Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black panther 1.9 TDI BKE by Darek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
7 godzin temu, kamil-vag napisał:

Za piniądze z wesela hehe 

:buahaha:

Opublikowano

Poto robił wesele. Nazbierał siana i jak teraz ruszy z modami to będzie go ciężko zatrzymać ?

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, kamil-vag napisał:

Za piniądze z wesela hehe 

 

2 godziny temu, MarcinL napisał:

:buahaha:

 

1 godzinę temu, Rob@k napisał:

Poto robił wesele. Nazbierał siana i jak teraz ruszy z modami to będzie go ciężko zatrzymać ?

 

Panowie... 

To jeszcze moje kawalerskie zaskórniaki :)

Żona jeszcze przed weselem mi zapowiedziała, że pieniądze z kopert zobaczę tak samo jak te z komunii... 

 

:suicide_anim:

Opublikowano
Teraz, lewiatan1989 napisał:

 

 

 

Panowie... 

To jeszcze moje kawalerskie zaskórniaki :)

Żona jeszcze przed weselem mi zapowiedziała, że pieniądze z kopert zobaczę tak samo jak te z komunii... 

 

:suicide_anim:

:nabijasie:

Opublikowano

Młody jeszcze jest i się nie nauczył. Jedna koperta do wspólnego koszyka druga w kieszeń?. Jak bym tak nie robił to połowa modów była by jeszcze nie zrobiona 

Opublikowano

Ja nie wiem jak te żony szkolicie... Moja sama każe coś porobić w aucie żeby nie było za nudno ?

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, kaju napisał:

Ja nie wiem jak te żony szkolicie... Moja sama każe coś porobić w aucie żeby nie było za nudno ?

Hahahaha :D :D  

Karol - prawie uwierzyłem :D :D 

Opublikowano
32 minuty temu, lewiatan1989 napisał:

Hahahaha :D :D  

Karol - prawie uwierzyłem :D :D 

Juz wiadomo jaka bedzie Komunia u pociechy :D

 

Opublikowano
  • Autor

No to pierwsza z kilku paczek dotarła a w niej: 

Eibach B12 Sportline :banan:

IMG_20190821_111246.jpg

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano

Już Ci zazdroszczę 

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, Rob@k napisał:

Już Ci zazdroszczę 

Musiałem ? Ori już kończą żywota a jak robić to robić solidnie :)

Opublikowano

Noo ...... :slina:

Opublikowano

Mam taki zestaw, mega polecam.

Opublikowano

A żona: ciekawe skąd on na to pieniążki wziął ? i hyc koperta opróżniona ?

zawiecha pierwsza klasa ?

Opublikowano

fajna paczka ?

Opublikowano

Ja swoją kupiłem na gwincie eibach.  

Sprzedałem po pół roku bo było jak dla mnie za sztywno  i wrzuciłem 1be:)

Nie pamiętam jaki model Ale nowy 3500zl kosztował a sprzedałem za 1000zl.

Ale będzie siedzieć ładnie:)

Myślałem że s-line kombinujesz:)

Opublikowano
  • Autor

Koledzy, 

Mam pytanie odnośnie wymiany amorków - czy muszę kupić nowe odbojniki (osłony) do amorków? 

Pytanie 2 czy dokupić od razu poduchy amortyzatorów Lema do wymiany? 

Opublikowano

Darek jak już będziesz robił to lepiej wymienic odboje i osłony, a i poduchy amora też bym robił żeby dwa razy nie ruszać... do tego koszt nie jest jakiś strasznie duży.

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, MaTeo85 napisał:

Darek jak już będziesz robił to lepiej wymienic odboje i osłony, a i poduchy amora też bym robił żeby dwa razy nie ruszać... do tego koszt nie jest jakiś strasznie duży.

O ile skomponowane poduchy to nie problem o tyle odboje i osłony są dla mnie zagwostką jak je dobrać? Przecież amorek jest o innym skoku :co:

@golden87 Ty u siebie jak zrobiłeś? Jakie masz osłony i odboje? 

Opublikowano
10 minut temu, MaTeo85 napisał:

Darek jak już będziesz robił to lepiej wymienic odboje i osłony, a i poduchy amora też bym robił żeby dwa razy nie ruszać... do tego koszt nie jest jakiś strasznie duży. 

Osłony przeciwkurzowe i poduszki amortyzatora jak najbardziej.

Z tego co wiem B6 i B8 mają odboje zitegrowane w srodku amorka, gdyby były konieczne byłyby w zestawie który nabyłeś.

Przedmuchałem umyłem i Przeciwkurzowe, przełożyłem ze starych, odboi nie dawałem żadnych.

Edytowane przez golden87

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.