Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Przyciemnianie szyb - kilka pytań


neever

Rekomendowane odpowiedzi

panowie jak myślicie czy za 500zł wszystkie szyby w avancie to drogo :mysli: 400 bez przednich

Myślę, że dobra cena. Ja ostatnio pytałem to za wszystkie była cena 550pln a bez przodu stówka mniej. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jak myślicie czy za 500zł wszystkie szyby w avancie to drogo :mysli: 400 bez przednich

Myślę, że dobra cena. Ja ostatnio pytałem to za wszystkie była cena 550pln a bez przodu stówka mniej. :good:

Czyli ceny w miare standardowe, chyba sobie na swieta zrobie prezent w takim razie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi, u kogo chcesz przyciemniać szyby?

Gdzieś koło Puław podobno przyciemniają dobrą folią i są dosyć tani 400-450zł za sedana z przednimi. Jak chcesz to się popytam o dokładny adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi, u kogo chcesz przyciemniać szyby?

Gdzieś koło Puław podobno przyciemniają dobrą folią i są dosyć tani 400-450zł za sedana z przednimi. Jak chcesz to się popytam o dokładny adres.

u kolegi otworzył własnie serwis :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jak myślicie czy za 500zł wszystkie szyby w avancie to drogo :mysli: 400 bez przednich

Koło Lublina jest pacjent u którego robiłem Audi za 400 wszystkie prócz czołowej :wink4:

Ogólnie to ja robiłem u niego już 2 swoje auta i ojciec 2 :wink4:

Namiary na pacjenta :

http://www.allegro.pl/item800789263_przyciemnianie_szyb_z_certyfikatem_isic_lubelskie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jak myślicie czy za 500zł wszystkie szyby w avancie to drogo :mysli: 400 bez przednich

Ja za sedana (wszystkie szyby) zapłaciłem 470 zł ale szyby powyciągałem osobiście, oprócz trójkącików i tylnej bo te są powklejane.

http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b6/all_b6_czas_wielki_na_moja_a4-t84073.0.html;msg948002 do tego koloru auta akurat ta folia pasuje do innego koloru raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za sedana (wszystkie szyby) zapłaciłem 470 zł ale szyby powyciągałem osobiście, oprócz trójkącików i tylnej bo te są powklejane.

:shocked:

Ja płaciłem 400 zł i Panowie wyciągali sami szyby.. jedyne do czego się dotknąłem do gazety na stoliku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kosztowało w Avancie 300 PLN za 5 szybek, z tym, że po dobrej znajomości.

Tak, czy siak, auto zostawiłem z rana i po południu odebrałem gotowe.

Nie, żebym jakieś szyby musiał wyciągać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie czy ciezko zdjac folie? mam wszystkie przyciemnione (oprocz czolowej oczywiscie) i czy w razie kontroli ciezko to zdjac? Jezdze juz z pol roku zadowolony i tak trafilem na ten temat i sie zastanawiam co w razie kontroli, wozic ze soba jakas zyletke

Czy bedzie odchodzil caly kawalek folii czy mm po mm ?? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz uda ci sie zaczac zdzierac to reszta pojdzie juz prosto w jednym kawalku, problem moze byc jedynie z klejem ktory zostanie na szybie po foli :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zakładzie w którym przyciemniałem szyby kolo mi powiedział ze oni więcej kasują za zrywanie starej foli niz za naklejenie nowej bo jest tym tyle mozolnej pracy ze w tym samym czasie zdążyłby okleić 3 auta. Tak więc pomyśl sobie jak taka folia musi schodzić z szyby :kox:

raggaman truckmaniac U nas w Lesznie takie ceny latają i wolałem szyby sam powyciągać bo jak kolo mi powiedział ze 100zł więcej za wyciąganie szyb to stwierdziłem ze 100zł to jeszcze przezyje ale wiem jak oni by mi pościągali to wszystko, połamane wciski itp, a ja jak juz mi popękały to chociaż w ASO je zakupiłem i wymieniłem tak więc wiecie jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj sie Nowaka ZG o zrywnie folii :gwizdanie: on cos o tym wie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zrywałem w trucku starą folię i wcale nie było źle.

Sama folia schodzi bez problemu, a klej usunąłem za pomocą rozpuszczalnika. Cała operacja ok. 15 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj sie Nowaka ZG o zrywnie folii :gwizdanie: on cos o tym wie :naughty:

Tzn co masz na myśli?? przechodził to?? i jak mu poszło?? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj sie Nowaka ZG o zrywnie folii :gwizdanie: on cos o tym wie :naughty:

Tzn co masz na myśli?? przechodził to?? i jak mu poszło?? :rolleyes:

W wątku jego byłej A4 pare razy wspominał że pod nakazem Policji zrywał folie z przednich szyb :kox: , a jak mu to wychodziło to nie wiem :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zyciu bym nie zerwał foli przy pałach. niech biorą dowód jak chcą a z drugiej strony teraz juz sie tak nie czepiają jak 3-4 lata temu jak był duzy bum na czarne szyby. Teraz ludzie przyciemniaja je z głową i w miare jasną folią zeby tylko dodać autu estetyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc pomyśl sobie jak taka folia musi schodzić z szyby

nie musze myslec bo sam osobiscie zrywalem i to co piszesz o wiekszej pracy przy zrywaniu jest dla mnie smieszne :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc pomyśl sobie jak taka folia musi schodzić z szyby

nie musze myslec bo sam osobiscie zrywalem i to co piszesz o wiekszej pracy przy zrywaniu jest dla mnie smieszne :polew:

Nigdy tego nie robiłem więc pisze tylko to co usłyszałem. Po wyciągnięciu szyby napewno to nie sprawia problemów bo wystarczy dokładnie zmyć wszystko rozpuszczalnikiem ale jeśli ma to być zerwane bez wyciągania szyby to jak zmyć dokładnie klej w każdym zakamarku?? dotkniesz mokrą od rozpuszczlnika szmatką tapicerki i pozamiatane, juz widze tą kiche w narożnikach szyb :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...