Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Avant BEX Quattro by Noix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Witam,

autko było u lakiernika, zostało pomalowanych kilka elementów, które tego wymagały i zmienił się także przód samochodu.

17c8cfad82ba11d2gen.jpg

Wleci jeszcze srebrny znaczek audi, dolna kratka jak ogarnę. Na tył wleci czarny znaczek. Fotki pewnie wkrótce. W tym roku może jeszcze siądzie mała korekta elementów, które nie były lakierowane.

W przyszłym roku może w końcu wleci turbo+ic.

Aktualny przebieg 295k km

Edytowane przez Noix

Opublikowano
W dniu 14.09.2021 o 19:55, Noix napisał:

Witam,

autko było u lakiernika, zostało pomalowanych kilka elementów, które tego wymagały i zmienił się także przód samochodu.

17c8cfad82ba11d2gen.jpg

Wleci jeszcze srebrny znaczek audi, dolna kratka jak ogarnę. Na tył wleci czarny znaczek. Fotki pewnie wkrótce. W tym roku może jeszcze siądzie mała korekta elementów, które nie były lakierowane.

W przyszłym roku może w końcu wleci turbo+ic.

Aktualny przebieg 295k km

Przedni emblemat srebro i tylny czarny to najlepsze, co możesz mu w tym stanie sprawić. Co ze środkową kratką? :tongue4:

Opublikowano

Przekozak autko i fajnie jakbyś coś częściej dodawał... :)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 18.09.2021 o 20:38, R4xx napisał:

Przedni emblemat srebro i tylny czarny to najlepsze, co możesz mu w tym stanie sprawić. Co ze środkową kratką? :tongue4:

Na pewno plaster miodu, muszę coś wykombinować z czego wstawić. Ori sline to sobie woreczek monet wołają, jedynie przeróbka z a6c5 lub golfa.

Znając mnie to będę z dziurą jeździł z rok czasu xD

 

4 godziny temu, artroskk napisał:

Przekozak autko i fajnie jakbyś coś częściej dodawał... :)

Ciężko coś dodawać jak nic się nie dzieje :D To jest moje daily, nie pieszczę go, częściej jest brudne niż czyste a takiego wstawiał nie będę

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

No to dzisiaj wleciał przedni, nowiutki znaczek Audi. Niedługo 300k przebiegu :D

 

7d0e1bd43c937500gen.jpg

92b0036314ad0923gen.jpg

Edytowane przez Noix

Opublikowano

Po zakupie a teraz to ogromna różnica, fajny lokk jest teraz. 

Ja bym tu widział jeszcze lampy z ciemnymi środkami.

A kratkę środkową z golfa 6 gti, nie ma naprawdę dużo przerabiania a wygląda spoko.

Opublikowano
  • Autor

Co do lamp - zastanawiam się właśnie czy przerobić swoje czy iść budżetowo i kupić depo black. Dużo tańsze są, nie musiałbym swoich przerabiać. Tylko opinie też o nich różne

Opublikowano
W dniu 31.10.2021 o 18:20, Noix napisał:

Co do lamp - zastanawiam się właśnie czy przerobić swoje czy iść budżetowo i kupić depo black. Dużo tańsze są, nie musiałbym swoich przerabiać. Tylko opinie też o nich różne

Jak robić, to porządnie :wink:

Pewnie zaraz spotkam się z krytyką mojej wypowiedzi, ale wg. mnie te zamienniki nie świecą tak, jak dobrze zregenerowana a tym bardziej przerobiona seria. 

Opublikowano
12 minut temu, R4xx napisał:

Pewnie zaraz spotkam się z krytyką mojej wypowiedzi, ale wg. mnie te zamienniki nie świecą tak, jak dobrze zregenerowana a tym bardziej przerobiona seria. 

Popieram, tym bardziej, że rozbierałem Depo i miałem porównanie do Ori...może sam wygląd jest ok, ale jakość elementów odbiega od Valeo... 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki panowie, czyli nie kupuję Depo. Kiedyś zregeneruje swoje, może za rok albo za dwa znając mnie :D
Kratki środkowej jak nie było tak nie ma, może po nowym roku xD

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Auto parę dni temu strzeliło 300k nalotu, z tej okazji dostało świeży olej, filtry i nowy zestaw tarcz i klocków przód - wleciały czarne Rotingery GT + klocki Ferodo

 

57bdeff636baea89gen.jpg

Opublikowano
W dniu 12.02.2022 o 14:59, Noix napisał:

strzeliło 300k nalotu, z tej okazji dostało świeży olej, filtry i nowy zestaw tarcz i klocków przód

Wow po 300k ?? :grin:

Opublikowano
8 godzin temu, DarekS4 napisał:

Wow po 300k ?? :grin:

Na wszystko trzeba zapracować :decayed:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 16.02.2022 o 13:38, DarekS4 napisał:

Wow po 300k ?? :grin:

Nie no, olej i filtry wlatują co 10k, a tarcze i klocki teraz tego wymagały po prostu :D na poprzednich klockach zrobiłem przeszło 50k km, a na tarczach nie wiem

Na dziś już 301k...

Opublikowano
W dniu 16.02.2022 o 13:38, DarekS4 napisał:

Wow po 300k ?? :grin:

 

W dniu 16.02.2022 o 21:41, BartoszSoldier napisał:

Na wszystko trzeba zapracować :decayed:

To już nawet nie long life tylko one life ??

Opublikowano
W dniu 12.02.2022 o 14:59, Noix napisał:

Auto parę dni temu strzeliło 300k nalotu, z tej okazji dostało świeży olej, filtry i nowy zestaw tarcz i klocków przód - wleciały czarne Rotingery GT + klocki Ferodo

 

57bdeff636baea89gen.jpg

Co niemiecki olej to niemiecki. U nas trzeba co 10tys :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.