Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Na początku tez chciałem takie kupić do podświetlenia nóg (W5W)ale niestety nie mają nigdzie w ofercie koloru czerwonego :kwasny:

A gdzie takie co kupiłes umieszcza sie w samochodzie??? Z przodu w podsufitce są rurkowe 42mm a w tych mniejszych lampkach tylnich jakie wchodzą???

Opublikowano

Gdzie w Wawie można kupić ledy ???

Opublikowano

Gdzie w Wawie można kupić ledy ???

W każdym lepszym i szanującym się sklepie samochodowym... :decayed:

Opublikowano

Gdzie w Wawie można kupić ledy ???

W każdym lepszym i szanującym się sklepie samochodowym... :decayed:

:kox::wallbash::mysli::cool1::kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Ja to mam problemy żeby w Chełmie dostać :wallbash:... ale w Wawie.....??? :naughty:

No problem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Gdzie w Wawie można kupić ledy ???

Zobacz do tego goscia

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2490694&gr_id=8695

handluje w Wawie i ma odbór osobisty wiec mozesz sie dogadać i zapytac o sklep :gwizdanie:

Opublikowano

Na początku tez chciałem takie kupić do podświetlenia nóg (W5W)ale niestety nie mają nigdzie w ofercie koloru czerwonego :kwasny:

Bo na nogi ma być białe :wink4:

A gdzie takie co kupiłes umieszcza sie w samochodzie??? Z przodu w podsufitce są rurkowe 42mm a w tych mniejszych lampkach tylnich jakie wchodzą???

Te co kupiłem chce dać do tych małych lampek co są na przodzie i nad tyłem. Do dużej lampki z przodu wchodzi 42mm rurkowa, zaś do bagaznika 38mm, albo 36mm - nie pamietam już - ale 42mm też dało radę wcisnąć :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a ja w nogi dam takie :

http://allegro.pl/item543309944_xenonowe_listwy_postojowe_komplet_2szt.html

są dwa paski , zrobie z nich cztery i bedzie na przód i na tył

jak dobrze to ukryjesz to moze i nawet fajny efekt powstać a na jaki kolor sie decydujesz biały czy czerowny???

Jak zrobisz to wstaw fotke do tego wątku :kox: Ja zabawe z ledami dokącze jak mi sie sesja całkowicie skączy :gwizdanie:

Opublikowano

ciekawa opcja :mysli:

tylko fajnie by było żeby tył się załączał w momencie otwarcia tylnych drzwi, tylko jak to zrobić :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ciekawa opcja :mysli:

tylko fajnie by było żeby tył się załączał w momencie otwarcia tylnych drzwi, tylko jak to zrobić :mysli:

Jarko w naszym przypadku to nie jest problemem bo podłączamy sie pod światełko orginalne chocby nawet stosując adaptery tej żarówki W5W i podłączając pod te paski :naughty: ale w przypadku przedliftów to juz trzeba wyprowadzać wiązke :gwizdanie:

Opublikowano

Wlasnie przyszly lampeczki na nogi ORIIII ;) cale 20zl mnie kosztowaly z wtyczkami ;)

p1030143gt1.jpg

Opublikowano

Mówisz o lampce w podsufitce :?: To troszku by rezanka było z przeciaganiem kabelków, no ale efekt mógłby być niezły :cool1: Tylko dalej jestem ciekaw gdzie lepiej, pod przednim fotelem czy raczej gdzieś koło tylnej kanapy :mysli:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 19:20_________________________________________________

Wlasnie przyszly lampeczki na nogi ORIIII ;) cale 20zl mnie kosztowaly z wtyczkami ;)

No to teraz rezanko :good:

Opublikowano
  • Autor

Mówisz o lampce w podsufitce :?: To troszku by rezanka było z przeciaganiem kabelków, no ale efekt mógłby być niezły :cool1: Tylko dalej jestem ciekaw gdzie lepiej, pod przednim fotelem czy raczej gdzieś koło tylnej kanapy :mysli:

Chodziło mi o te listwy co kolega Moskal pokazał. miejscem docelowym miało być podświetlenie nóg :gwizdanie: przed liftem nie mają tam oswietlenia wiec trzeba ciagnać wiązke żeby działało to tak jak u nas :naughty:

A co do tego podświetlenia tylu to ciekawą koncepcje nasówasz żeby to zamontować od strony kanapy tylko trzeba to dobrze zamaskować :mysli: zeby nie powstała z tego lepsza wioska :evil:

Opublikowano

Teraz kumam, nie dogadaliśmy się :decayed:

Mnie chodzi o tył, jak podłączyć :) Nie chciałbym aby mi się włączał tył razem z przodem, wolałbym to mieć niezależne - czyli dopiero po otworzeniu tylnych drzwi :)

I jeszcze mi się nasuwa jedno... Bo na nogi to powinno być raczej delikatne światło, a te paski co Moskal pokazał chyba mocno świecą :mysli:

Opublikowano
  • Autor

z tym tyłem to trzeba podczepic sie pod wiązke tylnego swiatełka w drzwiach i dalej poprowadzić instalacje albo pod fotele albo pod kanape najlepij by było przyłozyć niezalezne światło (zarówka taka jaką sie ma zamiar tam zastosować pod baterie :naughty:) i sprawdzic jaki efekt bedzie najodpowiedniejszy i modzić :kox:

Opublikowano

jak dobrze to ukryjesz to moze i nawet fajny efekt powstać a na jaki kolor sie decydujesz biały czy czerowny???

Jak zrobisz to wstaw fotke do tego wątku :kox: Ja zabawe z ledami dokącze jak mi sie sesja całkowicie skączy :gwizdanie:

oczywiście że biały , moja adela to nie Calibra :polew:

bede rezał w przyszłym tygodniu , dam foty jak zrobie :good:

ciekawa opcja :mysli:

tylko fajnie by było żeby tył się załączał w momencie otwarcia tylnych drzwi, tylko jak to zrobić :mysli:

u mnie nie da rady , wszystkie beda sie odpalać przy otwarciu przednich drzwi

Tylko dalej jestem ciekaw gdzie lepiej, pod przednim fotelem czy raczej gdzieś koło tylnej kanapy :mysli

mysle ze leppiej od strony przednich foteli , jesli bedzie ktoś z tyłu siedzial to bedzie mu swiecic na nogi , a jak zrobisz od kanapy to nogi beda zasłaniać światło

Bo na nogi to powinno być raczej delikatne światło, a te paski co Moskal pokazał chyba mocno świecą :mysli:

nie musze dawac całej listwy czyli 15 diód tylko mozna to podzielic na 5 kawałków po 3 sztuki , ciekawe jak wtedy bedzie świecić , na moje moze mocno świecić , przeciez to cały czas sie nie pali tylko podczas otwarcia drzwi.

Opublikowano

To działaj i przecieraj szlaki :good:

Jak fajnie wyjdzie to pójdziemy Twoim tropem :)

Opublikowano

To działaj i przecieraj szlaki :good:

Jak fajnie wyjdzie to pójdziemy Twoim tropem :)

spoko :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.