Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Przyciemnianie szyb - kilka pytań


neever

Rekomendowane odpowiedzi

A ile trwa przyciemnianie szyb w sedanie? Powiedzmy tylko tył + boczne tylne? Bo dzwoniłem do dwóch firm, w jednej powiedzieli żeby odstawić auto na 9tą a odbiór o 18tej, w drugiej że cały dzień... Tymczasem kilka stron wcześniej kolega od B7 napisał, że zrobili mu wszystkie szyby w 3h. A ja wolałbym być na miejscu i mieć wszystko na oku żeby się potem nie okazało że spinki tapicerki połamane i zamiast nich wszystko poklejone jakąś kropelką czy superglue, ale z drugiej strony nie będę przecież 9 godzin łaził po warsztacie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak robiłem w ibizie 5 szyb + pasek na przedniej to robili mi 1,5 max 2 h (nie fuszerka) z tym że boczki sam zdjełem wcześniej za nim do nich przyjechałem i też właśnie zostałem bo wole widziec co robią tym bardziej że samochód miał wtedy pare miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie uzależnione jest od tego ile osób to robi i jak sobie z tym radzi. :good: Wiadomo, że jak zostawisz autko na cały dzień to mogą sobie robić dłuższe przerwy :gwizdanie: i nie będą się stresować, że właściciel stoi nad nimi. Mogą robić co chcą tak naprawde w tym czasie. Autko może być gotowe po 4 godzinach a w międzyczasie mogą robić inne samochody. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie zadnych rozpuszczalnikow,3l wody cieplej i torebeczka kwasku cytrynowego i gabeczka do naczyn (ale nie ta chropowata strona)lub inna i gwarantuje efekt i nic nie zniszczycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest jak ktoś ma wyciszone drzwi pod CA. Bocznych szyb nie idzie wyjąć bo trzeba by wyciszenie zrywać, poza tym boczki tak spasowane że ich zdjęcie i założenie zajmuje w piz*u czasu, da rade przyciemnić szyby bez zdejmowania boczków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest jak ktoś ma wyciszone drzwi pod CA. Bocznych szyb nie idzie wyjąć bo trzeba by wyciszenie zrywać, poza tym boczki tak spasowane że ich zdjęcie i założenie zajmuje w piz*u czasu, da rade przyciemnić szyby bez zdejmowania boczków?

tak tylko jak to wyjdzie?? folia może nie być tak nisko jak powinna i może się chaczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest jak ktoś ma wyciszone drzwi pod CA. Bocznych szyb nie idzie wyjąć bo trzeba by wyciszenie zrywać, poza tym boczki tak spasowane że ich zdjęcie i założenie zajmuje w piz*u czasu, da rade przyciemnić szyby bez zdejmowania boczków?

tak tylko jak to wyjdzie?? folia może nie być tak nisko jak powinna i może się chaczyć...

No dokładnie. Co prawda tylne boczne (AVANT) oraz tylne szyby też robią bez wyciągania (delikatnie więcej przycinają folii i ją wpychają) ale ich się nie otwiera i nie ma ryzyka, że się przy którymś razie coś się zahaczy i będzie niedobrze. :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam mam dylemat. Na dniach jadę przyciemnić szybki mam czarnego avanta bez chromów wokół szyb i czarne relingi. Tylna szyba na bank będzie na czarno aby z zewnątrz nie było widać co jest w środku, tak samo końcowa po bokach. Zastanawiam się jak dać te w tylnych drzwiach. Czy tak samo na full czarno czy o stopień zejść. Ciekawi mnie jak będzie z widocznością od środka np w nocy. Lepiej będzie wyglądać czarno-czarno-seria przód czy czarno-jaśniej-seria przód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie rób w jeden kolor bo jak zaczniesz kombinować z stopniowaniem odcieni to będzie :thumbdown:

Szyb w przednich drzwiach nie masz zamiaru przyciemniać?? Najlepiej wszystkie zrobic bo jak zostawisz przednie białe to nieciekawie to bedzie wyglądać ale wybór jest twój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednie zostają tak jak są, nie chce mieć problemów z policją itd.Pyzatym seryjnie są trochę przyciemnione i mam czarny pasek na przedniej. Im więcej aut oglądałem przez ostatnie kilka dni to mam większy dylemat. Ale chyba zrobię cały tył na czarno żeby nie było widać co jest w środku, bo tak lekko to mizerny efekt. Ciekawe jak będzie z manewrowaniem w nocy.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam tak http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=181055.msg2208267#msg2208267

strona 3 u nie mam problemów w nocy z widocznością z policją narazie też nie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam mam dylemat. Na dniach jadę przyciemnić szybki mam czarnego avanta bez chromów wokół szyb i czarne relingi. Tylna szyba na bank będzie na czarno aby z zewnątrz nie było widać co jest w środku, tak samo końcowa po bokach. Zastanawiam się jak dać te w tylnych drzwiach. Czy tak samo na full czarno czy o stopień zejść. Ciekawi mnie jak będzie z widocznością od środka np w nocy. Lepiej będzie wyglądać czarno-czarno-seria przód czy czarno-jaśniej-seria przód?

Wszystkie rób w jeden kolor bo jak zaczniesz kombinować z stopniowaniem odcieni to będzie :thumbdown:

Szyb w przednich drzwiach nie masz zamiaru przyciemniać?? Najlepiej wszystkie zrobic bo jak zostawisz przednie białe to nieciekawie to bedzie wyglądać ale wybór jest twój.

Dobrze mówisz! Całość taką samą folią. :wink4::good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem też tylko całość

gucio07 ile % przyciemnienia ma Twoja folia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie już nie pamiętam przód jest jaśniej niż tył w ciągu dnia widać z przodu siedzenia i wnetrze z tyłu jest prawie max folia w nocy widać wszystko da się przeżyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rob tylu na total czarny bo gowno w nocy widac, bys sobie musial chyba jakis ksenon w swiatlo wsteczne zamontowac :thumbdown:

nie masz rolety w bagazniku ze tak sie boisz o to co bedzie widac? zrob sobie scieme tak na 70% aby stojac w odleglosci metra nie bylo ni widac, ale przy podejsciu juz nieh cos tam przeswituje, bo inaczej to kupa,a jeszcze w jakis jesienny czy zimowy dzien to juz nic nie zobaczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co ma być super widoczność w nocy na tylnej szybie? od cofania są lusterka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...