Skocz do zawartości
IGNOROWANY

HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..


HOLMATRO

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją zmieniałem dwa tygodnie temu, BNS wyszedł gładko, natomiast wczoraj zrobiłem próbne podejście i ciezko, klucze nie chcą wskoczyć. Ale mam mocno rozciętego palca i nie chciałem sie siłować, spróbuje jak sie troche zrośnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, HOLMATRO napisał:

PS. Po naniesieniu piany zorientowałem się, że miałem niedomkniętą klapę bagażnika, pewnie podczas spłukiwania pod ciśnieniem narobiłbym biedy.

Trzeba było od razu środek przelecieć. :decayed:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie - dzisiaj kupiłem interfejs, pora zacząć się uczyć samemu grzebać w VCDS, mam jednak dość zasadnicze pytanie - czy VCDS lub VAG pójdzie na iOS ? Bo sprzedałem laptopa z Windows i został mi Macbook..:huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

Podłączam się do pytania: czy interface VCDS działa z Mac OS?

BTW. Holmaro Jaki interface kupiłeś?

Masz namiar na sprzedawcę?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem po konsultacji z kamil-vag interfejs VAG 009, chciałem 002 ale aktualnie nie ma w sprzedaży. Bardzo dobre pieniądze, na moje przydomowe potrzeby i amatorskie doświadczenie wystarczy, a podobno jestem w stanie zrobić nim wszystko. Alternatywa dla klonów z AliExpress’u. Jak chcesz namiar to pisz PW


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, HOLMATRO napisał:

Kupiłem po konsultacji z kamil-vag interfejs VAG 009, chciałem 002 ale aktualnie nie ma w sprzedaży. Bardzo dobre pieniądze, na moje przydomowe potrzeby i amatorskie doświadczenie wystarczy, a podobno jestem w stanie zrobić nim wszystko. Alternatywa dla klonów z AliExpress’u. Jak chcesz namiar to pisz PW


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Co mozna Nim zdzialac ? Jakies adaptacje ? Logi ? Jaki prajs jezeli mozna wiedziec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logi, adaptacje, błędy ( bardzo duża baza, taka jak przy oryginalnym vcds ), bardzo dużo. Zapłaciłem 165 zł. Bałem sie ze za takie małe pieniądze bedzie shit, ale porozmawiałem troche i bardzo dobre opinie zgarnia. Zobaczymy, jutro pewnie przyjdzie. Tylko nie wiem co z tym komputerem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, HOLMATRO napisał:

Logi, adaptacje, błędy ( bardzo duża baza, taka jak przy oryginalnym vcds ), bardzo dużo. Zapłaciłem 165 zł. Bałem sie ze za takie małe pieniądze bedzie shit, ale porozmawiałem troche i bardzo dobre opinie zgarnia. Zobaczymy, jutro pewnie przyjdzie. Tylko nie wiem co z tym komputerem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Z rns tez sie laczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. O ile masz fabrycznie albo zrobiłeś porządek z pinami do rnse


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy ja to wyczytałem i wypytałem o to, jak jest w 100% sprawdzę sam w praktyce. Musze tylko ogarnąć te piny, jak wyciągnę rnse do czyszczenia lasera to odrazu przełożę i wtedy bede sie bawił


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 
Podłączam się do pytania: czy interface VCDS działa z Mac OS?
BTW. Holmaro Jaki interface kupiłeś?
Masz namiar na sprzedawcę?
Pozdrawiam
Nie działa z OS, vcds PL u mnie...

Wysłane z OP3T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2017 o 22:04, HOLMATRO napisał:

Logi, adaptacje, błędy ( bardzo duża baza, taka jak przy oryginalnym vcds ), bardzo dużo. Zapłaciłem 165 zł. Bałem sie ze za takie małe pieniądze bedzie shit, ale porozmawiałem troche i bardzo dobre opinie zgarnia. Zobaczymy, jutro pewnie przyjdzie. Tylko nie wiem co z tym komputerem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ale po co to, jak wiekszość vFizem możesz zrobić? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, H4mm3R napisał:

Nie działa z OS, vcds PL u mnie...

Wysłane z OP3T
 

Wiem, wyczytałem obszernie w internetach, trzeba zainstalować Windowsa / albo jako drugi system na Macu. Chyba tak zrobie, ale postaram się jutro odzyskać służbowego laptopa starego który poszedł niby do kasacji z racji wieku i niedomagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, golden87 napisał:

Ale po co to, jak wiekszość vFizem możesz zrobić? :kox:

Jeszcze się nie dorobiłem, póki co trzymam kasę na Vosseny 19 bo jest opcja kupna prawie nieużywanych w dobrych pieniądzach z dobrymi parametrami dla mnie, ale sprzedający jeszcze myśli. A V-fiz to jednak zawsze 700 zł. Jest w planach, nie wiem czy do wakacji zrobię, bo póki co przede mną regeneracja głowicy, zmiana pierścieni, hybryda Turbo i hamownia, chcę zdrowo przeskoczyć 300 kucy do wakacji. A dzisiaj wskoczył DP.. za chwilę zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podczas zrzucania sterowników spacerowałem z nudów w koło samochodu i niespodzianka:

fullsizeoutput_cd8.jpegfullsizeoutput_cd7.jpeg

 

Długo się głowiłem jak to się mogło stać, aż sobie przypomniałem, że kilka dni temu sprawdzałem ciśnienie w oponach, tył był brudny i taki oto efekt otarcia przewodem o karoserię. Do spolerowania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

O kurcze co za pech!

BTW. Gdzie planujesz hybrydę zrobić ?

Masz już jakieś pomysły?

Wtryski od S3 wrzucasz?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minutes ago, H4mm3R said:

Nie działa z OS, vcds PL u mnie...

Wysłane z OP3T
 

Dzięki za info Hammer ;D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj efekt dzisiejszego dłubania. Najpierw porównanie grzania się kolektora i turba po średnim butowaniu z katalizatorem i bez. Trasa ta sama, prędkości i obroty podobne.

 

Katalizator:

fullsizeoutput_cdd.jpeg

 

Downpipe 3"/2,75" :

fullsizeoutput_ce1.jpeg

 

A tak to wygląda :

 

fullsizeoutput_cda.jpegfullsizeoutput_ce2.jpeg

 

Jestem mega zadowolony, jakość wykonania @bartez80 profesjonalna, wykonanie i wysyłka w jeden dzień. Auto zbiera się dużo, dużo lepiej, stąd wniosek, że kat był już w złej kondycji. Dźwięk zmienił się na jeszcze bardziej surowy, razem z przelotowym wydechem FabrikatRay i wydechami 100 mm zrobiło się bardzo nisko i głośno, przy zmianie biegów jeden wielki ryk i jak mu się odbije czasem to naprawdę mało kto się nie obrócił. Sonda lambda nie była jeszcze wyprogramowana, póki co żadnego błędu. Może się uda zaoszczędzić trochę kasy. Czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, black4 napisał:

Witaj!

O kurcze co za pech!

BTW. Gdzie planujesz hybrydę zrobić ?

Masz już jakieś pomysły?

Wtryski od S3 wrzucasz?

Pozdrawiam

Co do hybrydy nie mam na to jeszcze pomysłu, coś tam czytałem/szukałem ale bez decyzji. Co do wtrysków mówisz o 380cc ? Zastanawiam się nad 440cc. Temat do przestudiowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info,

Tak to są zdaje sie 380cc...

Też się nad hybrydą zastanawiałem.

Jakbyś coś więcej zdołał wybadać prośba o info :D

Jeśli rozpoznam temat wcześniej dam znać...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...