Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AWM] Spalanie 15l/100km - czy to normalne ?


Koleś

Rekomendowane odpowiedzi

najlepiej użyj :szukaj: to znajdziesz ile innym palą, ale jak dla mnie to taki wynnik to tylko dla typowej "dynamicznej" jazdy miejskiej jest prawidłowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cobradd dobrze Ci napisal -poszukaj na forum,bo o sprawdzeniu filtrow,katalizatora,zapchanych wtryskach,czy zuzytych juz swiecach zaplonowych,niedomagajacej sondzie lambda bylo wiele razy,a o podpieciu VAGa juz nie wspomne...milej lektory... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestes pierwszym z takim problemem -uwierz mi :wink4:

przypominam tylko o regulaminie-zanim zalozymy watek ,upewniamy sie ,ze temat nie byl poruszany wczesniej... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 15l to jest stanowczo za dużo jak na spokojną jazdę. Mi przy 2.4l pali 10-11 przy spokojnej jeździe, więc tak jak koledzy już radzili :szukaj: powinieneś coś znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno za dużo, a ile pali Ci na trasie z prędkością tak do 120? bo wiesz miasto miastu nie równe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15l w miescie w zimie ? nice. Powiedzialbym że normal.

Do tego jeszcze quattro i z tego co widzę to wersja USA (bo 170KM), czyli niewykluczone że automat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15l w miescie w zimie ? nice. Powiedzialbym że normal.

Do tego jeszcze quattro i z tego co widzę to wersja USA (bo 170KM), czyli niewykluczone że automat.

Tia, w sumie to kolega ma problem bo 15 na tego set-upa to cos malo :mysli: .... wiec butuj maszyne i smigaj bo spalanie masz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się nad jakością paliwa, zauważyłem że pofrafi różnie spalić zależnie od stacji.[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 17:20_________________________________________________Ale 15l zimą w cyklu 40/60 to norma, więc się nie przejmuj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15l w miescie w zimie ? nice. Powiedzialbym że normal.

Do tego jeszcze quattro i z tego co widzę to wersja USA (bo 170KM), czyli niewykluczone że automat.

w automacie to ona nie jest a na trasie pali mniej troche ale nie dużo[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 17:22_________________________________________________

Zastanów się nad jakością paliwa, zauważyłem że pofrafi różnie spalić zależnie od stacji.[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 17:20_________________________________________________Ale 15l zimą w cyklu 40/60 to norma, więc się nie przejmuj :)

ta norma mnie przeraża a jak myślisz latem ile bedzie palić, o ile mniej powinna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak samo, poszukaj jeśli chcesz moich postów, mam silnik AMB to z USA i udało mi się zejść już do średnich 11,5 do 12 litrów po wawie. Wywalony kat, nowa sonda, ale mi autko jeszcze przymula troszkę a niedużo pali.

pzdr i powodzenia, pisz o postępach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiatam mam pytanie tak jak w temacie mam Audi A4 b5 1.8T quattro 170koni spalanie w niej wynosi mi 15l/100km średnia czy to nie jest zadużo bo wszyscy mi mówią że powinien palić mniej :confused4:

amerykańce pala wiecej niestety...

dla twojego świetego spokoju zrobiłbym tak:

świece, sonda lambda, wyciegie katalizatora i potem zrobic czipa - spalanie spadnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...