Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black panther 1.9 TDI BKE by Darek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, golden87 napisał:

Tak zostawiłem z OEMów (tylko ja mialem 1BV)

A jeśli chodzi o odbój to z tego co wiem Bilstein B8 ma wbudowany odbój w sobie.

Jeżeli nie dostałeś nic więcej w komplecie tzn że jest ok :-) i nie trzeba skoro brałeś co pakiet =) Też mi to jakis czas temu chodziło po głowie, w 100% odpowiedzi nie uzyskałem, ale jestem przekonany że skoro w Twoim zestawie go nie było to jest ok. :)

No właśnie w instrukcji było napisane, że jeżeli fabryczne amortyzatory są wyposażone w odboje i osłony to należy je przełożyć - to też przełożyłem.

@kamil-vag A 100 mm są najkrótsze? Od wersji Sport ?

Opublikowano

Darku, tak 100 są najkrótsze... 

A nie próbowałeś tam popsikac trochę np silikonu w sprayu? 

Teraz tak sobie przypominam, ze jak w swoim Polo zmieniałem odboje z tyłu, to też jakiś czas na wybojach skrzypialo, ale z czasem jak się pewnie trochę ugniotły, przestało ?

Znowu w Audi nowe odboje i z przodu i z tyłu i cisza... Także nie ma chyba na to reguły... 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, kamil-vag napisał:

Darku, tak 100 są najkrótsze... 

A nie próbowałeś tam popsikac trochę np silikonu w sprayu? 

Teraz tak sobie przypominam, ze jak w swoim Polo zmieniałem odboje z tyłu, to też jakiś czas na wybojach skrzypialo, ale z czasem jak się pewnie trochę ugniotły, przestało ?

Znowu w Audi nowe odboje i z przodu i z tyłu i cisza... Także nie ma chyba na to reguły... 

Kamilu, w moim przypadku tył raczej się nie ugiecie bo jest tam za***iście twardo wręcz taczkowato w porównaniu do przodu. Czyli skok amortyzatora bez uderzenia w odbuduj jest bardzo mały. 

Zamawiam 100 w piątek będzie wymiana u zobaczymy co będzie :)

Opublikowano
  • Autor

Jutro dłubanie przy obojach a dziś mini - bardzo mini spa ;) przestało padać w 3mieście można było ogarnąć trochę samochód :) 

IMG_20191017_131331.jpg

Opublikowano

Gdzie wy macie tak ładne lasy... u mnie nic ciekawego przy drogach :wallbash:

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, MarcinL napisał:

Gdzie wy macie tak ładne lasy... u mnie nic ciekawego przy drogach :wallbash:

Hahahaha ja to mieszkając w mieście mam las z drugiej strony ulicy ? a że pogoda dziś dość sprzyjała i kolory pięknie się wyróżniały żal było nie zrobić zdjęcia :)

Opublikowano

Auto świetnie się prezentuje :wink: też żałuje, że nie mam takich dobrych miejsc do zdjęć jak fotka wyżej ;)

Opublikowano
Godzinę temu, lewiatan1989 napisał:

Jutro dłubanie przy obojach a dziś mini - bardzo mini spa ;) przestało padać w 3mieście można było ogarnąć trochę samochód :) 

IMG_20191017_131331.jpg

Ładnie ładnie ;-)

U mnie słoneczko od zeszłego tygodnia świeci, zero deszczu ?

Też muszę chyba ze swoją niunia jechać na focisze do lasku, w jakiś wąwóz ☺

Opublikowano

i ta fela jak siedzi!!!;) super:)

Opublikowano
  • Autor

 

5 godzin temu, Mordeliuss napisał:

Auto świetnie się prezentuje :wink: też żałuje, że nie mam takich dobrych miejsc do zdjęć jak fotka wyżej ;)

 

4 godziny temu, Gremlin0209 napisał:

Ładnie ładnie ;-)

U mnie słoneczko od zeszłego tygodnia świeci, zero deszczu ?

Też muszę chyba ze swoją niunia jechać na focisze do lasku, w jakiś wąwóz ☺

 

 

56 minut temu, Misieqq7 napisał:

i ta fela jak siedzi!!!;) super:)

 

Dzięki :)

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano
  • Autor

Jednak rozmiar ma znaczenie :decayed:

Tył zrobił się bardziej miękki nie jest już taczkowaty no i nic nie trzeszczy ale co do tego zachowuje umiarkowany optymizm bo jednak wtedy po wymianie zawiasu tydzień też było cicho. Jednak widać po moim odboju, że jest lekko ugnieciony. 

signal-2019-10-18-162429.jpg

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano

Spora ta różnica... 

Opublikowano
  • Autor

Koledzy,

Zapraszam do oddawania głosów na zdjęcia do kalendarza :naughty:

Dzięki za każdy głos :thumbup1:

 

 

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano

Już myślałem że coś nowego wymodziłeś, a tu tylko głosowanie... konkurencję masz mocną w głosowaniu ale jest szansa na wygraną:)

 

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, MaTeo85 napisał:

Już myślałem że coś nowego wymodziłeś, a tu tylko głosowanie... konkurencję masz mocną w głosowaniu ale jest szansa na wygraną:)

 

Aktualnie od żony mam ban na mody ??

Więc zostało mi robić zdjęcia. 

A tak serio to na listopad mam kilka planów - zobaczymy co z tego wyjdzie.

A konkurencja faktycznie mocna i to przez duże M 

:)

Opublikowano
8 minut temu, lewiatan1989 napisał:

A tak serio to na listopad mam kilka planów - zobaczymy co z tego wyjdzie.

Ja planów mam aż nad to tylko kiepsko z czasem i nie bardzo mam gdzie to grzebać, a ze trzy dni minimum potrzebuje żeby wszystko wpadło na pokład.

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, MaTeo85 napisał:

Ja planów mam aż nad to tylko kiepsko z czasem i nie bardzo mam gdzie to grzebać, a ze trzy dni minimum potrzebuje żeby wszystko wpadło na pokład.

Ja do jednego z planów będę chciał wynająć garaż na godziny w Gdyni :decayed:

Opublikowano

Hmm co Ty tam kombinujesz? ?

 

Opublikowano
  • Autor
34 minuty temu, MaTeo85 napisał:

Hmm co Ty tam kombinujesz? ?

 

Garaż byłby mi potrzebny głównie do polerki i położenia powłoki - bo żonka ostatnio mi marudziła, że dostałem polerke DA w zeszłym roku na święta i jeszcze jej nie użyłem. 

A poza tym chodzi za mną kierowca 3ramienna ścięta (ale nie od TT - na tą mnie nie stać).

Poza tym lista długa ale reszta zostanie jeszcze trochę tajemnicą ?

Opublikowano
1 godzinę temu, lewiatan1989 napisał:

Garaż byłby mi potrzebny głównie do polerki i położenia powłoki - bo żonka ostatnio mi marudziła, że dostałem polerke DA w zeszłym roku na święta i jeszcze jej nie użyłem. 

A poza tym chodzi za mną kierowca 3ramienna ścięta (ale nie od TT - na tą mnie nie stać).

Poza tym lista długa ale reszta zostanie jeszcze trochę tajemnicą ?

To bierzemy garaż na pół ty polerke a ja dekory ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.