Skocz do zawartości
IGNOROWANY

HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..


HOLMATRO

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, HOLMATRO napisał:

Wiem, są wielkie, głośne, jest plan wymienić je do wiosny. Wydaje mi się ze dużo estetyki wpadnie w najbliższym czasie. 

Coś ciekawego się szykuje:kox: ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Adam87 napisał:

Coś ciekawego się szykuje:kox: ?????

Mam taka nadzieje... puchy to jeden z elementów, tez mnie drażnią. Kiedyś mnie kręciły, teraz chciałbym coś o podobnej charakterystyce dźwięku ale bardziej kameralnym wyglądzie, oczywiście końcówki 100mm bo to akurat musi być fest :decayed:

Wpadnie odpalanie z przycisku oem RS4, coś na szyby, zmienię gwint bo mój niedomaga już, heble 345 albo większe, tunel do wymiany, może kiera ścięta z b8,5. Sztywny TIP i kolektor baranek tez mi chodzi po głowie często. 

No i powtórne strojenie, żeby zionęło ogniem. Po drodze może jeszcze w styczniu wymiana sprzęgła na reklamacji, bo trochę nie domaga przy 460 Nm.

w pierwszej kolejności osłony podwozia do kupienia bo połamałem 5 sztuk podczas szaleństw na śniegu 2 dni temu, cupra tez chyba już nie do odratowania. Myśle nad ładnym splitterem z MS-Desing, lotką na klapę a’la RS3.

co więcej? Zawsze chętnie wysłuc**je sugestii..:good:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, dayd_4 napisał:

Jakoś bez tej cupry, wygląda jak moja głowa...:laughing2:

Znaczy się - łyso? :zyzol:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu to spore wyzwanie przed tobą, ale efekty będą napewno widoczne i odczuwalne :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Adam87 napisał:

Grzesiu to spore wyzwanie przed tobą, ale efekty będą napewno widoczne i odczuwalne :thumbup:

Pierwsze co to muszę deskę rozebrać bo przy wymianie z kajem nagłośnienia na bose wpadła nam jedna śrubka od centralnego głośnika gdzieś w dół w nawiewy i tak mi brzęczeć zaczęła ostatnio, że już nerwowo nie wytrzymuje.. :facepalm:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2019 o 21:32, HOLMATRO napisał:

Wiem, są wielkie, głośne, jest plan wymienić je do wiosny. Wydaje mi się ze dużo estetyki wpadnie w najbliższym czasie. 

Co planujesz wsadzic zamiast nich ?

Masz u siebie srodkowy tlumik czy same koncowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2019 o 11:45, HOLMATRO napisał:

Pierwsze co to muszę deskę rozebrać bo przy wymianie z kajem nagłośnienia na bose wpadła nam jedna śrubka od centralnego głośnika gdzieś w dół w nawiewy i tak mi brzęczeć zaczęła ostatnio, że już nerwowo nie wytrzymuje.. :facepalm:

Sprobuj magnes na palaku. Moze uda sie wyciagnac bez roznierania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, daglas napisał:

Co planujesz wsadzic zamiast nich ?

Masz u siebie srodkowy tlumik czy same koncowe ?

Nie mam środkowego, ostatnio wywaliłem, teraz chciałbym wymienić końcowe bo są za duże, brzydkie już i słabo ogarniają, wiszą jak jaja u knura. Szukam kogoś kto za niewielkie pieniądze zrobi wykona, powie kto sprzedaje.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Czarny4 napisał:

kolego dodałbys ten filmik wkoncu, jak to gada :D

Właśnie @HOLMATRO, mieliśmy coś nagrać i wciąż albo nie ma czasu, albo warunków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, daglas napisał:

Sprobuj magnes na palaku. Moze uda sie wyciagnac bez roznierania

Ja nie zakładałem tego głośnika centralnego za dużo roboty więc go sprzedałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem od popielniczki, za która mi wpadły 3xjednozlotówka, i dzwoniły za każdym razem jak wbijałem 1,3,5..

AF30EA3C-C176-41EF-A611-21445AC80B87.jpeg

...a później nie mogąc zlokalizować śrubki w nawiewie na szybę, zacząłem dłubać, żeby może rozebrać od dołu i jakoś ją dosięgnąć..

145DD4BE-85CC-4275-B2D0-D249DF540797.jpeg

 

finalnie wróciłem do opcji od góry i po kombinacjach z magnesem, tyczkami, drutami, wyciągnąłem ja długim wąskim przewodem pneumatycznym podłączonym do odkurzacza przemysłowego.. 2 godziny walki. Żeby nie kusić losu, nie przykrecalem jej do głośnika, jak będę miał w ręku torxa z mocnym magnesem, to zaryzykuje :decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Adam87 napisał:

Grzesiu a nerwowo wytrzymałeś:polew:

Coś czuje ze dwóch nowych wrzodów się dorobiłem..:facepalm:

najbardziej bolało jak już była na wierzchu, a brakowało 3 ręki i miejsca żeby chwycić, lekki ruch i spowrotem, jeszcze ...&#%! Głębiej :piroman:

btw dzisiaj zamówiłem oploty HELa, po poniedziałku wpadną, i może zamówię coś kolejnego, negocjuje pewne sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie panowie, może pomożecie - jaki kolor zacisków proponujecie do mojej budy ? 

Poki co jest taki niebieski, ale szału to nie robi, mają wpaść nowe heble, myśle nad nowym kolorem pasującym pod moja błękitna budę..

F7704655-FDE1-491C-81FD-138C10CBC4EC.jpeg

 

opcje :

1. Pomarancz jak u @FroS-t

A69C01EB-36D1-4B8B-86AB-4A439DFAE6D0.jpeg

2. Żółty 

C31A7234-9E21-48A8-B2AA-CA8C62EF17CB.jpeg

3. Trochę ciemniejszy

F2929144-DEF9-4AE8-9D94-464ADD8CF931.jpeg

4. Czerwony

D1BFAF2A-FC72-44E5-9557-D68E79A5C981.jpeg

5. Czerwony, szybszy..

97EBFC9B-C806-4414-854C-7979985AFAC4.jpeg

6. Szary

EA895EF6-42A8-4B54-B7A2-FA9B485E79BD.jpeg

 

Moze jakieś wasze inne propozycje ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja jest....

Wejdź na temat @reikeb w b8, on właśnie pomalował zaciski w ciekawy kolor.. może Ci się spodoba. Podobny do twojej budy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał w jakiś wyrazisty kolor jak np. ten żółty albo czerwony. Bo znowu heble zleją Ci się z budą i nie będzie tego efektu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...