Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

bossawka, o co kaman ze znizka do calabrii?

ja srednio co 2 tygodnie od 1,5roku zamawiam u nich pizze i sie jeszcze zadnej znizki nie dorobilem:/

jedyne co to to ze nie musze juz za kazdym razem tlumaczyc jak dojechac do mojego bloku bo kierowca juz wie:)

jesli masz mozliwosc zalatwienia jakichs znizek to chetnie sie na nie pisze, bo mimo iz na jarotach pizzerii jest zatrzesienie to mi calabria najbardziej pasuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję załatwić pizze w cenach promocyjnych przez cały dzień jeśli to Ciebie adrianus zadowoli.

Prowadzę też rozmowy o stałym rabacie coś około 10% ale to troszkę potrwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łysy ja jeszcze pizzy z calabrii nie jadełem :decayed: chyba trzeba stestować :decayed:

Zbychuuuuu :decayed: paczaaaaj myk myk 3.0 Ti ti aJ aj aj Audi A4 46800.00 PLN. mława - otoMoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto ma u nas jeszce b6 :decayed::decayed::decayed:

a co robisz ze swoimi ?? na czarno srodek robisz i bixa ?? :naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Marku na początku Grudnia ,a co piszesz się na wspólną wymianę?

Piszę, bo jakbyś nie miał gdzie wymienić to mógłbym pomóc,

ja u siebie tylne wymieniałem sam,

w garage ciasno troszkę ale satysfakcja i atmosfera przednia :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek nie odpitalaj maniany tylko rob bixa na czarno, ewentualnie usa style.!!

Moge Ci swoje bixy pozyczyc jak troche porezasz to zamontujesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Marku na początku Grudnia ,a co piszesz się na wspólną wymianę?

Piszę, bo jakbyś nie miał gdzie wymienić to mógłbym pomóc,

ja u siebie tylne wymieniałem sam,

w garage ciasno troszkę ale satysfakcja i atmosfera przednia :dance:

Marek odezwę się jak skompletuję graty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć koledzy ;) Dawno mnie tu nie było :D Mam takie pytanko, znacie może jakiegoś sprawdzonego i dobrego lakiernika, który podejmie się lakierowania całego auta? Jak kogoś znajcie to przyjmę chętnie nr telefonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezki temat Damian. Wiekszosc garazowcow ma c**jowe warunki i maluja bez komory, a i tak licza sobie jak za zboze. Profi zaklady licza sobie jeszcze wiecej. Ostatnip kolezka dal honde crx do malowania jakiemus podobno ogarnietemu kolesiowi. Z wymiana reperaturek i progow wycenil na ponad 4tysie. Jak kumpel odbierze auto to dam Tpbie zdac j.co i jak z jakoscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie moze wiecie gdzie na warmi i mazurach posiadaja jakies maszyny do rolowania nadkoli najlpeiej okolice olsztyna ? pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaffar u nas nikogo nie znam, poszukaj po forum jest gostek ktory za jakies nieduze pieniadze wypozyczal. Jak ogarniesz temat to w sumie tez bym sie na to pisal bo 19 czasem potrafia mi przytrzec na tyle.

A mam do Ciebie pytanko, bo widze ze masz bixy od gwertego. Montowales je sam, zakladales tez imitacje samopoziomowania? bo moje bixy juz dwa lata w piwnicy czekaja na montaz:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian, no ja bym chciał machnąć swoje MK3. Mam kolesie który miałby to ogarnąć za 2-3k coś w tych okolicach, a jakbym chciał zmienić kolor na całkiem inny to jeszcze tysiak. Też ogarniane bez komory, dokładnych warunków nie znam ale oglądałem autko pomalowane u niego parę dni temu i wyglądało okej :) Chociaż specem to ja nie jestem a i pogoda raczej taka średnia w sumie na oglądanie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaffar u nas nikogo nie znam, poszukaj po forum jest gostek ktory za jakies nieduze pieniadze wypozyczal. Jak ogarniesz temat to w sumie tez bym sie na to pisal bo 19 czasem potrafia mi przytrzec na tyle.

A mam do Ciebie pytanko, bo widze ze masz bixy od gwertego. Montowales je sam, zakladales tez imitacje samopoziomowania? bo moje bixy juz dwa lata w piwnicy czekaja na montaz:/

mam bixy od geertego sam montowalem ale jeszcze samopoziomu nie mam mam tylko dzienne i teraz planuje kupic ten samopoziom :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...