Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chyba 5 z 2 się pomyliła (225) to i tak był by kox :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest 252KM i 510Nm powered by ECUProject :naughty::kox:

chyba tak jak Alfik napisał 225 :gwizdanie: ale to i tak koxik straszny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest 252KM i 510Nm powered by ECUProject :naughty::kox:

chyba tak jak Alfik napisał 225 :gwizdanie: ale to i tak koxik straszny :good:

No i pewnie zasłona dymna z tyłu by była :decayed: :decayed: Maki chyba przez pomyłkę wpisał tyle ile by mu się marzyło :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no raczej 160Nm samym programem nie podejdzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no raczej 160Nm samym programem nie podejdzie :gwizdanie:

eeee nie gadaj u ciebie 90 KM dalo rade :polew:

wynik z perwszej reki

202 KM i 400 Nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest 252KM i 510Nm powered by ECUProject :naughty::kox:

na seryjnych gratach?? pokaż wykres.................. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym obstawial na max 208 KM :wink4:

ale wykes tak jak wspominalem wszystko pokaze :cool1:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 21:32_________________________________________________

jest 252KM i 510Nm powered by ECUProject :naughty::kox:

bo tyle to raczej powered by Smirnoff :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem ciekaw wykresów przed i po :naughty:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 21:49_________________________________________________co do wyniku to słabszy jak Janusza (mumen'a) 143KM z turbiną od 170-tki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem ciekaw wykresów przed i po :naughty:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 21:49_________________________________________________co do wyniku to słabszy jak Janusza (mumen'a) 143KM z turbiną od 170-tki :gwizdanie:

makki mowil ze juz kiedys sprawdzal auto na hamowi i serie maial slaba ale to tylko cyferki wazne jaka krzywa a to czy jest 10 Nm i 5 Km w ta czy w ta nie ma az takiego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje bardzo ładnej B8 :). Auto naprawdę robi wrażenie, nie dość ze jest na czym oko zawiesić to po wizycie we Wrocławiu mocy przybyło :) - banana na twarzy kierownika można było zauważyć gołym okiem :good:.

PS dzięki za przejażdżkę i miłe towarzystwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest 252KM i 510Nm powered by ECUProject :naughty::kox:

To oczywiscie zarcik :) Ale reakcja ludu byla ciekawa, hihi.

Kuredu chyba sie nie zna na zartach i troche przesadzil z tekstem ala "frajer"..

Dopiero teraz odpisuje bo program byl robiony dzien przed powrotem do Norwegii.

Soft jest lajtowy bo i seria nie byla za mocna, tzn normalna bez giftow.

Wiec jest 201,9KM i 405,8Nm powered by EcuProject Wrocław, pomiar na hamowni Jetronik. Podobno maja jedna z najlepszych hamowni w Polsce :)

Dzieki dla Patryka z ogarnieciem tematu i dla kolegi ktory jezdzil ze mna i stroil softa.

Jestem zadowolony bo autko ciagnie bardzo ladnie, 1 zrobila sie bardzo szybka, ale najbardziej czuc roznice na 4 biegu :)

Wrocilem zapakowany na maxa, bagaznik i tylne siedzenie bo dach do tego bagaznik na dachu zapakowany do ostatniego centymetra. Czasami na dobiciach zawadzalem az tylnymi chlapaczami :(

Z Poznania do Hirtshals na polnocy Danii na prom, z promu do domu ok 1300km, srednia 119km/h i spalanie srednie 7,6l..

Gdyby nie odcinek w Polsce z autostrady do granicy DE i od promu w Norwegii do domu to srednia byla by duzo lepsza :) ale tez i spalanie wieksze..

Zapamietam jedno z tego wyjazdu do Polski, MASAKRYCZNE dziury! Slalom gigant po miescie w Poznaniu z predkoscia turysty :), a Krakow i Wroclaw jeszcze gorzej. Najwieksze dziury na glownej drodze jakie widzialem w zyciu byly w Lesznie na obwodnicy!

Seria:

b63350526fc992a9.jpg

Program:

21e494ad69067db4.jpg

sorry że nie zapytałem wcześniej, ale użyłem Twojej fotki do bannera :)

mogłem? :embarrassed:

logo_phpBB_right29.jpg

Oczywiscie, nie ma problemu :)[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 07:57_________________________________________________

Gratuluje bardzo ładnej B8 :). Auto naprawdę robi wrażenie, nie dość ze jest na czym oko zawiesić to po wizycie we Wrocławiu mocy przybyło :) - banana na twarzy kierownika można było zauważyć gołym okiem :good:.

PS dzięki za przejażdżkę i miłe towarzystwo :)

Dzieki, no milo bylo Cie poznac.

Powodzenia w szukaniu ladnej B8 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuredu chyba sie nie zna na zartach i troche przesadzil z tekstem ala "frajer"..

to było do gościa co mieszka w norwegi ale nie do Ciebie więc czytaj dokładniej co jest pisane :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ gratki wyglada bardzo fajnie i pewnie autko fajnie smiga , najgorsze jest tylko to ze twoja radosc bedzie trwala krotko bo po tygoniu bedzie ci malo :wink4: ale nie dlub juz w bialasei tylko zbieraj na nowe A6 :evil::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...