Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj dołożyłem podświetlenie nóg z tyłu w LED :kox:

skąd wziałes zasilanie :mysli:

ja teraz jak bede robił tą elektryke tylna to też mozę zrobie i wezme prąd z światełka drzwiowego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dołożyłem podświetlenie nóg z tyłu w LED :kox:

skąd wziałes zasilanie :mysli:

ja teraz jak bede robił tą elektryke tylna to też mozę zrobie i wezme prąd z światełka drzwiowego :decayed:

od przodu podciągnąłem :wink4: pod wykładziną, wyciągnąłem fotele i dawaj, efekt jest bajka :wink4:, no ja do boczków też bede ciągnął pod te czerwone i białe lampki :wink4:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 18:10_________________________________________________Jeszcze bede przerabiał te tylnie w słupkach bo mało światła dają :thumbdown:, włożę tam modół 2x2 diody, na stronę i powinno być ok, w przedniej też chyba zrobię na modułach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dołożyłem podświetlenie nóg z tyłu w LED :kox:

dasz jakieś foto jak to się prezentuje? :hi:

Jak mi się uda coś cyknąć dzisiaj to wkleje, jeśli nie to jutro :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj skończyłem robić oświetlenie wnętrza zrobiłem dzisiaj podświetlanie nóg z tyłu oraz samemu zrobiłem lampkę na tylnie siedzenia.Oczywiście wszystko LED. Przewody pociągnięte w boczkach a do podsufitki to już gorzej ale udało się zrobić efekt po prostu Bomba!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj są zdjęcia ale niestety nie przedstawiają one prawdziwego efektu, oby dwie górne lampki oświetlają równomiernie całe wnętrze wystarczająco jasno. Za jasno też by było nie za fajnie. A oświetlenie tylnie nóg jest ciemniejsze niż na zdjęciach bo aparat bardzo mocno zwiększył te czerwone światło.

Ks8AA.jpg

Ksb4J.jpg

Ksg40.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dałem te lampki całkiem pod spód fotela :naughty:, jak zamontowałeś te światełka w podsufitce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dałem te lampki całkiem pod spód fotela :naughty:, jak zamontowałeś te światełka w podsufitce?

Te w podsufitce to jest moduł z 3 ledów kupiony na allegro, przylepiony jest do tej szybki co jest w bagażniku za żarówką wymontowałem tam, bo tam chce dać takie 2 moduły ale bez tych plastików. Wyciąłem nożem dziurę na to przewód doprowadziłem przez tylni boczek ten za tylnymi siedzeniami potem w dół pod kanapą aż do miejsca gdzie podłączyłem.

jak podlaczyles te pod nogi? :naughty: i co to za ledy? :cool1:

To są moduły dostępne na allegro za grosze z jednym ledem na stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak podlaczyles te pod nogi? :naughty: i co to za ledy? :cool1:

ja ciągnąłem wiązkę od przodu :wink4:,pod podłogą, a diody kupiłem takie paski Ledowe po 3 diody na strone :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy pokaz jak masz to do siedzenia zamontowane :cool1:

Te paski są na takiej taśmie, ja dodatkowo podkleiłem je jeszcze super glue :decayed:, i jest miodzio :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny pomysl z tym tylem ja u siebie mam w pakiecie juz oswietlenie nog i wogole a na zewnatrz jak wymieniam na ledy to prawa strona i przod i tyl mi sie non stop przepala i tablice i postojowki ;/ ale daje rade teraz musze jakies mocniejsze wstawic w tablice i bedzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana zarówek na ledy udana pomyślne :kox: doszły do tego lampki w boczek tapicerki + ledy na tylne oświetlenie rejestracji , ośw bagaznika i efekt jest :kox:

dsc05538t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...