime na bezdotyku a w piatek myjnia reczna. Blotnik juz po akcji reanimacji megsem

7445051e32e9cb943440cfc4cc169883.jpg

2bbfe20f90eff0877a91d8d62c188bc7.jpg

Na foto jest masakra a jeszcze niewidac ze caly wygladal jak by go papierem wodnym przelecial. Co gosciowi jazde na myjni zrobilem to szok..ale przepraszam nie jego wina[emoji12]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.