Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] FELGI RS6 19cali dylemat koloru + ankieta

Na jaki kolor pomalowac Felgi RS6 19" ? ( do mojego czarnego avanta "S4"

  1. 1. Na jaki kolor pomalowac Felgi RS6 19" ? ( do mojego czarnego avanta "S4"

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czarny i biały pasek :kox:

Jakikolwiek pasek do tego wzoru będzie :thumbdown:

Nie znasz się :tongue4::decayed:

Opublikowano

Panie sam sie nei znasz;p ma byc sam grafit;p paski to na c*p*** sie robi;p :gwizdanie:

Opublikowano

Panie sam sie nei znasz;p ma byc sam grafit;p paski to na c*p*** sie robi;p :gwizdanie:

c*p.... to mam być gładziutka jak tafla wody :naughty:

Grafit... nie do tego auta :tongue4:

Opublikowano

ja optowałbym za polerką :naughty:

Opublikowano

ja optowałbym za polerką :naughty:

To samo mi chodzi po głowie. Ten wzór po polerce będzie :kox:

Opublikowano

Jeszcze raz grfit, widziałem czarne A6 na szarej feldze RS6 i... :slina::blink::shocked:

Opublikowano

srebrne,jak najjaśniejsze :kox:,jedyny słuszny kolor :good:

Dokładnie :good: tylko srebrne :kox:

Opublikowano

zdecydowanie srebne

lub polerka

Opublikowano

jak dla mnie grafit i bedzie :kox:

Opublikowano

Zdecydowanie srebrne, to jest klasyczny wzór i imo kombinacje nie wyjdą na zdrowie.

Opublikowano

Grafit i czerwona obwódka, widziałem takie fele, w innym wzorze ale Golf V GTI czarny na glebie i czarne felgi z czerwoną obwódką, kozacko to wyglądało. Jak masz wątpliwości to poproś kogoś o VT i będziesz widział jak to wygląda. Srebrny nie bardzo mi się widzi.

Opublikowano

Jak pomalujesz na jakies grafity to przekombinujesz..., Felga od RS6 sama w sobe jest piękna, ale tylko klasyczne srebro :kox:

Opublikowano

Grafit i czerwona obwódka, widziałem takie fele, w innym wzorze ale Golf V GTI czarny na glebie i czarne felgi z czerwoną obwódką, kozacko to wyglądało. Jak masz wątpliwości to poproś kogoś o VT i będziesz widział jak to wygląda. Srebrny nie bardzo mi się widzi.

chyba wiem o którym Golfiku mówisz :wink4: ale w GTI wygląda to fajnie, bo ma jeszcze inne czerwone akcenty np. w grilu :) a do całej czarnej B5 to bym te fele w oryginale lub troszke przyciemnił lakierek :kox: ale nie czarne z żadną obwódką, bo te fele się do tego nie nadają :thumbdown:

Opublikowano

Jak pomalujesz na jakies grafity to przekombinujesz..., Felga od RS6 sama w sobe jest piękna, ale tylko klasyczne srebro :kox:

dokładnie,fela od RS4 B7 ładnie wygląda w graficie,ale nie ta :cool1:

Opublikowano

jak dla mnie grafit ale dobierz odpowiednio odcień i połysk/mat bo łatwo zrobić kupę jak fela ma ramiona takiej powierzchni.

Opublikowano

Jak szalec to szalec : na rózowo dawaj je :)

Byłby szał ciał :D Wszyscy by sie za tobą oglądali :D

A tak serio moje są srebrne i mają swiezy lakier i wyglądają cacy... Jakbym miał je sciorane to bym na 99% wypolerowal ;)

Im jasniejsza felga tym optycznie bedzie wieksza... Im ciemniejsza tym mniejsza... Dla mnie całe w chrom albo polerke były by koksior :)

rs6.jpg

rs6g.jpg

rs6g2.jpg

Opublikowano
  • Autor

grill bedzie z rs4 b5 :)

hm chyba jednak zostana srebrne

czyli w ori kolorze

grafit pasuje bardziej do felgi rs4 b7[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 01:29_________________________________________________ma ktos zdjecie wypolerowanych felg z rs6 ;> ?

Opublikowano

Kurde miałem gdzies własnie w chromie na RS4 ale za cholere nie moge wyszperac :/

Opublikowano

grill bedzie z rs4 b5 :)

hm chyba jednak zostana srebrne

czyli w ori kolorze

grafit pasuje bardziej do felgi rs4 b7[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 01:29_________________________________________________ma ktos zdjecie wypolerowanych felg z rs6 ;> ?

Ale będzie na nim chromowany znaczek OOOO ? Bo jak tak to poleruj fele :naughty:

Opublikowano

jeśli ma być zachowana koncepcja to tylko czarne

Pzdr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.