Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Przyciemnianie szyb - kilka pytań


neever

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie wyszlo to tak,tyl 95proc tyl ok 50proc.

4323f16aa05c5e6em.jpg

c2eeaa703893246fm.jpg

b9c5d69538f719fem.jpg

ogolnie koles mial przyciemniona galaxie,na 35proc i wogole nie bylo widac ze tam ma folie,myslalem ze to fabryczne szyby dlatego chcialem ciemniej gdy odebralem auto troche zalowalem ze przod nie poszedlem jeszcze ciemniej niz 50proc..,ogolnie koles mial ta galaxie z przodu na 80prc i miski go zlapaly kiedys,dowod zabrali,podjechal na diagnostyke na badanie oczywiscie folia out,i po badaniu samych szyb zonk bo okazalo sie ze fabrycze szyby tez sa za ciemne...czyli fabryka lub ogolnie lata auta zrobily swoje........i jakby to miski sprawdzali mogli by kazac szyby zmieniac z fabrycznych na jakie ????

naszczescie nie maja u nas takiego sprzetu jak narazie a z diagnostami da rade sie dogadac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos z was ma namiary na zaklady ktore przycieemeniaja piecowo ??? interesuje mnie rejon dolnego slaska (moze we wrocku to robia, ktos wie- piszcie) :) jesli ktos z was ma przyciemnione piecowo dajcie znac jak to sie sprawuje, czy sie oplaca ile kosztuje itp pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Krzysiek23 widze znajomą firmę na certyfikacie "Wa***oll" ( Warszawka na ul.Pu***skiej ) no i oczywiście folie Sun Gard Made in Izrael .... mówili że Amerykańskie - prawda jeśli pytałeś :cool1:

50 % na przodzie mniodzio ale i tak za ciemna w/g przepisów

Co do Certyfikatu to co Ci powiedzieli ..... że dotyczy wszystkich szyb z przednimi :wallbash: Pzdr PIXI :good:

Sory za OT ... pracuje w podobnej branży montuje folie na płaskich szybach ( elewacyjnych i znam Wa***oll - dystrybutora jak własną kieszeń )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos z was ma namiary na zaklady ktore przycieemeniaja piecowo ??? interesuje mnie rejon dolnego slaska (moze we wrocku to robia, ktos wie- piszcie) :) jesli ktos z was ma przyciemnione piecowo dajcie znac jak to sie sprawuje, czy sie oplaca ile kosztuje itp pozdro!

Jak robiłem tego Seata bo Audi jeszcze nie zdążyłem , też chciałem dać grosza więcej i robić piecowo ale każdy mi odradzał(nie wiem ile w tym prawdy ale podobno piecowe szyby po ok. 2-3 latach są już wiele jaśniejsze), byłem sceptycznie nastawiony do folii ale jak już zrobiłem byłem bardzo zadowolony i nie chodzi tylko o policje bo osobiście to oddał bym dowód śmiejąc się z osoby która go zabiera a napewno bym nie zrywał folii, w trakcie kontroli pokazałbym mu 10 przejeżdzających samochodów które na pierwszy rzut oka kwalifikują się na złom. Trzeba być kretynem żeby zabrać dowód komuś kto ma samochód w idealnym stanie technicznym i z głową przyciemnione szyby.

A każdy ogarnięty i tak na drugi dzień będzie miał dowód spowrotem bez zrywania folii, nie zapominajmy że mieszkamy w Polsce :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sam gdzieś widziałem ofertę o przyciemnianiu tą właśnie metodą... :mysli: Co do tego czy folia nie zjaśnieje za 2-3 lata to też musi być gwarancja super folii. :good: Dlatego pytałem Was wyżej o producenta folii, którego wybrać? :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sam gdzieś widziałem ofertę o przyciemnianiu tą właśnie metodą... :mysli: Co do tego czy folia nie zjaśnieje za 2-3 lata to też musi być gwarancja super folii. :good: Dlatego pytałem Was wyżej o producenta folii, którego wybrać? :notworthy:

sun guard

nie jest droga a naprawde dobra

tutaj sciemnial mi gosciu szyby http://www.przyciemnianie-jaworzno.info/

Szczeze mowiac to naprawde nie ma sie czego doczepic.Jedyne co musialem przypilnowac to ustawianie ramek z szyba w tylnich drzwiach zeby wszystko sie lekko zamykalo.Ustawialem to z nim wedlug wlasnego zyczenia i jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Krzysiek23 widze znajomą firmę na certyfikacie "Warsfoll" ( Warszawka na ul.Puławskiej ) no i oczywiście folie Sun Gard Made in Izrael .... mówili że Amerykańskie - prawda jeśli pytałeś :cool1:

50 % na przodzie mniodzio ale i tak za ciemna w/g przepisów

Co do Certyfikatu to co Ci powiedzieli ..... że dotyczy wszystkich szyb z przednimi :wallbash: Pzdr PIXI :good:

Sory za OT ... pracuje w podobnej branży montuje folie na płaskich szybach ( elewacyjnych i znam Warsfoll - dystrybutora jak własną kieszeń )

witam certyfikat obejmuje tylko szyby z tylu,na przod mowil ze nie da mi gwarancji bo nie mozna miec foli i ogolnie sciemy szybek,ogolnie nawet na folie go nie przyklejali tylko dali mi do reki(przod)koles ktory mi to robil wlasnie od kilku lat wspolpracuje z jakas firma w warszawie mowil i w razie jak ma jakis problem dzwoni po rade do nich....

i panowie ja mialem przyciemnione szybki wczesniej przez kogos kto robil to sam i zrobil zle------rada na klej ktory nie raz zostaje po starej foli WODA-KWASEK CYTRYNOWY wcieramy gabeczka i wycieramy szmatka nam sucho schodzi b.dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da Ci certyfikatu na przód bo jest to nielegalne ale gwarancje powinni Ci dać, przynajmniej ja dostałem. Gwarancje dostajesz na robocizne tyle że Ty bierzesz odpowiedzialność za to że przód ciemny a on bierze odpowiedzialność jak wykonał robote.

dokladnie gwarancja jest na robote i folie a certyfikat na tylne szybki,przod zrobilem na wlasna odpowiedzialnosc bo wiecej jestem w norge a tu jeszcze nie widzialem zeby sie czepiali kogokolwiek za szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sam gdzieś widziałem ofertę o przyciemnianiu tą właśnie metodą... :mysli: Co do tego czy folia nie zjaśnieje za 2-3 lata to też musi być gwarancja super folii. :good: Dlatego pytałem Was wyżej o producenta folii, którego wybrać? :notworthy:

sun guard

nie jest droga a naprawde dobra

tutaj sciemnial mi gosciu szyby http://www.przyciemnianie-jaworzno.info/

Szczeze mowiac to naprawde nie ma sie czego doczepic.Jedyne co musialem przypilnowac to ustawianie ramek z szyba w tylnich drzwiach zeby wszystko sie lekko zamykalo.Ustawialem to z nim wedlug wlasnego zyczenia i jestem zadowolony :)

Dzięki! :good: W przyszłym tygodniu muszę zadzwonić i pogadać na temat ściemy. :wink4: Ty długo czekałeś na termin? Jak jest u nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak byś jeździł Calibrą z wielkim tłumnikiem i jeszcze większą płetwą na tylniej klapie to może byś miał problemy za folie na szybie...

Z całym szacunkiem dla samochodów tupu Calibra z wielkim tłumnikiem i płetwą :sick3:

Pozdr..

haha wiem jak to jest choc calibry nie mialem,za to mialem stare bmw e21 przez 4lata i przyciemnione szybki tylko z tylu a i tak kontrolowali mnie przy kazdej okazji....nawet kiedys swiezak w policji, wlasnie za tyl chcial mi dowod zabrac,kiedy wypersfadowalem mu ze nie ma racji,przyczepil sie ze na 1 szybie nie mam atestu na folie(folia z tzw.biedronki i tam byly tylko 2 atesty)gdy doszlismy do jakigos porozumienia to i tak dowod zabrali za cos innego szkoda gadac z pajacami.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sam gdzieś widziałem ofertę o przyciemnianiu tą właśnie metodą... :mysli: Co do tego czy folia nie zjaśnieje za 2-3 lata to też musi być gwarancja super folii. :good: Dlatego pytałem Was wyżej o producenta folii, którego wybrać? :notworthy:

sun guard

nie jest droga a naprawde dobra

tutaj sciemnial mi gosciu szyby http://www.przyciemnianie-jaworzno.info/

Szczeze mowiac to naprawde nie ma sie czego doczepic.Jedyne co musialem przypilnowac to ustawianie ramek z szyba w tylnich drzwiach zeby wszystko sie lekko zamykalo.Ustawialem to z nim wedlug wlasnego zyczenia i jestem zadowolony :)

Dzięki! :good: W przyszłym tygodniu muszę zadzwonić i pogadać na temat ściemy. :wink4: Ty długo czekałeś na termin? Jak jest u nich?

zajmuje sie tym jeden przyjazny chlopak :) na termin czekalem tydzien :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda taka folia po paru miesiącach/latach? Nie rysuje się podczas odsuwania/zasuwania szyb?

Może się ktoś wypowiedzieć kto ma dłuższy czas przyciemnione szybki?

Wcześniej miałem Voyagera. U mnie był 4 lata, a szyby przyciemnił poprzedni właściciel.

Widziałem w papierach fakturę. Folie były na szybach przez 6 lat i w momencie sprzedaży żadnych rys nie miałem.

No może poza jedną, malutką, którą sam zrobiłem przypadkowo śrubokrętem :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli folia jest renomowanej firmy to nie bedzie dosc trwala :) Ja dostalem gwarancje na 8 lat ale nie od rys tylko pewnie na to ze zachowa swoj kolor i nie odklei sie od szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostalem gwarancje na 8 lat ale nie od rys tylko pewnie na to ze zachowa swoj kolor i nie odklei sie od szyby

No właśnie! Jak sami sobie tego nie "popsujemy" to powinno być ok! Ja już się próbuje umówić do fachowca! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...