Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

mozliwe tez tak miałem rok temu i ojciec sie przestraszył ze cos wycieka :decayed: a to tylko klima :tongue4: zawsze mozesz podjechac do Pawełka i sie upewnic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

zonka twierdzi ze to od klimy i nie ma sie czym przejmować ma rację czy mam sie przejąć? pozdro :hi:

Możliwe że ma racje :decayed:

Klima kapie z reguły w okolicach koła prawego :wink4: podjedz oblukamy...

Michaś furka gotowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy olsztyniaki :) Miałbym wielką prośbę do was. Ponieważ miałem stłuczkę moim jeździdełkiem to poszukuję maskę i lewy błotnik. Niestety u nas w Elblągu u Korkucia mają sam syf, porysowane, pogięte, pordzewiałe... Na allegro kupiłem jedną maskę i teraz z niej chyba sobie mega jabłuszko na zimę do zjeżdżania zrobię :wallbash: bo się do niczego innego nie nadaje :thumbdown: I tak szukam i szukam tych części i zadzwoniłem wczoraj do waszego Korkucia z Dywit no i się okazało że właśnie jakąś nową a4 przedlift ściągnęli na lawecie.

I teraz część właściwa czyli prośba :).

Czy mógłby ktoś, podjechać do tych Dywit i zobaczyć tą a4 - dokładniej maskę i błotnik lewy czy nadają się do czegoś ?

Interesują mnie tylko części w oryginalnym lakierze (kolor nie istotny), bez wgniotek i rdzy, takie których przed lakierowaniem nie będę musiał najpierw naprawiać. Wiadomo jakieś ryski drobne czy maleńkie wgniotki mogą być ale żeby się nie okazało że maska po gradobiciu a błotnik prostował artysta kowal :P

Oczywiście odwdzięczę się jakimś browarkiem, jak maska i błotnik się będą nadawać to dowiozę osobiście, a jak nie to jakoś to załatwimy ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, ona stoi na lawecie ponoć jeszcze :) granatowa czy coś podobnego, poproś żeby Ci pokazali.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoi A4 B5 w sedanie, granatowa, niestety jeszcze na lorze na samej górze. Panowie z obsługi nie chcieli nic powiedzieć, ani pokazać ponieważ "aut na lawecie tu nie ma". Ciężki temat, ale że jestem mało pokorny, wlazłem na lawetę i obejrzałem. Niestety padał deszcz i ciezko określić stan elementów, ale lakier wydawał sie oryginalny, elementy spasowane fabrycznie (choć zderzak po lewej stronie był luźny), błotnik ma pomarańczowy oryginalny kierunek i oryginalne logo Audi, maska jest z grilem i ładnym znaczkiem w chromie. Nie zauważyłem korozji, wgniotek, ale nie dam sobie ręki uciąć, że nie było tam ingerencji.

Auto bedzie zdjęte w poniedziałek lub wtorek i wtedy można zaklepać te elementy. We wtorek bedę leciał ta trasa więc moge zajechac i obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie ! No nic będę w poniedziałek dzwonił, ale najważniejsze że wstępnie nie jest to żaden syf :).

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś koledzy pije zdrowie mojej zonki 40 -tki ,ale lacha dalej jest na torcie kazałem napisac nie mam 40 lat -tylko 18 i 22 lata doswiadczenia oby i wam koledzy tak wyszło jak mi -pozdrawiam twardzieli arko :hi::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to arko gratki zony :oklaski: :kox:

i przekaz jej najlepsze zyczenia od łobuzów z klubu :decayed:

ja czterdziestke swojej bede obchodzil za ... lat :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem wczoraj znowu Grubego na mieście :naughty::decayed: Wiem miałem nie jeździć już na miasto ale nie potrafię :oops::wstydliwy: :wstydliwy: Natury nie oszukam :nose: :nose: :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arko gratulacje dla małżonki :hi: :hi: :hi:

Piękny wiek, esencja kobiecości, dojrzałość i doświadczenie, panie w tym wieku wiedzą czego chcą :gwizdanie: :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha, pijaki :tongue4:

ja mialem pracowity weekend z paint forcem, w sobote organizowalismy turniej sołectw w Kozłowie pod Działdowem, nie mam nic do mieszkancow wsi, sam chcialbym miec dom na wsi, ale co za przeogromna rzesze burakow i tepakow tam spotkalem to maskra :kox:

Panyyy, organizujmy sie w sprawie tego spływu w niedziele za tydzien!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha, pijaki :tongue4:

ja mialem pracowity weekend z paint forcem, w sobote organizowalismy turniej sołectw w Kozłowie pod Działdowem, nie mam nic do mieszkancow wsi, sam chcialbym miec dom na wsi, ale co za przeogromna rzesze burakow i tepakow tam spotkalem to maskra :kox:

Panyyy, organizujmy sie w sprawie tego spływu w niedziele za tydzien!!

I nawet nie napisałeś, że byłeś w mojej okolicy :doh1:

Można się było zgadać jakoś na mini spota a nie :tongue4: 10 minut drogi do tej wioski mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary, ale ja w pracy bylem, nie imprezowalem tam, tylko prowadzilem konkurencje dla delegacji poszczegolnych wiosek. takze nawet chwili wolnego dla siebie nie mialem,a jechalismy busem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slalom hulajnoga w alkogoglach, slalom quadem przeciwskretnym, sumo, memo, labirynt

PANY CO ZE SPŁYWEM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...