Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b6 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Marek zapodaj jeszcze większe końcówy wydechu . coś od chłopaków z BUZZERA np.

KONCOWKA-BUZZER-90MM-TUNING-AUDI-VW-BMW-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 159 zł - KOŃCÓWKA BUZZER 90MM...

tu wybierz

Moje to 87 mm więc nie ma sensu zmieniać to całe tłumiki od proex 

Opublikowano

Jakieś małe sie wydają. :eusathink:

Opublikowano

Hey,

Pod jaki dyfuzor końcówki?

Pod S line idealnie wchodzą 100 mm.

Pod zwykły raczej 90 mm

Pozdrawiam ?

Opublikowano
  • Autor

Audi postawiona do tunera oczywiście masa  problemów które stara się rozwiązać więc czekam na jakieś dobre mam nadzieję dobre wieści :facepalm:

Opublikowano

Mam do sprzedania z buzzera karbon 90 mm. Tydzień na aucie tylko jeździły w dobrej cenie. Jak coś pisz na pw

Opublikowano
  • Autor

No i auto wystrojone, wynik bardzo słaby nawet nie ma co się chwalić.

Opublikowano

Szkoda:-( a to co za problemy z autem wynikły?

Opublikowano
  • Autor

Z autem wszystko ok, zawinił tuner lub turbo hybryda teraz czeka mnie szarpanie żeby ktoś poczuł się do winy bo narazie każdy odbija piłeczkę 

Opublikowano
Teraz, marekgolczynski napisał:

Z autem wszystko ok, zawinił tuner lub turbo hybryda teraz czeka mnie szarpanie żeby ktoś poczuł się do winy bo narazie każdy odbija piłeczkę 

Napisz co się dzieje. (Jak masz siłę to opisać)

Opublikowano
7 godzin temu, marekgolczynski napisał:

Z autem wszystko ok, zawinił tuner lub turbo hybryda teraz czeka mnie szarpanie żeby ktoś poczuł się do winy bo narazie każdy odbija piłeczkę 

W 90% przypadków wynik strojenia nie jest zależny od tunera, a od silnika i osprzętu, czyli w tym przypadku turbo. Te 10% zostawiam na ludzi wygrywających gotówce i tych, których wiedza zaczyna się i kończy na 1.9tdi vp. Nie sądzę że Sławek z dynosetu jest jakimś leszczem.

Turbo od Geremiego? To nie pierwszy i nie ostatni temat, w którym miała być wielka moc na hybrydzie od niego, a wyszła wielka kupa. Na tym forum jest ich conajmniej kilka (w tym taki, gdzie ktoś kupil hybrydę ze środkiem z k04-064 i wypluła żałosne 230 km...), a ja spoza forum znam conajmniej tyle samo. Szczerze to nie wiem po co ludzie rzucają się na te śmieci (bo turbinami tego nie nazwę). Gregor też tego nie poleca i raczej wie co mówi, bo problemów mnóstwo.

Przykro mi że i u Ciebie wyszło kiepsko:-( bo setup masz fajnie ogarnięty na dużo więcej 

Edytowane przez bartez90

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, bartez90 napisał:

W 90% przypadków wynik strojenia nie jest zależny od tunera, a od silnika i osprzętu, czyli w tym przypadku turbo. Te 10% zostawiam na ludzi wygrywających gotówce i tych, których wiedza zaczyna się i kończy na 1.9tdi vp. Nie sądzę że Sławek z dynosetu jest jakimś leszczem.

Turbo od Geremiego? To nie pierwszy i nie ostatni temat, w którym miała być wielka moc na hybrydzie od niego, a wyszła wielka kupa. Na tym forum jest ich conajmniej kilka (w tym taki, gdzie ktoś kupil hybrydę ze środkiem z k04-064 i wypluła żałosne 230 km...), a ja spoza forum znam conajmniej tyle samo. Szczerze to nie wiem po co ludzie rzucają się na te śmieci (bo turbinami tego nie nazwę). Gregor też tego nie poleca i raczej wie co mówi, bo problemów mnóstwo.

Przykro mi że i u Ciebie wyszło kiepsko:-( bo setup masz fajnie ogarnięty na dużo więcej 

Dlaczego zrobiłem u niego ludzie na forum go polecili napisalem odpisał wysłałem zapłaciłem odebrałem teraz pytanie jak ja mam się bronić?

Jakie mogę mieć argumenty 

Opublikowano

Żadne, bo on przecież nie daje gwarancji...

A jaki reprezentuje sobą poziom to pokazał w temacie u kolegi @HOLMATRO

Może on coś podpowie bo już miał doświadczenie w kontaktach z nim.

Opublikowano

Wrzuć logi to zerkne i będzie może więcej wiadomo gdzie jest problem. 

Opublikowano
  • Autor

Dziś odbiorę auto i zrobię logi dziś lub jutro Ale czytam tematy o nim więc mogę sobie pomarzyć żeby się przyznał 

Opublikowano

po logach bedize wszystko widac czy turbo nie domaga czy gdzies indziej jest problem. 

 

Opublikowano

A tak z ciekawości jaki wynik udało im się zrobić?

Opublikowano
  • Autor

Wrzucę wykres jak odbiorę auto 

Opublikowano

Czekam na werdykt, na PW poszło info jak wyglada współpraca. 

Opublikowano

Jak wszystkie graty do podniesienia mocy są ok i zamontowane prawidłowo to kto zawinił ?

Opublikowano
  • Autor

To tak auto odebrane, wykres poniżej nawet fajnie latała Ale przy 4.5 obrotach szarpanie kazał wrócić I wygrał serię mapa druga. Ku mojemu zdziwieniu nawet wtryskow nie wymienił zostawił seryjne. Pieniędzy nie wziął jak mu pokazałem wykres jaki powinien być na takiej trybinie to coś pokręcił głowa i powiedział że może mi Tak zrobić za dwa tygodnie. Ale później trzymał że turbo szrot 

Także zostałem z niczym I tyle nie wiem narazie co dalej robić. Co polecacie zrobić w takiej sytuacji.

Najlepiej byłoby kupić nową hybryde Ale narazie nie mam takiej kasy 

20191127_200229.jpg

20191127_150636.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.