Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: ale wam łatwo wkrecic :decayed::wink4: łykacie jak młode pelikany :kox: :kox: :kox: :kox:

ale ją bym pokochał :D:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

25smo91.jpg

Załeczeq pitoli system i nie ma zamiaru byc pucybutem :cool1: :cool1: :cool1:

Trzeba robic melanz i sie nie przyzwyczajać :dance: :dance: :dance::sarcastic: :sarcastic: :sarcastic::dance2: :dance2: :cygaro::gicior::krol: :krol: :krol: :krol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OO f*ck V8 turbo :kox:

Moj TY Paziu :) czy ty widziałes kiedy kolwiek A4b8 z V8 po maska :D ??

bo ja wiem jedynie o V6T ( na kompresorze ) :>

oooo taki

a6tfsi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeejjj Tyyyy Tyyy cffaniaczku jeden Tyyy;p

a co Ty myslisz, ze swapa to nie mogli zrobic :decayed: skad mnie to wiedziec po zdjeciu co pod maska siedzi, znaczkiem sie zasugerowalem.

chociaz patrzac np na to co nosb wyrzeźbił z b6 to wszystko sie moze zdazyc :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caly problem w R36 to perdolone FSI :gwizdanie: ale chłopaki juz to obchodza wywalajac FSI i zakładaja stara listwe i jest git :good:

btw Adrianus kumpel sobie robi przez zime w Cuprze stage II i powinno byc 300 + :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa przez zime, przeczytalem najpierw ze na zime 300+ robi i sobie myslea co on na kolcach z przodu bedzie jezdzil :decayed: hehe

trzymam kciuki i daj znac co za set up wstawi.

ja ze swoim autem nie bede robil nic (chyba), czas zbierac na M'ke:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety mam ta sama opcje :> Mka ważniejsza :) a co do kumpla setupu to wleci wydech cały pewnie 3 cale , FIMC i korekta softu :):wink4:

juz nawet na tym setupie co teraz jest czyli 250 kuca i 380 Nm to już ładnie jedzie :naughty: :naughty: :naughty: ostatnio jak sie złapalismy z a6 3.0TDI to koles sie zdziwił :):decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Wg Waszej rozpiski spot jest 16.11 a jak ja liczę od ostatnich spotów to wychodzi 13.11. O co kaman?

Ostatnio spot był 30.10 co chłopaki z Iławy i Ostródy zawitali (mnie niestety nie było z Pawłem bo byliśmy w drodze z moim nowym nabytkiem) czyli następny wypadający co 2 tygodnie wychodzi 13.11.

Nawet z kwiatkiem gadałem u żany i pawła na garażu tydzień temu że spot wychodzi "za tydzień to się spotkamy" czyli 13.11.

Godzina zostaje na okres zimy też 16?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Wg Waszej rozpiski spot jest 16.11 a jak ja liczę od ostatnich spotów to wychodzi 13.11. O co kaman?

Ostatnio spot był 30.10 co chłopaki z Iławy i Ostródy zawitali (mnie niestety nie było z Pawłem bo byliśmy w drodze z moim nowym nabytkiem) czyli następny wypadający co 2 tygodnie wychodzi 13.11.

Nawet z kwiatkiem gadałem u żany i pawła na garażu tydzień temu że spot wychodzi "za tydzień to się spotkamy" czyli 13.11.

Godzina zostaje na okres zimy też 16?

ja tam widze na rozpisce 13.11 :gwizdanie: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jebieee!! :wallbash:

alez sie zdenerwowalem, dopiero z garazu wrocilem, zmienialem kola na zimowe w audi i co sie stalo? mam 3 zimowki i jedna letnia bo w srubie zabezpieczajacej ukrecil sie leb :evil: f*ck, jade jutro do dtcar'u i niech mi gosc to ogarnia,skoro taki bubel mi sprzedal.(przeciez przesadnie silny nie jestem, a krecilem lapami tylko :wallbash:)

druga sprawa f*ck, po tym jak wyszla kicha z kolem w audi zabralem sie za pande, kola zmienilem i co?

i zatrzasnalem kluczyk w stacyjce, k**wa mac! a nawet drucianego wieszaka nie mam zeby samemu pokombinowac, z samego ranca musze do jakiegos magika dzwonic, aby przyjechal i pomogl otworzyc, ciekawe ile mnie skasuje :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...