Skocz do zawartości
IGNOROWANY

HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..


HOLMATRO

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, H4mm3R napisał:

Felgi oems całkiem ok. Jak nie masz zamiaru robić naciągu to bierz 8,5J

Duży naciąg odpada, w moim przypadku to auto rodzinne, jeździ też żona z dziecmi, szaleć nie mogę, ale chcę najlepiej jak się da. Na tych felgach opony 225/35, wiec prawie bez naciągu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, H4mm3R napisał:

Felgi oems całkiem ok. Jak nie masz zamiaru robić naciągu to bierz 8,5J

Albo inaczej  - za jakimi parametrami felg 19 i 18 mam się rozglądać, żeby weszły ładnie w przednie i tylne nadkola, bez robienia mega naciągu ? Nie chcę opon na równo, lekki naciąg mnie satysfakcjonuje, ale szaleć tak jak pisałem nie mogę.

Jeżeli sprzedający się zdecyduje to kupie te 19 8,5 et 32 z oponami 225/35. Szkoda, że praktycznie bez naciągu, ale opony nowe Rain sport 3, więc się w zęby nie zagląda. Jeżeli nie, muszę wiedzieć czego szukać, a z tego co tu czytam na forum to teorii tyle ile piszących. Może ktoś tu łopatologicznie pomoże.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie - zaprogramowałem sobie lampy przód na USA, ale jest jedna rzecz która mi się nie podoba - mam funkcję "AUTO" do jazdy dziennej z której cały czas korzystam. Za dnia kiedy nie pali się Xenon, nie pali się też pozycja, tylko żarówka główna wewnętrzna w lampie. No i oczywiście kierunki wtedy też są zgaszone, bo dopiero po przełączeniu pokrętła na pozycyjne, zapala się pozycja i kierunki w trybie USA. O zmierzchu, kiedy włącza się Xenon, światło dzienne gaśnie a na jego miejsce zapala się delikatnie pozycja no i kierunki USA. Jest opcja zaprogramowania świateł tak, aby w trybie dziennym świeciła się też pozycja i kierunki ?

 

IMG_7562.jpgIMG_7564.jpg

 

Poza tym z aktualności szybki serwis filtrowo - olejowy przed zimą:

 

IMG_7503.JPGIMG_7506.JPGIMG_7508.JPG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz kolego, że za to można stracić dowód...  Postojowe nie mogą być barwy żółtej samochodowej. Do tego światła pozycyjne nie służą do jazdy w dzień nawet jako pseudo DRL. To tak jakbyś w ogóle nie miał włączonych świateł. Podstawa prawna: http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20160000858/O/D20160858.pdf  Liczba postojówek dla pojazdów samochodowych to 2 lub 4. Tak jak pisał kolega H4mm3R od tego są DRL. Co nie zmienia faktu, że efekt al'a USA wygląda fajnie i ciekawie. Coś innego.

Edytowane przez Aleq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem co mi wolno a co nie. Kwestia utraty dowodu też lezy na moich barkach, nie stresujcie sie :) i wiem ze drl jest do jazdy za dnia, dlatego pytam czy jest możliwość aby razem ze światłami dziennymi świeciła sie pozycja, bo wtedy ona gaśnie. A przy załączeniu sie trybu nocnego, drl gaśnie a obok zapala sie pozycja. Gdyby świeciły jednocześnie byłoby to niezauważalne. Stad moje pytanie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pracowity dzień, ale udało się znaleźć chwilę dla Audi i podgonić kilka tematów które wisiały w powietrzu.

1. Uporanie się ostateczne z wyciekającym płynem do spryskiwaczu, brakowało mi uszczelki pompki płynu na spryski lamp.

 

IMG_7581.JPG

IMG_7582.JPG

IMG_7583.JPG

 

Uszczelka, mimo zamówienia oryginalnej, nie pasowała do zbiornika, musiałem więc powiększyć otwór wiertłem 16'.

 

2. Czyszczenie lasera RNS-E, czyta płyty z muzyką, nie czyta płyt z mapami 2017..

IMG_7593.JPG

Niestety, pomimo kilkukrotnego przemywania i czyszczenia nie ma poprawy, muszę teraz sprawdzić na innym RNSie czy może winna jest sama płyta.

 

3. Przełożenie pinów i linii K w odpowiednie miejsce w kostkach, bo BNS 5.0 ma ją w innym miejscu niż RNS-E, a radio łączy się z interfejsem po linii K właśnie..

IMG_7591.JPG

IMG_7594.JPG

 

A oto efekty, ku mojej uciesze :

IMG_7595.JPG

IMG_7596.JPG

 

Korzystając z okazji zmieniłem od razu tło powitania na jedyne słuszne szanującego się rezacza:

IMG_7597.JPG

 

4. Jako, że było ciepło w garażu, wyczyściłem ( bez spiny ) komorę silnika z kurzu na fajrant:

IMG_7600.JPG

 

Zakupiłem też lusterka 10 pin i zbieram graty na podłączenie zdalnego składania się ich z pilota podczas zamykania, ale to plan na styczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko działasz przy aucie :thumbup1:
Wszystko powoli, dokładnie i z głową. Lubie takie podejście! Mody i serwis z głową :)

Będę obserwował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, pksmlody napisał:

Elegancko działasz przy aucie :thumbup1:
Wszystko powoli, dokładnie i z głową. Lubie takie podejście! Mody i serwis z głową :)

Będę obserwował :)

Dzięki młody. Czy z głową ? Mam nadzieje, inspiracje czerpie od kolegów tu na forum więc łatwiej o dobrego moda.

 

Panowie pytanie - czy felunek w S5 Rotor 19x9 et 33 był malowany w jeden kolor grafitowy ? Czy występowały jakieś odcienie jaśniejsze, ciemniejsze ? Bo mam opcję kupna na sztuki z 3 różnych aut, felgi oryginalne, tylko rozkompletowane, pewnie ocalałe resztki po dzwonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie proszę o jakieś opinie o takim felunku -  fabrycznie nowe oryginalne Rotory S5 19x9 ET 33 ale w takiej wersji:

 

S5 rotor kielich srebrny.png

S5 rotor kielich srebrny.png

rotor.png

 

Co myślicie ? Myśle ewentualnie prysnąć takie grafitem środki bez wiatraków jak w standardzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2017 o 21:09, HOLMATRO napisał:

 

Panowie pytanie - zaprogramowałem sobie lampy przód na USA, ale jest jedna rzecz która mi się nie podoba - mam funkcję "AUTO" do jazdy dziennej z której cały czas korzystam. Za dnia kiedy nie pali się Xenon, nie pali się też pozycja, tylko żarówka główna wewnętrzna w lampie. No i oczywiście kierunki wtedy też są zgaszone, bo dopiero po przełączeniu pokrętła na pozycyjne, zapala się pozycja i kierunki w trybie USA. O zmierzchu, kiedy włącza się Xenon, światło dzienne gaśnie a na jego miejsce zapala się delikatnie pozycja no i kierunki USA. Jest opcja zaprogramowania świateł tak, aby w trybie dziennym świeciła się też pozycja i kierunki ?

 

Dziwne, że ci się nie palą kierunki podczas drl. U mnie normalnie się świecą przy drl, xenonach czy tez pozycji  :) 

sprawdz dokładnie kodowanie bo wydaje mi się , że coś przekombinowane jest ;) które cyfry zmieniałeś ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że ci się nie palą kierunki podczas drl. U mnie normalnie się świecą przy drl, xenonach czy tez pozycji  [emoji4] 
sprawdz dokładnie kodowanie bo wydaje mi się , że coś przekombinowane jest [emoji6] które cyfry zmieniałeś ? 

Tylko ostatnią na Region USA i zmieniłem na sedana, zeby nie migał stop przy włączonym kierunku którymś.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnią zmieniłeś na 3 czy 4 ? 

W sumie jak napisałeś USA to pewnie 3... 

dziwne troszke ... 

Edytowane przez Norbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty pamiętasz co zmieniałeś ? Widocznie cos przekombinowalem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja zmieniałem pierwsze na sedana i ostatnie na USA/Canada z bixenonem ;) 

u mnie całe kodowanie wyglada tak : 01043 

przedostania cyfra u mnie jest w trybie skandynawskim czyli drl z przodu pali się razem z całym tyłem i to może być przyczyna dlaczego się u ciebie nie palą kierunki ;) ty masz tryb Europa gdzie nie jest wymagane aby tył palił się razem z przodem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to musi byc przyczyna. Zmienię w wolnej chwili, dzięki wielkie. Wypowiedz sie jeszcze w kwestii felg jak możesz, zbieram opinie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotor wychodziły w różnych kolorach. Widziałem całe srebrne, grafitowe, czarne i czarne z czerwonym jak w rs3 

te co pokazałeś były  jeszcze czarno-srebrne. Fajny wzór ale nigdy nie widziałem ich na b7 czy b6 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Norbas napisał:

Fajny wzór ale nigdy nie widziałem ich na b7 czy b6 ;) 

Dlatego ta opcja jest tak kusząca. Parametry te same co normalny rotor, ale też nie widziałem nigdzie zdjęcia b7 na tym kole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz troszkę się wyróżniać to bym się nie zastanawiał ;) sam jestem ciekaw jak to podpasuje pod budę b7 :) parametry ma fajne wiec nie powinno być treagedi ;) ja u siebie mam koło z q5, którego nie widziałem na b7. Na żywo wyglada konkretnie szczególnie z niskim profilem ☺️

Ja bym zaryzykował, jak się tobie nie spodoba to zawsze możesz sprzedać ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...