Skocz do zawartości
IGNOROWANY

HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..


HOLMATRO

Rekomendowane odpowiedzi

W graficie te felgi faktycznie lepiej będą wyglądać [emoji4]

Teraz sprawdziłem jeszcze raz dokładnie, nie wiem jak to pisałem ze tak napisałem - opony na felgach 20” są naciągnięte 245/30. Poprawiłem również w opisie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jarek920 napisał:

Zrób, dp,hybryde i program i 300KM osiągniesz małym kosztem na 350km koszty rosną o 300%

 

No to jeszcze sprzegło do tego... :-)
Wiem ze w tych z 1.8T montowali sprzegło od diesla bo bylo mocniejsze... nie wiem czy tutaj tez taki zabieg mozna zastosowac, ale mysle ze tak :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób, dp,hybryde i program i 300KM osiągniesz małym kosztem na 350km koszty rosną o 300%
 

Tak wlasnie myślałem, rozmawiałem z gregorem o czymś 350+ ale koszt póki co dla mnie zaporowy. Przez zimę chce mieć 3-ke z przodu, potem sie pomyśli. Ale wydaje mi sie ze na moje miasto 300 wystarczy w zupełności.
A hybrydę mówisz z k03s ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ruszalem sprzęgła fakt mam tylko 380 NM, obicie tarczy kewlarem to 250 zł nowy docisk i jedziemy dalej .ale skoro takie samo sprzęgło jest w vw phaeton 3.2, 250KM to całkiem mocne musi być. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jarek920 napisał:

Ja nie ruszalem sprzęgła fakt mam tylko 380 NM, obicie tarczy kewlarem to 250 zł nowy docisk i jedziemy dalej .ale skoro takie samo sprzęgło jest w vw phaeton 3.2, 250KM to całkiem mocne musi być. 

 

Mocne sprzegła to są w Dieslach, a bardzo mocny zestaw to Sachs Performance + MakLandowy kevlar.
Ale na te Wasze faktycznie kevlar powinien zalatwic sprawę :)
Ahhh te małe niutki w benzinie, jak ja lubie je zjadać :D:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuj ON do benzyny jeśli chodzi o przyspieszenie to przepaść wystarczy zobaczyć czasy od 100 do 200 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocne sprzegła to są w Dieslach, a bardzo mocny zestaw to Sachs Performance + MakLandowy kevlar.
Ale na te Wasze faktycznie kevlar powinien zalatwic sprawę [emoji4]
Ahhh te małe niutki w benzinie, jak ja lubie je zjadać [emoji3]:banan:

Hehe, jeździłem dwa lata temu BMW 330xd 250 KM, ładnie sie zarywała ale trzeba było wachlować biegami. Teraz w benzynie w podobnej mocy trzeba chwile czekać na turbo ale ciągnie długo, a po przekroczeniu 100 to sie robi przepaść


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, HOLMATRO napisał:

a po przekroczeniu 100 to sie robi przepaść

Na rzecz ON czy PB?
Ja całe zycie klepakiem, wiec nie mam porównania...

Edytowane przez golden87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rzecz ON czy PB?
Ja całe zycie klepakiem, wiec nie mam porównania...

Na korzyść PB


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na korzyść PB


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No nie wiem, w poprzednim aucie 255km/550 nm (fwd), dopiero powyżej setki pokazywał prawdziwy pazur. I lapal pełna trakcje. Ale do porobionego diesla musi być dobra dluga skrzynia. W każdym razie fabryczne 2.0 tfsi wciagalem nosem w pełnym zakresie prędkości.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, ja mam zupełnie inne odczucia. Tak jak mówisz - co auto to inne parametry


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, HOLMATRO napisał:

No widzisz, ja mam zupełnie inne odczucia. Tak jak mówisz - co auto to inne parametry


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Tak to jechało :-) Ogolnie tam do 140-150 sie bujałem, ale zaufaj mi że do 200 szedl tak samo jak od 100 do tych 140.... ;-)
Akurat juz nie mam filmiku :(

https://www.facebook.com/CzarnySleeper/videos/445438445789536/

 

Edytowane przez golden87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 tfsi przyspiesza fabrycznie jak 3.0 tdi np w b8 tylko ze 3.0 tfsi juz diesla miażdży. Mam na podwórku jeszcze tdi 400NM ,audi  tfsi mimo że cięższe odjeżdża jak chce. 

Edytowane przez jarek920
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, jarek920 napisał:

2.0 tfsi przyspiesza fabrycznie jak 3.0 tdi np w b8 tylko ze 3.0 tfsi juz diesla miażdży. Mam na podwórku jeszcze tdi 400NM ,audi  tfsi mimo że cięższe odjeżdża jak chce. 

Nie no rozumiem, 3.0 TFSI to juz zupełnie inna bajka...  i tego tam nawet nie porownuje, bo tam programem samym prawie 400 kuca sie robi, mowie raczej o motorach benz/on z podobnej pojemnosci i z podobnego rocznika...
No a że 400nm w dieslu nie robi wrazenia, to dobrze wiem... ale polatałbyś takim 500+ to trochę inaczej... ;-)

Dobrze porobionym 2.0 TDI można objechać fabrycznego 3.0 TDI (ten silnik jednak sporo wazy), ale sporo też zależy od kierowcy.
Ale cóż wiadomo są fani jednego i drugiego paliwa :):ON::PB98:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony póki co z tfsi, oblatuje w mojej okolicy większość aut podobnej mocy. A 3.0 tfsi z S4 b8 to moje marzenie i następne auto to bedzie wlasnie to. Rodzinny sportowy kombiak, ale tam 400+ mus


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny samochód Holmatro :whistling: podoba mi się też ten kolor.

BUL + za***iste ori wyposażenie jak dla mnie miazga  :kox:

Fajnie się prezentowała na tych 20' ale chyba też bym się nie zdecydował na tym jeździć w daily carze :wink:

Jedynie środek bardzie pasuje mi do pakiet Sport a nie S-line :co:

Będę śledził bo plany też ciekawe.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie szukałem oststnio dokładnego spisu różnic miedzy s-line a sportem wewnętrznym. Widze temat o b6, jest typowo o b7? Bo wnętrza sie w niektórych przypadkach różnią.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...