Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Cześć! Jestem świeżo upieczonym posiadaczem A4 B8 z 2013r. Posty beda głównie dotyczyły detailingu. :)

Edytowane przez rafal94

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 15.02.2018 o 20:47, Adaskooo napisał:

Siemanko po długim czasie, to może się jakoś zgadamy na mieście.

Można... Muszę tylko swojego gruza wyklepać, bo mi somsiad niespodziankę zrobił. :D

yI2uurm.jpg

Siemka, jestem Piotrek z woj, Małopolskiego, przygodę z AUDI dopiero zaczynam. Moje cacko to Audi a4 b7 2.0 TDI

Spoiler

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Cześć wszystkim

Cześć, moja przyjemność, Michele oglio, dziękuję wam wszystkim za powitanie mnie wśród was, dziękuję

Witam społeczność A4-klubu. Na imię mi Dominik. Jestem stałym bywalcem od kilku lat, ale dopiero od niedawna stałem się posiadaczem B8 dlatego postanowiłem się zarejestrować, aby móc uczestniczyć czynnie w życiu klubu, zasięgać porad i w miarę możliwości samemu pomagać innym (zajmuję się mechaniką silników FSI więc chętnie pomogę).

Spoiler

mam taki problem :/

Niedawno wymieniłem kompletny rozrząd wraz z łańcuszkiem i pojawił sie błąd czujnika położenia wałka rozrządu samochód pali na strzała wszystko jest ok przyspiesza ładnie tak jak przed wymianą co może byś przyczyną ??

Czy po prostu czujnik jakimś cudem sie nagle zepsuł i czy można z tym jeździć  ??

Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Witam. Witam planuje zakup Audi a4 wiec postanowilem dolaczyc do forum w celu pozyskania wiedzy o tym modelu.

Witam.

Zarejestrowałem się na Audi A4 Klub Polska. Posiadam auto Audi A6 C5. Jestem założycielem moich for, ale... nie będę wysyłam linów, moich stron. :)

Witam serdecznie.

Pozdrawiam,

Andrzej "Doc".

Witam wszystkich. Forum obserwuje od dawna, lecz się nie udzielałem. Od niedawna posiadam A4 Allroad 3.0 tdi lift, ale niestety uboga wersję, więc będę coś tworzył ;)

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Na wstępie witam wszystkich. Aktualnie jestem na etapie poszukiwań audi. Wcześniejszą a4 b7 sprzedana szukam b8.

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

Witam. Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 b5 99r 1.8 t 150km!!

Witam wszystkich nie dawno zakupiłem audi a4 b5 1.9 TDI 110km AFN Avant. Zdecydowałem sie zarejestrować ponieważ forum bardzo mi pomogło już w kilku sprawach i również chciałbym sie zacząć dzielić własnymi doświadczeniami.