Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Przyciemnianie szyb - kilka pytań


neever

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad lustrem weneckim na wszystkie szyby prócz czołowej, po Sanoku jeździ S6 z takimi szybami, wygląda :kox:

a wiesz jakie koszta takich szybek??

a ma ktoś chromik

Kliknij sobie w mój podpis :wink4:

masz może chrom ale jak bym juz brał to pewnie mocniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz może chrom ale jak bym juz brał to pewnie mocniejszy

A mi się podoba taki delikatny bo mocnym przy ciemnym kolorze to można przedobrzyć. Ty masz jaśniejszy kolor to możesz kombinować z mocniejszym chromem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile może kosztować przyciemnienie wszystkich szyb?(przednie boczne, tylne boczne, tylna) prócz przedniej. Najlepiej na terenie Warszawy :)

Tydzień temu płaciłem 700PLN za wszystkie szybki oprócz przedniej.

IMG_1165%20copy.jpg

Zajęło im to około 3h. Folia 35%. Polecam http://www.afs.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie podczepie pod temat.... Gdzie we WROCŁAWIU dpbrze przyciemniaja szybki??

Dodam od siebie ze kiedys w oplu prubowalem sam przyciemniac szybki no i niestety poszly 3 rolki foli no i nic niestety poleglem. Potem kupilem sobie auto z przyciemnionymi wszytskimi szybami niby o 30% fajnie wygladalo bo nie bylo tak mocno tylko leciutko przyciemnione, policja zatrzymywala mnie duzo razy i do szyb ani razu nie nie doczepili nawet jak lacha z nich darlem. N moje oko czasy jak policja sie dopierdzielala do przyciemnionych szyb sie skonczyly, kiedys moze scigali ale teraz juz raczej dali sobie spokoj..:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o atest na szyby to zdecydowanie jest cos takiego ale nie od gosci ktorzy naklejają folie tylko z instytutu szkla i ceramiki ... natomiast jesli chodzi o atesty na folie to w 99 % folie maja atesty tak ze nie rozumiem waszego wzburzenia gdy piszecie o tym pamietac tylko nalezy ze to folia ma atest a nie szyba. jestem diagnosta samochodowym i zgodnie z dziennikiem ustaw 227 jak równiez rozporzadeniem prawo o ruchu drogowym w samochodach mają byc atestowane podzespoły jezeli załozymy ze szyba jest podzespołem i ma atest to przechodzi badanie ale jesli szyba ma naklejona folie ale atest jest na folie a nie na folie z ta szyba ( wydany atest przez instytut szkła i ceramiki) to na badaniu odpada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro jesteś diagnostą to wiesz że żadna szyba z folią nie przejdzie badania przepuszczalności światła.

A z tyłu to ja sobie mogę zamalować.

Także całe te atesty na folie to o kant d... potłuc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejdzie w mysl pzrepisów...mi jak misiaki zabieraja dowód to jade na stacje gdzie pracuje i biore papierek za 20 pln który pozwala mi odzyskac dowód...na kazdej stacji ci to wydadza bo nie chca tracic klientów a zawsze po wyjezdzie mozesz znowu szyby przyciemnic( tak sie tłumaczysz ty i diagnosta) mam w swoim autku szyby ciemne z przodu 4 razy mi zabierali dowód a ja za kazdym razem 20pln i szyby sa jakie byly....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz kolego zgadzam się ale to wszystko do czasu jak się Policja albo ABW za taką stację nie weźmie i właściciel straci licencje i dostanie wyrok.

Były już takie przypadki.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no wszystko to prawda co piszecie, ale temat był już powielane wiele razy :hi: ja mam 5 szybek w ściemie 1.5 roku i żadnych problemów nie napotkałem na drodze, kto chce niech przyciemnia ja polecam efekt fajny fura się tak nie nagrzewa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 5 szybek w ściemie 1.5 roku i żadnych problemów nie napotkałem na drodze

Wszystko kwestia szczęścia i podejścia policjantów. Jeden będzie jeździł kilka lat i nie będzie miał problemów, a drugi przy pierwszej lepszej kontroli będzie musiał zrywać folię. Dlatego każdy chętny na nieprzepisową ściemę musi sobie odpowiedzieć czy zaryzykuje czy nie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a moze ktos podpowiedziec ktorej firmy folie sa najlepsze ??

Bo wlasnie dostalem cynka ze u Mnie w Miescie koles robi to bardzo profesjonalnie i za komplet szyb bez przedniej bierze tylko 400 zl :>

Folia Tec, Solar tych firma folie jak oceniacie ?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a moze ktos podpowiedziec ktorej firmy folie sa najlepsze ??

Bo wlasnie dostalem cynka ze u Mnie w Miescie koles robi to bardzo profesjonalnie i za komplet szyb bez przedniej bierze tylko 400 zl :>

Folia Tec, Solar tych firma folie jak oceniacie ?? :mysli:

Jak tyle bierze za komplet, to raczej śmiem watpić w wysokojakościowe folie.

Na swoim terenie (w kraju) zrobiłem wywiad pośród sprawdzonych "ściemniaczy" i najtaniej udało mi sie znaleźć za 700 PLN i to po namowach kuzyna, który jest dobrym znajomym "ściemniacza" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a moze ktos podpowiedziec ktorej firmy folie sa najlepsze ??

Bo wlasnie dostalem cynka ze u Mnie w Miescie koles robi to bardzo profesjonalnie i za komplet szyb bez przedniej bierze tylko 400 zl :>

Folia Tec, Solar tych firma folie jak oceniacie ?? :mysli:

Jak tyle bierze za komplet, to raczej śmiem watpić w wysokojakościowe folie.

Na swoim terenie (w kraju) zrobiłem wywiad pośród sprawdzonych "ściemniaczy" i najtaniej udało mi sie znaleźć za 700 PLN i to po namowach kuzyna, który jest dobrym znajomym "ściemniacza" ;)

No tego to wlasnie nie wiem ale sprawdze wszystko jak bede w Polsce. Byc moze te 400 jest za jakies inne folie a nie te co podalem wszystkiego sie dowiem to dam cynka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod temat zeby nowego nie zakladac. czy przyciemnienie szyb bedzie pasowac do mojego auta z chrome pakiem? mieszkam w irl wiec stopien przyciemnienia nie ma znaczenia moge tyl i przod miec taki sam ale mysle zeby tyl zrobic 10% a przod 30% przejrzystosci.

tu moje auto.

http://picasaweb.google.com/krisl2021/Bryczka#5346537200452718306

prosze o opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również proponuje oddać to komuś kto się tym zajmuje.. w Warszawie jest jedno miejsce na sadybie gdzie robią za przyzwoitą cene i naprawde dobrze z gwarancją na 10 lat..

za pierwszym razem samemu nie zrobisz i za trzecim pewnie też nie, a efekt końcowy będzie taki że odechce się ciemnych szyb.. daj komuś zarobić hehe;) pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...