Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Przyciemnianie szyb - kilka pytań


neever

Rekomendowane odpowiedzi

ja dalem 550zl za 7 szyb w avancie,tyl 96proc.czern- przod ok 40proc...

może wrzuć jakieś fotki co by oblookać jak to wygląda :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje są tutaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t40623.0.html;highlight=oto+ona

Niestety tylko z telefonu. Dzisiaj wieczorkiem jadę w trase, także pod koniec tygodnia umyję furkę i pyknę coś lepsiejszego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki % masz z przodu..?

o ile pamietam to 35 % przepuszczalnosci -moze tegowidac ale wszystkie szyby maja ten sam stopien przyciemnienia.Niestety wyszlo za ciemno :(choc inni mowia ze jest super.Koles mial stopien jasniejsa od tej ale byla za jasna w moim mniemaniu.0kazuje sie ze w polaczeniu z fabrycznym juz przyciemniem ta jasno folia bylaby idealna.Pozsotaje mi sie przyzwyczacic do tego co jest chyba ze miski kaza zrywac to wtedy zdecyduje sie na ta jasniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest idealnie :good: dlatego pytam :)

Dokładnie, lux malinka :)

Swietnie to wygląda i o niebo lepiej niż ciemno z tyłu, jaśniej z przodu. Oby Cie misiory nie skasowali, chociaż jak nie jest bardzo ciemno to nie powinni pzdr :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiecane fotki

b1672e439d38f23bmed.jpg

70f9f3f701bcbf4amed.jpg

No mnie się bardzo podoba! Też będę ściemniał u mnie i teraz zastanawiam się czy dać też na przód delikatnie czy obawiać się miśków... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sa wszystkie szyby jednakowo sciemnione choc moze to wygladac tak jak gdyby przod byl jasniejkszy ale mam szyberdach i z przodu moze byc jasniej w aucie.Trzeba tez pamietac o tym ze szyby sa juz maksymalnie sciemnione przez fabryke i inna bedzie probka foli na zwyklym szkle a inna juz na szybie w samochodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze będzie się wydawać że przód jest troszke jaśniej bo przednia szyba nie jest ciemniona, przed Audi miałem Ibize i miałem wszystkie szyby jednakowo przyciemnione i też się wydawało że przód jest troche lżej, ale jeżeli chodzi o to żeby samochód ładniej wyglądał a nie żeby schować kogoś na tylniej kanapie :wink4: to tylko i wyłącznie polecam przyciemnianie wszystkich szyb jednakowo ( najlepiej nie tą najjaśniejszą folią tylko tą drugą z koleii/jak by ktoś chciał zobaczyć mam zdjecia Ibizy jak były szybki zrobione i moge dać namiar w wawie gdzie robią dobrze za rozsądną cene)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki możesz wrzucić a co do fachowca to do WAWy nie będę leciał ściemniać... :tongue4::wink4: Ale może innym się przyda? :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze będzie się wydawać że przód jest troszke jaśniej bo przednia szyba nie jest ciemniona, przed Audi miałem Ibize i miałem wszystkie szyby jednakowo przyciemnione i też się wydawało że przód jest troche lżej, ale jeżeli chodzi o to żeby samochód ładniej wyglądał a nie żeby schować kogoś na tylniej kanapie :wink4: to tylko i wyłącznie polecam przyciemnianie wszystkich szyb jednakowo ( najlepiej nie tą najjaśniejszą folią tylko tą drugą z koleii/jak by ktoś chciał zobaczyć mam zdjecia Ibizy jak były szybki zrobione i moge dać namiar w wawie gdzie robią dobrze za rozsądną cene)

ja wlasnie wybralem ta druga z kolei firmy sunguard i jest efekt taki jak na zdjeciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gitara, moim zdaniem wygląda za***iście i jest to najlepsza opcja jeżeli chodzi o przyciemnianie szyb folią, ja miałem identycznie w Seacie i byłem zadowolony. No i najważniejsze że jak masz tak przyciemnione szyby w samochodzie w miare dobrej klasy i dobrym stanie technicznym no nie ma co się bać policji, bo żaden normalnym policjant mając wszytsko ok z samochodem i lekko ściemnione szyby nie będzie Ci robił problemów, chyba że trafi się nie normalny ale ja mimo dużo kontroli nie miałem nigdy problemów, tylko jeden wspomniał o szybach, że ładnie wyglądają hehe..

Pozdr.[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 00:24_________________________________________________Macie link jak by ktoś był zainteresowany, są adresy w czterech miastach ja robiłem w Warszawie.

Seata Ibize 08` 5 szyb jak robiłem pierwszy samochód zapłaciłem 550zł, później drugą Ibizą pojechałem to było już 500, potem podesłałem kolege Superbem też za 500. Teraz pojade Avantem i więcej niż 450 nie dam :> Dwóch wporządku chłopaków to robi więc można się dobrze dogadać. Robią między innymi szyby w salonach Skody, BMW i gdzieś jeszcze.

http://www.przyciemnianie.com.pl/index.php?id=kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos bedzie potrzebowal to napisze gdzie ja robilem szybki

od razu pisze ze zaplacilem 550 zl -cena obejmuje nowe spinki czarne do tapicerki iktore sie lubia lamac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos bedzie potrzebowal to napisze gdzie ja robilem szybki

od razu pisze ze zaplacilem 550 zl -cena obejmuje nowe spinki czarne do tapicerki iktore sie lubia lamac

To mów szybciutko bo robota chyba wykonana okey z tego co widzę. :slina::brawo:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 17:45_________________________________________________A4 AVANT S-line powiem Ci, że ten Seacik też wygląda ładnie. :good: Powiecie mi może jakiej folii używali w obu zakładach? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...