Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Siema koledzy!

Mam pewien problem z sprzedając z allegro, który mieszka w Olsztynie i może będę ptrzebował pomocy od Was bo nie mogę się z kolesiem dogadać. Wpłaciłem zaliczkę a wysyłki nie mam ponad tydzień. Powiem mu telefonicznie, że znajomy z Olsztyna zadzwni i ewentualnie odbierze przesyłkę to może wtedy się koleś ogarnie. :wink4: Pomożecie? :decayed::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

nie taka stara ta impreza 2000rok i troche podłubana; zawieszenie od sti, wydech rm motors 3 cale, obspawana buda, maska i zderzak laminat,w srodku flock i turbo na chyba 1,2bara:)

za***rdala jak szatan, po godzinie jazdy myslalem ze sie porzygam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pytanie mam. Chce sprawdzić dokładnie autko przed kupnem. Co powiecie o ASO Audi w Olsztynie na Rataja 15? Warto tam zajeżdżać czy szkoda km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema koledzy!

Mam pewien problem z sprzedając z allegro, który mieszka w Olsztynie i może będę ptrzebował pomocy od Was bo nie mogę się z kolesiem dogadać. Wpłaciłem zaliczkę a wysyłki nie mam ponad tydzień. Powiem mu telefonicznie, że znajomy z Olsztyna zadzwni i ewentualnie odbierze przesyłkę to może wtedy się koleś ogarnie. :wink4: Pomożecie? :decayed::hi:

No powiedz tak to moze syt sie szybko wyjasni :decayed: a jak nie to pisz kto to taki to go znajdziemy :naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e, to nikt nie pokreci ze mna? czyzby w tym czasie sie wszyscy zdazyli ustatkowac? ;D

ja sie ustatkuje moze po 30 stce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak jutro orneta??:wink:

Brak odzewu wiec ....bania:wink: niedziela spot? ..co ja się pytam:facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy uważacie ale moim zdaniem dobrze by było spiknąć się w końcu na jakiegoś spocika. Proponuje przyszłą niedzielę. Termin podwieszony:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...