Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..


MaciekPL

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, SpierfolES napisał:

Dynamiczne kierunkowskazu vz aliexpres do lusterek mam zamontowane i hulają i jasno świecą

Zapodaj prosze oferte z ktorej kupiles. Teraz u majfrendow jakies specjalne promocje maja na weekend i mam zamiar zamowic ale sie zastanawiam z jakie oferty. Kolega z forum ma kibowear i wyglada ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pietrz44 napisał:

Zapodaj prosze oferte z ktorej kupiles. Teraz u majfrendow jakies specjalne promocje maja na weekend i mam zamiar zamowic ale sie zastanawiam z jakie oferty. Kolega z forum ma kibowear i wyglada ok.

To takie kup sa po 240 czy tam 320 w tych cenach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy oświetlenia.. Oryginalne projektory Audi. Zastawiam się czy moje wymienić na takie coś. Jakoś chyba wolę te stare. Bardziej praktyczne. Co Wy na to? 

IMG_20181108_174048.jpgIMG_20181108_174022.jpg

IMG_20181108_165955.jpg

IMG_20181108_170003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, MaciekPL napisał:

Ciąg dalszy oświetlenia.. Oryginalne projektory Audi. Zastawiam się czy moje wymienić na takie coś. Jakoś chyba wolę te stare. Bardziej praktyczne. Co Wy na to? 

IMG_20181108_174048.jpgIMG_20181108_174022.jpg

IMG_20181108_165955.jpg

IMG_20181108_170003.jpg

Miałem projektory po poprzednim właścicielu ale wg. mnie trochę za dużo i wpakowałem standard  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Udała30 napisał:

Miałem projektory po poprzednim właścicielu ale wg. mnie trochę za dużo i wpakowałem standard  

Jakoś mega źle to nie wygląda, kwestia przyzwyczajenia chyba. Standard mam trochę mocniejszy a jak takie założyłem to słabo trochę się zrobiło. Teraz patrzyłem jak trochę ciemniej się zrobiło na dworze to podświetlenie nóg jakby wychodziło na zewnątrz auta. Założę te listwy progowe z b9 to wtedy zobaczę, jak na razie zostawiam zwykle. Widziałem jedna b9ke właśnie z tymi projektorami i te listwy progowe podświetlane mega to wyglądało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, MaciekPL napisał:

Jakoś mega źle to nie wygląda, kwestia przyzwyczajenia chyba. Standard mam trochę mocniejszy a jak takie założyłem to słabo trochę się zrobiło. Teraz patrzyłem jak trochę ciemniej się zrobiło na dworze to podświetlenie nóg jakby wychodziło na zewnątrz auta. Założę te listwy progowe z b9 to wtedy zobaczę, jak na razie zostawiam zwykle. Widziałem jedna b9ke właśnie z tymi projektorami i te listwy progowe podświetlane mega to wyglądało :D

Efektu listewek jestem bardzo ciekaw  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda z trochę dalszej odległości. 

IMG_20181108_192213.jpgIMG_20181108_191757.jpgIMG_20181108_192230.jpg

Tutaj takie małe porównanie, ori 80euro 2 sztuki ?‍♂️, China komplet 20euro? Jakoś tak widziałem na niektórych aukcjach. 

IMG_20181108_193322.jpgIMG_20181108_193316.jpgIMG_20181108_193307.jpg

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, liquid8p napisał:

Chyba zgapiasz ode mnie mody, u mnie też wpadną projektory. Ale nieco inne od twoich :rolleyes:

Haha zbieg okoliczności pewnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura wypasiona i mody grubo lecą ??

W kwestii ładowarki to podłączyłem to na uchwyt po ori phonie i nie działa ładowanie indukcyjne pomimo, że mój telefon ma możliwość ładowania ? 

O co może biegać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj projektory , będzie super zwłaszcza że to oryginały a nie żaden chiński  syf . Chcesz jasno przy drzwiach to trzeba założyć klamki podświetlane :D . Te listwy progowe podświetlane na tył pasują z A6C7 sprawdzałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mariusz36 napisał:

Zakładaj projektory , będzie super zwłaszcza że to oryginały a nie żaden chiński  syf . Chcesz jasno przy drzwiach to trzeba założyć klamki podświetlane :D . Te listwy progowe podświetlane na tył pasują z A6C7 sprawdzałem .

Właśnie o tych klamkach pomyślałem heh. Wydaje mi się że z tą listwa progowa ładnie się zgra. Będzie ją ładnie widać i logo z projektora. Oki dzięki będę szukał żeby komplet był jak należy. Te klamki mi cały czas po głowie chodzą jak u Ciebie je pierwszy raz widziałem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mariusz36 napisał:

Te projektory 80€ to w ASO czy na Ebayu ? 

Na ebay, na stronie Audi widziałem za 95€ ?‍♂️

Znalazłem klamki chyba.. Koleś jutro sprawdzi jaki kolor :D

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, damian19886 napisał:

Te listwy brałeś w aso w de czy na ebay kupiłeś?

Nie u nas na allegro. W sumie cztery opcje tylko mam. Ebay,ebay kleinanzeigen, allegro i aso. Czasem olx ale ten szajs raczej omijam od dłuższego czasu. 

1 godzinę temu, egon47 napisał:

Panie grubo lecisz z modami podoba mi się ten avant 

Mi też coraz bardziej się podoba, teraz dużo części czeka na grudzień. Mam nadzieję że po zrobieniu tego wszystkiego banan na twarzy trochę dłużej się utrzyma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu jakieś paczki przyniósł kurier. Miały być dekory Black piano.. Będą 2h1 Edelstahl. Jak dla mnie idealnie wykończą środek. Fajna struktura, kolorystyka no i ten chrom, całość robi robotę. Na zdjęciach tak tego nie widać niestety. Założę dekor tunelu i wtedy szczotkowane całe wyleci. Jedno zdjęcie dosyć słabo to widać, z rana robiłem na szybko. Jak założę komplet z tunelem to zrobię za dnia fotki. 

Druga paczka to końcówki wydechu.. Prawie dwa tygodnie oczekiwania, paczka przyszła z Polski heh. Gdybym wiedział to bym zamówił do domu w pl heh. Na szczęście przyszła cała, chociaż tak zapakowana że jestem pod wrażeniem że jest cała. Co do samych końcówek, mega masywne są. Już nie mogę się doczekać aż wjedzie ten wydech z końcówkami. 

IMG_20181115_210815.jpg

IMG_20181115_071058.jpg

IMG_20181115_210752.jpg

IMG_20181115_210805.jpg

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...