Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Przyciemnianie szyb - kilka pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiem wiem

tylkoże ta folia co ją kupiłem ładnie się łapała też perforacji jeśli się ją lepiej podgrzało i w kilku miejscach ładnie u mnie to wyszło.

NIestety nie zostało tak zrobione na całości.

Opublikowano

perforacje mozna zjechac papierem sciernym o drobnym granulacie

bardzo leciutko

wtedy folia lepiej przylega ;)

Opublikowano

O i to jest b.dobra porada.

Opublikowano

Daj do profesjonalnej firmy unkiniesz nerwow a jak odbierzesz bedziesz zadowolony jezeli u ciebie to kosztuje 400 zł to juz bym sie zapisał u nich ja przyciemnialem wszystkie i wyszło to tak

2poefm8.jpg34orndv.jpg

Opublikowano

dokladnie tak jak pisze Pawel :)

tylko pamietaj ze na przednich bocznych jak i na przedniej czolowej w mysl przepisow nie moze byc zadnej folii... (Nowak_zg moze Ci to wytlumaczyc ;) )

przepuszczalnosc swiatla zgodnie z przepisami musi byc nie mniejsza niz 80% dla przedniej czolowej i 75% dla przednich bocznych...

Opublikowano

tylko pamietaj ze na przednich bocznych jak i na przedniej czolowej w mysl przepisow nie moze byc zadnej folii...

BEZEDURA :kox: :kox: :kox: :kox: , Nowak powiedz mu że to nieprawda :decayed:

Opublikowano

tylko pamietaj ze na przednich bocznych jak i na przedniej czolowej w mysl przepisow nie moze byc zadnej folii...

BEZEDURA :kox: :kox: :kox: :kox: , Nowak powiedz mu że to nieprawda :decayed:

Nowak_zg nie ma problemów z Policją i przepuszczalnością :polew:

Opublikowano

sorki za głupie pytanie ale czy folie nakleja się od zewnątrz czy od środka ?

Opublikowano

sorki za głupie pytanie ale czy folie nakleja się od zewnątrz czy od środka ?

Faktycznie głupie pytanie , od środka

Opublikowano

sorki za głupie pytanie ale czy folie nakleja się od zewnątrz czy od środka ?

Od środka, przecież od zewnątrz w każdej chwili ktoś by mógł Ci zerwać.

Opublikowano

- tu masz przykład jak wygląda sprawa tylnej szyby. Z tym że taka folia swoje kosztuje, a jeśli coś pójdzie nie tak to bedziesz sporo w plecy. Kiedyś próbowałem sam przyciemniać tylną szybe w innym aucie- szkoda kasy i nerwów

zmylił mnie ten filmik bo tutaj naklejają od zewnątrz

Opublikowano

od zewnątrz tylko dopasowuje folie do kształtu szyby, a przykleja od środka

Opublikowano

Nie lepiej jest przyciemnić sobie szyby piecowo ? :mysli:

Opublikowano

Nie lepiej jest przyciemnić sobie szyby piecowo ? :mysli:

tyle tylko ze piecowo masz na zawsze i kosztuje 3 razy tyle :wink4:

Opublikowano

Nie lepiej jest przyciemnić sobie szyby piecowo ? :mysli:

Piecowo masz na stałe. Jak przyciemnisz przednie szyby a zatrzyma Cię policja co wtedy ? W przypadku folii to ją zrywasz i dowód zostaje w kieszeni a przy piecu jest po dowodzie :confused4:

Opublikowano

po dowodzie? :mysli:

jak przciemnisz tyle ile można i masz atest to dowodu niezabieraja w przypadku wypalania szyb przednich(tak słyszałem niewiem czy to prawda)

Opublikowano

Oryginalnie masz przyciemnione tyle ile można. Każde przyciemnienie od siebie powoduje przekroczenie dopuszczalnej wartości.

Opublikowano

:mysli: niewiem do końca jak to jest więc nie bede się kłucił :wink4: ale cos mi sie wydaje, że nie dokońca jest to prawda :tongue4:

ale skoro tak mówisz to ok :good:

Opublikowano

Piecowo przyciemniają szybki tylko bez przedniej.Koszt piecowego przyciemnienia szyb w samochodach osobowych to wydatek około 1000 zł czas trwania ok 7h.

Opublikowano

Rafal_69 Kolega Dibo ma rację :good: potwierdzam ( interesowałem się przed montażem folii u siebie w A4 ) ..... :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.