Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..


MaciekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Twoja turbina starczy do +/- 180 km. Nie wiem jak wtryski w tych 150 ale w A3 8V trzeba było je zmieniać żeby razem z turbina osiagnąć ponad 200 km
Może ktoś ma tutaj 150 po sofcie i się wypowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, instruktor83 napisał:

Maćku Audica pierwsza klasa:thumbup1:ta gałka nowa co kupiłeś to jest z A3 8V?

Do pierwszej klasy jej dużo brakuje :decayed: 

Tak gałka nowa jest od a3 8v. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gałke nowa kupiłem. 

 

Moja koza po małym sprzątaniu  ?

 

IMG_20180513_170754.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne autko, podobne mody planuje u siebie :D masz może jakieś kontakty żeby ogarnąć lotkę? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.05.2018 o 17:12, MaciekPL napisał:

Tak gałke nowa kupiłem. 

 

Moja koza po małym sprzątaniu  ?

 

IMG_20180513_170754.jpg

Masz może przednie szyby boczne przyciemniane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dzięki, coś tam przy aucie się dzieje, fajnie że komuś się podoba.Dzieki również za jakieś propozycje, komentarze :).

 

Ogólnie to w końcu chyba do czarnego koloru się przekonałem. Byłem ostatnio w jednym Autohausie, było kilka b8, czarne, srebrne białe.. Tak jak patrzyłem na moją czarną z daleka, to już nie wyobrażam sobie chyba innego koloru. Najbardziej podoba mi się to zestawienie czarny z pakietem black Edition z sline. 

W lipcu jestem umówiony na chip tuning. Sprzęgło będę zamawiał prawdopodobnie to mocniejsze sachs. Chcę zrobić na początek delikatnie i stopniowo zwiększać moc. Turbina, ic itd. Przy okazji wymiany sprzęgła, rozrząd będzie nowy. Po 6 latach powinna być wymiana, teraz będzie 5. Myślę że nic nie zaszkodzi wymienić wcześniej, za jednym razem od razu zderzak zalozy się. 

Jak czasowo się wyrobię, wleci Bang&olufsen, chciałbym już teraz w lipcu ale tylko ogranicza mnie czas. 

 

Lotki raczej nie będzie okazji załatwić, musisz szukać gdzieś, albo z ASO ale cena kosmiczna. Damian tak szyby z przodu są przyciemnione. Nie wyobrażam sobie samego tyłu tylko przyciemnic a przód zostawić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MaciekPL napisał:

tak szyby z przodu są przyciemnione. Nie wyobrażam sobie samego tyłu tylko przyciemnic a przód zostawić. 

Mam tak samo całość albo wcale dlatego nie ruszam tematu. Wiesz może jakie są fabryczne wartości przepuszczalności światła przednich i tylnych szyb dla audi, czy może zależy to od modelu? Z folią przód mieści się w dopuszczalnych 70 procentach czy jeździsz ze scyzorykiem? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, qlimazz napisał:

Mam tak samo całość albo wcale dlatego nie ruszam tematu. Wiesz może jakie są fabryczne wartości przepuszczalności światła przednich i tylnych szyb dla audi, czy może zależy to od modelu? Z folią przód mieści się w dopuszczalnych 70 procentach czy jeździsz ze scyzorykiem? ?

Nie mam pojęcia jakie są wartości fabryczne. Gościu który mi zakładał folie mówił że przód na własną odpowiedzialności. Jakakolwiek folie by nie założył przekracza ona dopuszczalna normę. Tak samo mi na przegladzie powiedzieli. Czyli po tych słowach zakładasz jaka chcesz, tak i tak jest do zerwania. U mnie było dobrane na zasadzie wzrokowym właśnie, które do auta będzie najlepiej pasować. Ile ma to nie wiem dokładnie, musiałabym w papiery zobaczyć. Rok czasu we wrześniu będzie jak tak jeżdżę i jak na razie ok. Po Polsce dużo nie jeżdżę, zazwyczaj jak jestem to przy aucie jest coś robione heh. Większość w Niemczech no i tutaj jak na razie ok. Jeszcze nie mam na przedniej szybie tej naklejki z rejestracja, ładniej bez wygląda heh. W razie co naklejka jak i nóż do foli czeka w schowku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś kolejne drobiazgi jeszcze świeże ? 

 

IMG_20180601_182234.jpgIMG_20180601_181955.jpg

 

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet o tym nie pomyślałem, nie pisałem nic ze potrzebuje jakiś dowód zakupu. Tyle dobrze ze dostałem paragon i napisane wszystko z jakiego auta, ile kilometrów i jakieś niepotrzebne pierdoly. Chyba nie będzie problemu ze po niemiecku. 

Jeśli ktoś szuka halogenu od sline lewego to posiadam taki na sprzedaż. Zamówiłem przez pomyłkę dwa.. Oryginał Hella. 

 

 

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł prezent od eibacha ? mam nadzieję że za nisko nie siadzie. IMG_20180609_132436.jpg

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MaciekPL napisał:

Przyszedł prezent od eibacha ? mam nadzieję że za nisko nie siadzie. IMG_20180609_132436.jpg

To są pro-kit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, damian19886 napisał:

To są pro-kit?

Tak tak :) sportline jak dla mnie za nisko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MaciekPL napisał:

Tak tak :) sportline jak dla mnie za nisko. 

Dla mnie też za nisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nowości, gałka zmiany biegów po raz 4 zmieniona i miejmy nadzieję że ostatni. Wydaje mi się że teraz jest to co szukałem. 

Dywaniki gumowe na zimę z a4 b9. Wkłady fotochromatyczne, może w końcu zmotywuje mnie to do założenia tych lusterek składanych. 

Termin na chip tuning na połowę lipca ustalony. Nowe amortyzatory i rozrząd w trakcie realizacji zamówienie. Sprzęgło z dwumasa sachs performance te mocniejsze już leci do mnie. 

Zderzaki sline po świeżym malowaniu czekają w domu na mój przyjazd. 

Myślałem żeby założyć same sprężyny na stare amorki, ale po co dwa razy się bawić. Koszt nie duży lepiej wymienić za jednym razem. Rozrząd jeszcze mam zapas kilometrów na nim, po 6 latach trzeba go wymienić, teraz będzie 5 rok. Zderzak będzie wymieniany to rozrząd się też wymieni. Tyle z nowości chyba. IMG_20180702_170445.jpgIMG_20180702_170422.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...