Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black panther 1.9 TDI BKE by Darek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Gremlin0209 napisał:

A to sorki. Za szybko przeczytalem ?

Tez mam Rs4 tylko w kolorze takim szarym/grafitowym i ladnie to wyglada na czarnym lakierze ? moja musi byc pod ciemny kolor czarnulka ? srebrne tez ladnie beda wygladac ?

 

Co by nie było będzie lepiej wyglądać niż moje :doh:

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano

Darek w ośce jest tylko jeden rodzaj piasty. Gdzie Ty wyczytałeś że są dwa?

Tu masz numer: 8E0 598 611 B zamienia się na 8E0 598 611 C

piasta koła2.PNG

Opublikowano

Pięknie Darek?

Jak wrażenia z BOSE??? Jest duża różnica w dźwięku??? 

Koła też są super? 

Jeszcze tylko patrzeć jak Q wpadnie na pokład twojego BKE?

 

Opublikowano
20 minut temu, lewiatan1989 napisał:

 

Co by nie było będzie lepiej wyglądać niż moje :doh:

Na Twojej tez beda sie prezentowac ?

Opublikowano

a no właśnie jak wrażenia z BOSE na tym androidzie? Jest znacząca poprawa? Któregoś razu porównamy na żywo :)

Opublikowano

Mi też było wesoło, dobrze, że szwagier Cię obserwował, jak moja się pojawiła na horyzoncie :grin: oczywiście polecam się na przyszłość i do zobaczenia ;)

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, MaTeo85 napisał:

Darek w ośce jest tylko jeden rodzaj piasty. Gdzie Ty wyczytałeś że są dwa?

Tu masz numer: 8E0 598 611 B zamienia się na 8E0 598 611 C

piasta koła2.PNG

 

A to:  4B0407613B   zmienione na 4A0407615G  to do czego jest? 

 

 

2 godziny temu, MaTeo85 napisał:

a no właśnie jak wrażenia z BOSE na tym androidzie? Jest znacząca poprawa? Któregoś razu porównamy na żywo :)

No jest różnica i to bardzo, dźwięk jest czystszy, bass bardziej soczysty - przypominam, że ja mam sedana i metalową ścianę w siedzeniu :) też ten dźwięk inaczej się rozchodzi ale mod uważam jak najbardziej na plus :) Gra bardzo dobrze :)

 

2 godziny temu, kamil-vag napisał:

Chyba nie ma co porównywać OE radia do Androida... 

Dobrze, że dodałeś chyba :P nawet Kaju powiedział, że nie wie co widział w RNS-E :) no ale to taka dygresja. Ja osobiście w życiu bym nie wrócił do ori - ani pod względem funkcjonalności jak i grania :) mój andrutek odbiera mi tam fale radiowe gdzie concert II miał już szumy i problemy (patrz parkingi podziemne) - zresztą przy andrutku czy szeroko rozumianej chińszczyźnie ogromne znaczenie ma zastosowany syntezator dźwięku jak i końcówki mocy w radiu :) chińczyk chińczykowi nie równy :)

Opublikowano

Fakt nawet chinol może być OK, ale któregoś razu przekonam się na żywo mam nadzieję.

Co do piasty to w ośce poasta jest kompletem z łożyskiem i nie ma możliwości tego rozebrać.

W quattro łożysko jest osobnym elementem (pozycja 21A), a piasta osobnym (pozycja 20) popatrz dobrze na rysunek. Piasta po lewej stronie to quattro a po prawej ośka.

Opublikowano

Funkcjonalność RNS-E to niestety 100 lat za murzynami... Ale są ludzie co wolą ori zacofany sprzęt i są tacy co lubią mieć coś na Androidzie ;) są gusta i gusciki jak to się mówi, ale fajnie wiedzieć, że i Android może dobrze grać ?

Opublikowano
17 godzin temu, lewiatan1989 napisał:

No i Bose wpadło na pokład :)  @kaju wielkie dzięki za pomoc no i za cierpliwość oraz spokój pomimo niespodzianek jakie wychodziły :D Wizyta u Ciebie to czysta przyjemność - swoją drogą dawno się tak dobrze nie bawiłem :D

Przy okazji wpadł panel sterowania menu z zapalniczką obrotową :) i wiązka pod stacyjkę airbag off - też za to wielkie dzięki :)

111.jpg

Teraz muszę emblematy Audi Bose na maskownice drzwi sobie ogarnąć :)

No a wracając do domu zahaczyliśmy jeszcze o jeden punkt i mogę chyba już zdradzić co wpadło :D

Niestety czekają na wyważenie i montaż a to dopiero w przyszłą sobotę uda mi się najprawdopodobniej ogarnąć - swoją drogą wie ktoś jaka piasta jest montowana w b7 1.9 tdi BKE 2005 w tyle? Bo trafiłem na dwa rodzaje a jeszcze nie zrzucałem koła aby sprawdzić a chciałem już części zamawiać :)

22222.jpg

Jedyny słuszny wybór!:)

Będzie sztos !:)

Opublikowano
  • Autor

Audi stoi bez licznika a mi się nudzi :D 

Zrobiony porządek w pierwszym poście

zakupiona piasta SKF do tyłu :)

i jeszcze wpadł jeden pomysł do głowy (natchniony w sobotę przez @kaju) - szczegóły związane z realizacją niedługo :D

Opublikowano
Godzinę temu, lewiatan1989 napisał:

Audi stoi bez licznika a mi się nudzi :D 

Zrobiony porządek w pierwszym poście

zakupiona piasta SKF do tyłu :)

i jeszcze wpadł jeden pomysł do głowy (natchniony w sobotę przez @kaju) - szczegóły związane z realizacją niedługo :D

Gdzie wysłałeś licznik ?;)

Mój od poniedziałku też będzie stał bez licznika he he 

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, Misieqq7 napisał:

Gdzie wysłałeś licznik ?;)

Mój od poniedziałku też będzie stał bez licznika he he 

Mała wycieczka w okolice Lublina ?

Opublikowano

Fajny pomysł z tą historią serwisową w pierwszym poście ?

A licznik, to zmiana na kolor czy coś jeszcze?

Opublikowano
  • Autor
58 minut temu, MarcinL napisał:

Fajny pomysł z tą historią serwisową w pierwszym poście ?

A licznik, to zmiana na kolor czy coś jeszcze?

Dzięki za docenienie - starałem się ? 

Kolor i jak wróci nam już vfiz'a do niego :D

 

Opublikowano
7 godzin temu, lewiatan1989 napisał:

Dzięki za docenienie - starałem się ? 

Kolor i jak wróci nam już vfiz'a do niego :D

 

Też się nad vfiz zastanawiam. Pokaż potem po aktualizacji jak wygląda. 

Opublikowano
10 godzin temu, lewiatan1989 napisał:

Kolor i jak wróci nam już vfiz'a do niego :D

Kolor FIS to jest rzecz, którą każde A4 powinno mieć fabrycznie :P

Nie męczy oczu, nie zanikają pixele ;)

To teraz by pasowało do tego środka jakieś fajne siedzonka z S-line wyrwać ^^

Opublikowano

Miałem vfiz jakiś czas - fajne, ale szczerze mówiąc korzystałem tylko z temperatury oleju... :rolleyes: a że u mnie pod tym kątem wszystko ok nawet przy 40 stopniach i pełnym bucie - pozbylem się, poza tym gryzł ki się z ori bt. Nie mysleliscie bardziej o color mfa? Czy coś takiego :)

Opublikowano

Auto forumowe to ma. Ja jakbym miał mono, na pewno poszedłbym w to szybciej niż kolor FIS +vfiz - mniejsze koszta :)

 

 

https://youtu.be/PxY91PNJ3gE

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.