Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

jest fajnie chłopaki -lumpów brak to po pierwsze , jest ogródek od strony rolnika ( widok na ul pstrowskiego i znajomi was nie rozpoznaja bo odległośc spora od szosy :naughty: )mozna palic kwiatko i w pubie w razie deszczu i na zewnatrz, szefostwo starszawe ale qool zawsze uśmiechnięci i konkretni -luzik jest jest sala z telewizorkiem w razie deszczu mozna pooglądac cosik ciekawego zazwyczaj sportowy kanał leci, na dole przy toaletach bilard stoi ale to nie jest czas na bilardzika chyba, obok jest sala dla palących 2 ławy mniej wiecej na 8 osób ,obok wyjscie na zaewnątrz i gry hazardowe typu jednoręki bandyta muza leci , w raziew jakbyscie zgłodnieli to obok restauracja chinska i mozna sobie przyniesc do pubu te żarełko, sklep całodobowy z alkoholem i fajkami tez jest. Nie upieram sie przy tym akurat pubie ale chciałem aby wszystkim było w miare blisko ,to tylko propozycja :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie git, moze byc :good:

btw. bylem dzis na komendzie, okazalo sie ze dostalem 100pln i 1 pkt. karny za nieprawidlowe parkowanie, tzn zbyt blisko chodnika i przez to utrudnianie ruchu pieszym, no zesz qwa jego mac, i to pod samym blokiem na zlotej, jakis spoleczniak j**any musial zadzwonic, na chodniku nie stalem, inwalida, kobieta zz wozkiem swobodnie miala przejscie,a tu zonk, jakis pieprzony spoleczniak sie usral bo policjant pokzywal mi z calego czerwca ponad 10 samochodow z mojej ulicy, ktorych kierowcy tez 100pln dostali :wallbash:

pytam sie, to gdzie mam parkowac, a policjant, to trzeba wczesniej z pracy wracac, hehe, i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam sie, to gdzie mam parkowac, a policjant, to trzeba wczesniej z pracy wracac, hehe, i tyle

To trzeba było mu powiedzec ze jak bys był na panstwowej posadce jak on to bys mogł wczesniej z pracy wracac :naughty:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 23:52_________________________________________________ :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz w pracy :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 06:47_________________________________________________ :hi: wstawac :decayed: do roboty :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz w pracy :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 06:47_________________________________________________ :hi: wstawac :decayed: do roboty :kox:

Dzień dobry :hi:

wstawać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to newbie, że tylko się witacie? :decayed:

Napiszcie lepiej, gdzie w tym roku wyjeżdżacie na wakacje :naughty:

Mnie się marzą Złote Piaski w Bułgarii, a po drodze Transylwania i trasa Transfogarska :kox: :kox: :kox:

jak się uda to na 2 auta ruszymy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wygrałem rower w konkursie Radia Olsztyn :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja siedze w robocie i moja kolezanka tez grała o ten rower :naughty: i mowi " no k**wa ale koles ma szczescie wygrał rower" ja wchodze na forum a tam Marek pisze ze to on :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 16:19_________________________________________________btw marek nie chcesz go opierdolic ?? :gwizdanie: :decayed: bo kolezanka sie pytala :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może widzieliście ten filmik - mój komentarz jest następujący - TO JEST KW....A NORMA NA NASZYCH DROGACH

JEŻDŻĄC DO SUWAŁK CZĘSTO SIĘ SPOTYKAM Z TAKIM BEZMYŚLNYM NIEPATRZENIEM W LUSTERKA!!![br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 16:37_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzicie, jakie szczęście :polew:

nie tylko musiałem na antenie odpowiedzieć na 3 pytania jako pierwszy, ale musiałem też wierszyk wymyślić :decayed:

rowerem lubię jeździć ale tylko z górki :gwizdanie: :polew:,

a tak w ogóle to kiedyś wygrałem w konkursie Ery wypasioną Nokię ( też za wierszyk) :polew:, potem bilety na koncert Nohavicy ( tu cieszyłem się najbardziej :good:)

a na weselach też konkursy wygrywam jeden za drugim :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...