Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Avant BEX Quattro by Noix


Noix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

autko było u lakiernika, zostało pomalowanych kilka elementów, które tego wymagały i zmienił się także przód samochodu.

17c8cfad82ba11d2gen.jpg

Wleci jeszcze srebrny znaczek audi, dolna kratka jak ogarnę. Na tył wleci czarny znaczek. Fotki pewnie wkrótce. W tym roku może jeszcze siądzie mała korekta elementów, które nie były lakierowane.

W przyszłym roku może w końcu wleci turbo+ic.

Aktualny przebieg 295k km

Edytowane przez Noix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2021 o 19:55, Noix napisał:

Witam,

autko było u lakiernika, zostało pomalowanych kilka elementów, które tego wymagały i zmienił się także przód samochodu.

17c8cfad82ba11d2gen.jpg

Wleci jeszcze srebrny znaczek audi, dolna kratka jak ogarnę. Na tył wleci czarny znaczek. Fotki pewnie wkrótce. W tym roku może jeszcze siądzie mała korekta elementów, które nie były lakierowane.

W przyszłym roku może w końcu wleci turbo+ic.

Aktualny przebieg 295k km

Przedni emblemat srebro i tylny czarny to najlepsze, co możesz mu w tym stanie sprawić. Co ze środkową kratką? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2021 o 20:38, R4xx napisał:

Przedni emblemat srebro i tylny czarny to najlepsze, co możesz mu w tym stanie sprawić. Co ze środkową kratką? :tongue4:

Na pewno plaster miodu, muszę coś wykombinować z czego wstawić. Ori sline to sobie woreczek monet wołają, jedynie przeróbka z a6c5 lub golfa.

Znając mnie to będę z dziurą jeździł z rok czasu xD

 

4 godziny temu, artroskk napisał:

Przekozak autko i fajnie jakbyś coś częściej dodawał... :)

Ciężko coś dodawać jak nic się nie dzieje :D To jest moje daily, nie pieszczę go, częściej jest brudne niż czyste a takiego wstawiał nie będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj wleciał przedni, nowiutki znaczek Audi. Niedługo 300k przebiegu :D

 

7d0e1bd43c937500gen.jpg

92b0036314ad0923gen.jpg

Edytowane przez Noix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie a teraz to ogromna różnica, fajny lokk jest teraz. 

Ja bym tu widział jeszcze lampy z ciemnymi środkami.

A kratkę środkową z golfa 6 gti, nie ma naprawdę dużo przerabiania a wygląda spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lamp - zastanawiam się właśnie czy przerobić swoje czy iść budżetowo i kupić depo black. Dużo tańsze są, nie musiałbym swoich przerabiać. Tylko opinie też o nich różne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2021 o 18:20, Noix napisał:

Co do lamp - zastanawiam się właśnie czy przerobić swoje czy iść budżetowo i kupić depo black. Dużo tańsze są, nie musiałbym swoich przerabiać. Tylko opinie też o nich różne

Jak robić, to porządnie :wink:

Pewnie zaraz spotkam się z krytyką mojej wypowiedzi, ale wg. mnie te zamienniki nie świecą tak, jak dobrze zregenerowana a tym bardziej przerobiona seria. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, R4xx napisał:

Pewnie zaraz spotkam się z krytyką mojej wypowiedzi, ale wg. mnie te zamienniki nie świecą tak, jak dobrze zregenerowana a tym bardziej przerobiona seria. 

Popieram, tym bardziej, że rozbierałem Depo i miałem porównanie do Ori...może sam wygląd jest ok, ale jakość elementów odbiega od Valeo... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie, czyli nie kupuję Depo. Kiedyś zregeneruje swoje, może za rok albo za dwa znając mnie :D
Kratki środkowej jak nie było tak nie ma, może po nowym roku xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto parę dni temu strzeliło 300k nalotu, z tej okazji dostało świeży olej, filtry i nowy zestaw tarcz i klocków przód - wleciały czarne Rotingery GT + klocki Ferodo

 

57bdeff636baea89gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2022 o 14:59, Noix napisał:

strzeliło 300k nalotu, z tej okazji dostało świeży olej, filtry i nowy zestaw tarcz i klocków przód

Wow po 300k ?? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2022 o 13:38, DarekS4 napisał:

Wow po 300k ?? :grin:

Nie no, olej i filtry wlatują co 10k, a tarcze i klocki teraz tego wymagały po prostu :D na poprzednich klockach zrobiłem przeszło 50k km, a na tarczach nie wiem

Na dziś już 301k...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2022 o 13:38, DarekS4 napisał:

Wow po 300k ?? :grin:

 

W dniu 16.02.2022 o 21:41, BartoszSoldier napisał:

Na wszystko trzeba zapracować :decayed:

To już nawet nie long life tylko one life ??

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2022 o 14:59, Noix napisał:

Auto parę dni temu strzeliło 300k nalotu, z tej okazji dostało świeży olej, filtry i nowy zestaw tarcz i klocków przód - wleciały czarne Rotingery GT + klocki Ferodo

 

57bdeff636baea89gen.jpg

Co niemiecki olej to niemiecki. U nas trzeba co 10tys :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...