Skocz do zawartości
IGNOROWANY

HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..


HOLMATRO

Rekomendowane odpowiedzi

Sam zakladales ? Duzo z tym roboty ? Tzn teoretycznie wiem, ze dwie sondy i z 6 srub i podmianka a praktycznie ? W miare dobre dojscie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, daglas napisał:

Sam zakladales ? Duzo z tym roboty ? Tzn teoretycznie wiem, ze dwie sondy i z 6 srub i podmianka a praktycznie ? W miare dobre dojscie ?

Robił mi to kolega, zajęło mu to godzinę, robota jest prosta - wywalasz wkład filtra powietrza, odkręcasz przy turbo śruby, potem pod auto i od spodu odkręcasz, sondy w dowolnym momencie. Jeszcze podporę wydechu zrzucasz, żeby prościej było manewrować. Wywalasz kata, wsadzasz DP od spodu i przykręcasz all w odwrotnej kolejności. Odpalasz auto, grzejesz turbo i ogień z rogalem na buzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, HOLMATRO napisał:

Robił mi to kolega, zajęło mu to godzinę, robota jest prosta - wywalasz wkład filtra powietrza, odkręcasz przy turbo śruby, potem pod auto i od spodu odkręcasz, sondy w dowolnym momencie. Jeszcze podporę wydechu zrzucasz, żeby prościej było manewrować. Wywalasz kata, wsadzasz DP od spodu i przykręcasz all w odwrotnej kolejności. Odpalasz auto, grzejesz turbo i ogień z rogalem na buzi :D

I faktycznie az taka roznica ? Nie mialem w planie ale po Twoim poscie mnie troche kusi.

Sondy Wam poszly bez problemu czy grzaliscie palnikiem ?

Aha i ile taka przyjemnosc ? :)

Edytowane przez daglas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, daglas napisał:

I faktycznie az taka roznica ? Nie mialem w planie ale po Twoim poscie mnie troche kusi.

Sondy Wam poszly bez problemu czy grzaliscie palnikiem ?

Aha i ile taka przyjemnosc ? :)

Ja jestem w bardzo dużym szoku, po 15 minutach jazdy zaczęło mnie mdlić, tak ciągnie po tych moich górskich winklach. Ale tak jak mowię, różnica jest tak diametralna, że obstawiam zabitego już kata. Jeżeli masz wątpliwość, to nie miej. Pieniądze do przyjęcia (450 zł za cały zestaw do montażu) a radość z dobrej inwestycji. Sondy bez problemu poszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co to, jak wiekszość vFizem możesz zrobić? :kox:
Zmiana kodowania vfizem, raczej nie bardzo...

Wysłane z OP3T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj jakis filmik jak to gra teraz [emoji4]

Nagrałem ale mój telefon bardzo słabo ogarnia kwestie brzmienia i totalnie inaczej wyszło na nagraniu. Płytko i bez polotu. Może telefonem żony bedzie lepiej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, H4mm3R napisał:

Zmiana kodowania vfizem, raczej nie bardzo...

Wysłane z OP3T
 

Dlatego większość...  nie wszystko.
Na reszte czeka klon z AliExpress w razie wu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos tak wszyscy maja, ostatnio widziałem na żywo w b8 i robi robotę. Zamówiłem, 5 minut roboty z montażem, jestem zadowolony


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie - mam do kupienia felgi na lato 18 cali Japan Racing 4x9,5 cala przy ET 40. Wejdzie to ? Jaka opona do tego ?

 

Drugi wariant to Vossen 19 cali 8,5 szerokości przy ET 32. Jak to bedzie wyglądało w nadkolu i czy nie bedzie tarło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwa wymiary wejdą. Kwestia miejsca od wewnętrznej przy zaciskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, HOLMATRO napisał:

Panowie pytanie - mam do kupienia felgi na lato 18 cali Japan Racing 4x9,5 cala przy ET 40. Wejdzie to ? Jaka opona do tego ?

 

Drugi wariant to Vossen 19 cali 8,5 szerokości przy ET 32. Jak to bedzie wyglądało w nadkolu i czy nie bedzie tarło ?

Nie było takich vossenów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupione w Dawmacu z rachunkiem. Uściślę ze sprzedającym


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, HOLMATRO napisał:

Kupione w Dawmacu z rachunkiem. Uściślę ze sprzedającym


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

C:\Users\H4mm3R\AppData\Local\Temp\snap_Vosseny z tego co mi wiadomo ma tylko Best-Performance na PL

C:\Users\H4mm3R\AppData\Local\Temp\snap_

Bez tytułu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawmac też miał napewno, nie wiem jak teraz, ale mam newsletter i widzę co im się przetacza przez sklep.

Co do felg są to Oemsy. Jakie opinie o tej marce ? Warte założenia czy plastik ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@H4mm3R masz racjęm Dawmac nie handluje Vossenami, widocznie zapamiętałem u innego sprzedawcy i jakoś to połączyłem z nimi, bo przysyłają mi aktualności regularnie..

Ze sprzedającym uściśliłem, że chodzi o felgi Oems, tu zrzut ekranu: ( on zamówił 4x 8,5, ze względu na napęd..)

Zrzut ekranu 2017-12-19 o 10.13.15.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi oems całkiem ok. Jak nie masz zamiaru robić naciągu to bierz 8,5J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...