Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty starachowicko-ostrowieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

O kurcze jestem w szoku :kox:tyle ludzi sie juz zadeklarowalo ze przyjada tak wiec moze ustalmy termin na ta sobote godz 15 na Brodach miejsce sie puzniej ustali .Widze ze frekwencja bedzie wieksza niz na spotach w KIelcach . :>Tak wiec wpisywac sie kto chetny na liste ja tez kumpla z A4 z soba przyciagne ;

1 dudi 75

2 puczak

Opublikowano

Miejsce w sam raz, bo ostatnio też stacjonuję w Ostrowcu, więc do Brodów mam rzut cegłówką. Nie wiem tylko, jak będę dostępny w tę sobotę, ale wstępnie się wpisuję na ten i ewentualne przyszłe spociki ;)

Opublikowano

5. wozio :a4fan:

Postaram się również dotrzeć na spocika. A co myślicie żeby spota zorganizować w Starachowicach w sobotę wieczorkiem lub niedzielę na parkingu przy targowicy miejskiej. Fajny duży plac, zmieści się nawet 150 furek! No i co ważne bez problemu i łatwo można trafić na miejsce. Oczywiście każde inne miejsce będzie dobre. Wezmę kompa z VAG-iem i kabelkiem może się przyda.

Mobilizujcie znajomych bo im więcej nas będzie tym konkretniejszy zlocik. :cool1:

Opublikowano

scheise, w najbliższy weekend jestem w Wawce... Chyba, że w czwartek przykładowo o 16 czy 17 zgadamy sie a jak nie to postaram być sie na kolejnym spociku. Miejsce: brody - popieram.

Dudiemu za pomysł należy sie piwo, duże piwo

Opublikowano
  • Autor

wozio miejsce znam jest naprawde ok. tylko to zalezy od kolegow czy im bedzie pasowac :cool1:bo jak widze to wiekszosc ktorzy sie zadeklarowali przybyciem sa z Ostrowca :wink4:. Dla mnie to bez znaczenia czy to bedzie Ostrowiec ,Starachowice czy Brody ja poprostu sie chce z wami spotkac,pogadac ,posmiac sie spedzic milo czas i w fajnym gronie :decayed:A kolega z z kompem i VAG-iem na spocie to prawdziwy skarb :> .W Kielcach przyjezdzal na spoty kolega Grzanek i mysle ze tu tez w nasze tereny wpadnie

Opublikowano

to może jeszcze przy tej okazji jakis mały integracyjny grill na śniegu w ramach małej gastronomii :) będzie przy czym pogadać

Opublikowano

5. wozio :a4fan:

Wezmę kompa z VAG-iem i kabelkiem może się przyda.

Mnie się przyda na pewno ;)

Opublikowano
  • Autor

to może jeszcze przy tej okazji jakis mały integracyjny grill na śniegu w ramach małej gastronomii :) będzie przy czym pogadać

Nie widze problenu :kox: wescie sobie kierowcow na zastepstwo :drunk: :gwizdanie:
Opublikowano

6. walo

To i ja się pisze na spocik. Najlepiej brody ale tam nie znam miejsca na większe spotkanie i teraz jeszcze ten śnieg.

Również mogę zabrać na spocik kompa z vagiem (tylko nie mam na CAN a jedynie KKL). Pozdrawiam i będę śledził wątek :good: :good: :hi:

Opublikowano
  • Autor

Na Brodach jedyne miejsce to na przeciwko stadionu ,kolo Dworca Glownego PKP :polew: :gwizdanie: jest taki fajny parking

napewno sie zmiescimy :good:

Mam jeszcze jedno pytanko czy zna ktos w okolicy dobrego mechanika od napendu Quatrro?? Bo jeden kolega ma maly problem i pasowalo by mu pomoc :a4fan:

Opublikowano

6. walo

To i ja się pisze na spocik. Najlepiej brody ale tam nie znam miejsca na większe spotkanie i teraz jeszcze ten śnieg.

Również mogę zabrać na spocik kompa z vagiem (tylko nie mam na CAN a jedynie KKL). Pozdrawiam i będę śledził wątek :good: :good: :hi:

niestety tez mam kabelek kkl ale i z takim można coś ciekawego wyczarować. Jak się spotkamy to będzie można wymienić się doświadczeniami. :a4fan:

Opublikowano

szkoda, że nie zajrzałam tutaj wcześniej, właśnie dzisiaj wyjechałam ze Starachowic po kilku dniach pobytu u znajomych, a chętnie bym Was odwiedziła :) Działajcie, działajcie :good: trzymam kciuki.

Opublikowano

dudi widze że akcja udaną można nazwać :> , ja też się stawię ale weekend lepsza pora będzie, był spot w Ck w końcu?? ja byłem w ck w sobotę i niedzielę

ja tam brodów nie znam więc może najpier spotkamy się gdzieśżęby każdy trafił. możę jak się z trasy na warszawę skręca albo, jak się na Starachowice z Ostro leci jest skęt w prawo i tam jest knajpa czy to hotelik jest.

kwarcu grill to genialna idea- integracja integracja integracja :oklaski: :oklaski:

dudi z Ostro jest dobry mechanipr ale czy w Q jest obeznany nie wiem, zawsze jak tam jestem ma pełno samochodów. jak coś mogę daćnamiary

Opublikowano

Przy głównej trasie, że tak powiem przy wjeździe na Brody od strony TOS jest stacja paliw Lotos, z tyłu jest spory parking z kostki i tam można by "rozbić namioty" :decayed: bynajmniej łatwo było by trafić... Dudi przemyśl sprawę. :)

Opublikowano

dobra to ja juz mam pytanie czy zna ktoś tapicera co by mi małądziurkę zaszył??

Opublikowano
  • Autor

Przy głównej trasie, że tak powiem przy wjeździe na Brody od strony TOS jest stacja paliw Lotos, z tyłu jest spory parking z kostki i tam można by "rozbić namioty" :decayed: bynajmniej łatwo było by trafić... Dudi przemyśl sprawę. :)

Dobry pomysl :good: Jak powiedzialem mi pasuje wszedzie . Moze byc i na tym parkingu :>

dobra to ja juz mam pytanie czy zna ktoś tapicera co by mi małądziurkę zaszył??

A w ktorym fotelu masz ta dziurke ?
Opublikowano

w fotelu kierowcy :wallbash: gdzieś musiałem zawadzić jak wysiadałęm-rrrrrr

Opublikowano
  • Autor

w fotelu kierowcy :wallbash: gdzieś musiałem zawadzić jak wysiadałęm-rrrrrr

Wiesz co niewiem jaki masz kolor i wzor tapicerki bo jesli masz taki jak ja to mam przednie fotele rozebrane i tapicerka z oparcia fotela pasazera jest super to ci ja dam . Moze spasi :naughty:
Opublikowano

myśle jakby je tu wkleić!! albo podaj mi meil na prw to Ci fotkę prześlę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.