Skocz do zawartości
IGNOROWANY

HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..


HOLMATRO

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, HOLMATRO napisał:

Coś takiego jeszcze by mnie satysfakcjonowało, ale tyle z tym roboty, że póki co nawet o tym nie myśle.

 

Z aktualności to właśnie zmontowałem spryskiwacze mgłowe, okazało się, że moje dotychczasowe są grzane, ale instalacji brak. Wiem, że maska była zmieniana cała na nową, pytanie tylko czy przełożono spryski ale instalacji w maskę już nie, czy zmieniono maskę razem z nowymi spryskiwaczami, a instalacji nie mam w ogóle. Mam gdzieś to w papierach z ASO, może coś o tym będzie. 

No i podjąłem decyzję o montowaniu Downpipe, jak ktoś ma dobre namiary w dolnośląskiem na to, albo gdziekolwiek indziej, to chętnie wezmę namiary. Idąc dalej tym tropem - rozumiem, że turbo w moim TFSI siedzi K03 ? Czy K03s ? Bo z tego co wiem to nie K04 napewno.

Co Ty tam masz tego nie wie nikt :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, HOLMATRO napisał:

No i podjąłem decyzję o montowaniu Downpipe, jak ktoś ma dobre namiary w dolnośląskiem na to, albo gdziekolwiek indziej, to chętnie wezmę namiary.

Sam DP bierz od bartez80. Pasuje ładnie.  :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam DP bierz od bartez80. Pasuje ładnie.  :thumbup1:

Dobra, juz pytam. Dzięki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tutaj moje dzisiejsze wypociny, przypiłowane tak jak h4mmer przykazał. Robią robotę.


fullsizeoutput_ca5.jpeg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez HOLMATRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, HOLMATRO napisał:


Tutaj moje dzisiejsze wypociny, przypiłowane tak jak h4mmer przykazał. Robią robotę.


914bf087a3a677f21d4835bb963929e1.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie mozna otworzyc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wrzucę przez laptopa przez przeglądarkę, nie tapatalka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw jutro zaczyna sie spawać Downpipe dla mnie. Moze w tym tyg juz go zamontuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jeszcze jakieś odnalezione zdjęcia z września, czarne B6 1.8 T Q w full opcji z tyłu to szwagra, może też założy temat bo ma się czym pochwalić..

fullsizeoutput_ca6.jpegIMG_7121.JPGIMG_7122.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry avant z rzadkim kolorem ?

jak Ci się jeździ na vogtland’dzie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Norbas napisał:

Dobry avant z rzadkim kolorem ?

jak Ci się jeździ na vogtland’dzie ? 

Rewelacja, jak jechałem kupować, ogarniać jazdy próbne byłem sceptyczny, bałem się, że będzie taradaja skacząca. Razem ze szwagrem jak wsiedliśmy i przejechaliśmy po kilku koleinach albo uskokach na drodze to tylko na siebie spojrzeliśmy. On z 1bv ma bardziej twardo niż ja, na zwyklym torowisku tramwajowym skacze sie w fotelu, a u mnie miękko, naprawde miękko. No i jest nizej niz 1bv. Polecam kazdemu, u mnie jeden amorek z tyłu już wymięka wiec niedlugo czas wymienić cały tył. Znalazlem w papierach ze zawiecha była wsadzona w 2009 roku, wiec 8 lat ( co prawda po niemczech ) i wszystko śmiga. Ja zostaje przy Vogtlandzie, nie mam zamiaru eksperymentować bo jestem mega zadowolony, a to tez auto rodzinne w moim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cóż to wpadło od kolegi @bartez80 ? 

IMG_7416.JPGIMG_7417.JPG

 

Wszystko bardzo profesjonalnie wyspawane, w jeden dzień robota i wysyłka z całym zestawem do montażu. Szkoda tylko, że muszę czekać do przyszłego tygodnia żeby to zmontować i zaprogramować.

Pytanie - jeżeli zmienię od razu, bez zaprogramowania sondy lambda, czymś to grozi ? Czy tylko Check Engine i błędy katalizatora ? Inna mieszanka ? Tryb awaryjny ? Bo wiele zdań słyszałem, nie wiem komu wierzyć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, HOLMATRO napisał:

A cóż to wpadło od kolegi @bartez80 ? 

IMG_7416.JPGIMG_7417.JPG

 

Wszystko bardzo profesjonalnie wyspawane, w jeden dzień robota i wysyłka z całym zestawem do montażu. Szkoda tylko, że muszę czekać do przyszłego tygodnia żeby to zmontować i zaprogramować.

Pytanie - jeżeli zmienię od razu, bez zaprogramowania sondy lambda, czymś to grozi ? Czy tylko Check Engine i błędy katalizatora ? Inna mieszanka ? Tryb awaryjny ? Bo wiele zdań słyszałem, nie wiem komu wierzyć..

Blad drugiej sondy odpowiedzialnej za diagnostyke kata. Jedynie check na desce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie bedzie poza tym ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Nic nie bedzie poza tym ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powiem tak ..w kazdym aucie w ktorym wywalalem kata jedyna konsekwencja to blad i nic poza tym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wyrzucało bład 3 razy pierwszy raz po 500km usunełem vagiem pozniej po 200km usunełem vagiem znow 200km i usunełem vcdsem mam przejechalem ponad 300km i nic wiec pewnie na 500km wskoczy. I tylko tyle brak trybów awaryjnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tego potrzebowałem. Po niedzieli zmienię a potem bede szukał magika który mi to ogarnie matematycznie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8860ad0d5b174e45e56f55125ed0069d.jpg
Poza nowościami to zamontowałem dzisiaj komplet dywaników zimowych razem z zimową matą do bagażnika ( od panów z Rezaw Plast ), oraz mapy 2017 do navi, ale z powodu zabrudzonego lasera wgranie odkładam na późniejszy termin.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez HOLMATRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po "ciężkim" weekendzie chwila na odsolenie i przemycie karoserii. W tym tygodniu muszę znaleźć czas na wyczyszczenie lasera w RNS-E i zamontowanie DP, do tego programowanie lambdy. Doba za krótka na wszystko.

fullsizeoutput_cbc.jpegfullsizeoutput_cbb.jpeg

 

PS. Po naniesieniu piany zorientowałem się, że miałem niedomkniętą klapę bagażnika, pewnie podczas spłukiwania pod ciśnieniem narobiłbym biedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeetam moze lekko bys napryskal :) co do lasera to operacja sama w sobie prosta poza wyjeciem nawigacji, ja sie sporo meczylem. Strasznie mocno siedziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...