Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

_Makki_ montowałeś u gościa który ogłasza się na Allegro ? :naughty:

Pewnie tak , Marcin chyba z tego co widziałem jest jako jedyny co się ogłasza odnośnie montażu LED do B8 nicka chyba ma Navipol :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurcze wczoraj wjechalem do Krakowa ok 19 i nie wiedzialem gdzie dokladnie jest spot :(

A trzeba było wziąć nr koma na pw ode mnie to byśmy Cię poprowadzili jak dojechać :wink4:

Jeden nowy kolega na spocie mówił: "widziałem właśnie białe B8 z czterema rurami na duńskich blachach" a ja "to był przecież Makki trzeba było go poprowadzić na spota bo pewnie nas szuka!" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolege chyba spotkalem w zakopanym w zeszly czwartek stała na parkingu to ty byles? sliczna taa twoja bestia.

No bardzo mozliwe, krecilismy sie po zakopcu troche w zeszlym tygodniu. Na jednym parkingu stala obok mnie A4 B8 3.2... Dzwiek silnika cudowny, ale w automacie. Ja bym chyba wolal 3.0TDI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolege chyba spotkalem w zakopanym w zeszly czwartek stała na parkingu to ty byles? sliczna taa twoja bestia.

No bardzo mozliwe, krecilismy sie po zakopcu troche w zeszlym tygodniu. Na jednym parkingu stala obok mnie A4 B8 3.2... Dzwiek silnika cudowny, ale w automacie. Ja bym chyba wolal 3.0TDI :)

Niestety tamtej nie widzialem.widzialem tylko twoja od razu sie w oczy rzuciła biala perla i te blachy wiec mowie ze to odrazu ty, my bylismy b7 na niemiecki ale bez klubowych ramek, auto pieknie sie prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tamtej nie widzialem.widzialem tylko twoja od razu sie w oczy rzuciła biala perla i te blachy wiec mowie ze to odrazu ty, my bylismy b7 na niemiecki ale bez klubowych ramek, auto pieknie sie prezentuje.

Nie zwrocilem uwagi na ta B7.

Dzieki za mile slowa :) Nie wiedzialem ze az tak bialas sie rzuca w oczy..[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 18:46_________________________________________________Dzisiaj rodzinka biegala po kosciolach, cmentarzach itp a ja sobie pojechalem na zakupy kosmetykow samochodowych..

Dostalem ladna torbe na kosmetyki:

0cc706296cf826ba.jpg

Bilt Hamber Surfex Hd - plyn do mycia wstepnego. POLECAM

bhsurfexhd.jpg&watermark=watermark.png

Glinka Bilt Hamber Auto Clay Soft 200g

BH_0020_auto-clay_0020_Soft.jpg.thumb_150x150.jpg

Szampon Optimum No Rinse, ktorego uzywam jak clay lube.

optimum_norinse8oz.jpg.thumb_150x129.jpg

Szampon Poorboy's Super Slick & Suds

autogeek_2087_22242826.jpg.thumb_53x150.jpg

Niewidzalna wycieraczka Unique

nanonew2white.jpg.thumb_105x150.jpg

Zestaw do pielęgnacji alcantary Gliptone: szczoteczka, plyn do czyszczenia i plyn do impregnacji.

Wszystko kupione w all4auto.pl w Poznaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak u Patroxa.

jutro ma być bardzo ślisko, ciekawe czy wypad do Wrocka się uda :mysli:

Nie kracz bo i tak juz mam dosyc jazdy po PL. Nie dosc ze dziury jak u ruskich to jeszcze kazdy gdzies sie spieszy. A ja jak jezdze na luzaka po Poznaniu, jak turysta i omijam sobie dziury to ludzie na mnie trabia :( A myslalem ze w centrum jest 50km/h :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki, nie zwracaj na to uwagi, dziury są masakryczne i nie zazdroszczę nikomu śmigającemu na w miarę niskim profilu, ja mam 255/70/16 czyli kawał gumy i nie zawsze da się ominąć dziurę, szczególnie wieczorem i mam dosyć, zrób sobie naklejkę na całą tylną szybę -luzuj poślady polaczku- :polew: :polew: :polew:

jak na razie to pada deszcz i się szklaneczka robi :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A btw jutro bedzie program :naughty:

może wreszcie zacznie jechać bo jak wtedy na 3 auta jechaliśmy do Pachury to Vario 166KM dieslem leciał dużo lepiej niż Twoje 170KM...

ciekawe jak z trzymaniem mocy bo wtedy wyszło chyba 171KM :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest 252KM i 510Nm powered by ECUProject :naughty::kox:

No nie gadaj, że tyle wyciągnęliście z tego paździocha :kox: to już finalny wynik, czy przed korektą ?

Nieźle koksu dowalił Patryk :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...