Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak otworzyć AUDI A4 B6 bez akumulatora? PILNE !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. (jestem debilem)

Zamknąłem autko z pilota, po czym wyciągnąłem akumulator i zamknąłem klapę.

No i mam problem... jak teraz otworzyć auto bez akumulatora? (zamek w klapie zatarty, a od kierowcy przekręcam i nic się nie dzieje)

Co robić? POMOCY!!!

Opublikowano

Psikaj w zamek w klapie i delikatnie prawo-lewo może uda ci się rozruszać.

Ewentualnie auto do góry, i od spodu może dasz radę jakoś odbezpieczyć zamek klapy przedniej.

Ktoś coś takiego już robił i wiem, że da się.

Opublikowano

A próbowałeś otworzyć kluczykiem drzwi pasażera?

Opublikowano
12 minut temu, Arek8888 napisał:

A próbowałeś otworzyć kluczykiem drzwi pasażera?

a4 b6 ma tylko wkładkę od strony kierowcy

a4 b5 ma z obydwu stron

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano

Wyciągnij gril i odkręć od maski ten czarny uchwyt co wchodzi w zamek

Opublikowano

U mnie od kierowcy tez nie wejde gdyz po wlamie odpiolem ciegno.

Jak masz kluczyk serwisowy to kup smar w spreju napsikaj do srodka i delikatnie rozruszaj to.

Moze jest przymrozony to mozesz lekko to nawet suszarka do wlosow podgrzac,jezeli masz warunki.

Mialem to samo.rozruszalem zamek i bylo ok.

Tylko ja bym nie odkrecil aku wiedzac ze zamek nie dziala.

Jak sie nie uda to przod w powietrze i postaraj sie dzyndzel od maski ruszyc tak jak radza koledzy.na yt sa jakies filmiki ale chyba z b5.

B6 ma pompke od cent w schowku za lampa???

Jak tak to ostatecznie tluczesz lampe dobierasz sie do pompki i dmuchasz w jeden z 2 przewodow i samo sie otworzy.

 

Opublikowano

tak jak daro84.pl wcześniej napisał, demontuje się atrapę chłodnicy i odkręca się trzy nakrętki od uchwytu klapy który wchodzi do zamka, do jednej śruby jest słabe dojście ale jest to wykonalne bo mi kiedyś linka spadła i własnie tak otworzyłem maskę :)

Edytowane przez MemberA4

Opublikowano

Daj zasilanie 12v na + i - pod lampkę podświetlenia rejestracji 

Opublikowano
27 minut temu, mass143 napisał:

Daj zasilanie 12v na + i - pod lampkę podświetlenia rejestracji 

Nie wiem jak z dostępem w 2.0 od spodu,  + z kabli na przewód idący do rozrusznika a masa byle gdzie

Opublikowano

Tak się zastanawiam, że jeśli aku było odłączone to kluczyk może stracić synchronizację i wtedy jeśli zamek w drzwiach nie działa to będzie lipa.

Opublikowano

Co szkodzi spróbować, a nóż się uda.

Opublikowano
W dniu 24.02.2018 o 05:12, wesz82 napisał:

 

B6 ma pompke od cent w schowku za lampa???

 

 

B6. NIE MA żadnej pompki....

Pozostaje otworzenie zamka przez atrapę albo podanie zasilania

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 27.02.2018 o 19:36, mass143 napisał:

Daj zasilanie 12v na + i - pod lampkę podświetlenia rejestracji 

I spal sobie MCE - brawo!

Opublikowano

Te chłopaki po co podawać zasilanie skoro i tak z kluczyka nie otworzy zanim go nie zakoduje. Jedyne wyjście rozruszac zamek w klapie. 

Opublikowano
W dniu 10.03.2018 o 23:10, bin85 napisał:

I spal sobie MCE - brawo!

A w jaki sposób ma spalić mce skoro alternator i rozrusznik są "na ostro" podłączone do akumulatora? Podaj plus na rozrusznik,jest najniżej więc powinieneś sięgnąć od spodu,masa gdziekolwiek. I nie piszcie głupot o spaleniu czegokolwiek bo już jak otwierałem i jakoś nic nie wybuchło. Podanie zasilania na podświetlenie rejestracji nic ci nie da bo musiał byś mieć włązone światła,a i to nie wiem czy by się udało w b6

Opublikowano

Przeczytałeś ze zrozumieniem co napisałem?  chodziło o podanie zasilania pod podświetlanie rejestracji, które podłączone jest bezpośrednio pod MCE i uwalisz jego wyjście, można tak zrobić jeżeli po drodze nie mamy żadnej elektroniki a światła są włączone, np zostawiając samochód na światłach co spowodowało rozładowanie akumulatora.

Opublikowano
W dniu 10.03.2018 o 23:10, bin85 napisał:

I spal sobie MCE - brawo!

Właśnie, jeżeli światła wyłączone to prąd nie popłynie, a podrodze i tak coś się sfajczy

Opublikowano
22 godziny temu, bin85 napisał:

Przeczytałeś ze zrozumieniem co napisałem?  chodziło o podanie zasilania pod podświetlanie rejestracji, które podłączone jest bezpośrednio pod MCE i uwalisz jego wyjście, można tak zrobić jeżeli po drodze nie mamy żadnej elektroniki a światła są włączone, np zostawiając samochód na światłach co spowodowało rozładowanie akumulatora.

Sorki, faktycznie nie doczytałem,zwracam honor. Poza tym temat ma już prawie miesiąc więc auto na bank już dawno gania, szkoda tylko że autor nie pochwalił się jak rozwiązał problem

Edytowane przez GOLI

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.