Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Logi do diagnozy BFB 1.8 t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
54 minuty temu, cysiek18 napisał:

Regulator jest 4 bar, więc tyle powinno być na listwie wtryskowej w każdym zakresie obrotów. 

no nie dokonca w calym zakresie obrotow. Powinno byc 4bar + cisnienie doladowania (na podcisnieniu np powinno byc 3.3-3.4 bar), a na doladowaniu (w serii) 4,6-4,7 bar

Opublikowano
  • Autor

Oki. Sprawdzę jakie mam ciśnienie. Dziękuję za podpowiedzi

 

Opublikowano
23 minuty temu, DivaynEays napisał:

no nie dokonca w calym zakresie obrotow. Powinno byc 4bar + cisnienie doladowania (na podcisnieniu np powinno byc 3.3-3.4 bar), a na doladowaniu (w serii) 4,6-4,7 bar

Panie a nie jest tak że twój AVJ ma regulator przy silniku i ciśnienie ma być takie jak piszesz, a kolegi BFB ma regulator w filtrze paliwa i ma być zawsze 4 bar ? :)

Opublikowano

kazde 1.8T ma regulator w filtrze paliwa :P

Opublikowano
Godzinę temu, DivaynEays napisał:

no nie dokonca w calym zakresie obrotow. Powinno byc 4bar + cisnienie doladowania (na podcisnieniu np powinno byc 3.3-3.4 bar), a na doladowaniu (w serii) 4,6-4,7 bar

W bfb stałe 4 bar na listwie.

Opublikowano

A co z przepływką bo jej wskazania jakoś tak skaczą góra dół zamiast płynnie narastać do 6000 obrotów.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam, zrobiłem nowe logi na wtryskach od bex i turbinie od bex. Proszę o sugestie.

http://vaglogi.pl/log-002_033_751oLNR.html

http://vaglogi.pl/log-003_118_bW203qk.html

http://vaglogi.pl/log-115_118_311GVk.html

pomyliłem tylko to , że brak 20 grupy.

Opublikowano

gaz do regulacji

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, DivaynEays napisał:

gaz do regulacji

Coś więcej bardzo proszę kolego. A na benzynę jest dobrze?

Opublikowano
12 minut temu, lukasz s napisał:

Coś więcej bardzo proszę kolego. A na benzynę jest dobrze?

te logi z niedzieli na benzynie okej sa, ale zainwestuj lepiej w intercooler drugi boczny albo fmica, bo masz piekarnik w dolocie :P a gaz najpierw na ubogo leci, pozniej na bogato i to tak grubo w obie strony

 

Opublikowano
  • Autor
25 minut temu, DivaynEays napisał:

te logi z niedzieli na benzynie okej sa, ale zainwestuj lepiej w intercooler drugi boczny albo fmica, bo masz piekarnik w dolocie :P a gaz najpierw na ubogo leci, pozniej na bogato i to tak grubo w obie strony

 

Dziękuję kolego.  

Opublikowano

Jaka temp powinna byc w dolocie max przy np 30 stopniach na podworku i palowaniu ostrym ? max 45-50 stopni ? tak zeby auto nie tracilo mocy

Opublikowano

Przy dwóch IC, temperaturze 32 stopnie, łapie mi 40-42 stopnie :)

Opublikowano

ile mocy ? to chyba dobra temp zalezy jaki soft itd powiedz cos wiecej 

Opublikowano
Godzinę temu, Kris38 napisał:

Jaka temp powinna byc w dolocie max przy np 30 stopniach na podworku i palowaniu ostrym ? max 45-50 stopni ? tak zeby auto nie tracilo mocy

utrata mocy zawsze bedzie, kwestia tylko jak duza :) bo inaczej bedzie jechac przy 0 temp na dworze a inaczej przy 30 przy takim samym IC

Opublikowano

dobrze oki :) wiec jaka max powinna byc temp w ic zeby uznac ją za wlasciwa:)

Opublikowano

Jak najblizsza temperatury otoczenia :P mysle, ze 10-15 stopni jest okej(powyzej, temp otoczenia), pozniej to juz warto pomyslec o wydajniejszym IC

Edytowane przez DivaynEays

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Proszę jeszcze raz kolegów o analizę logów. Postarałem się zrobić dokładnie, paliwo 98, temperatura zewnętrzna 23*. Mam wrażenie, że ostatnio auto trochę osłabło.Zaraz po zmianie wtrysków, turbiny od bex-a, wywaleniu kata, korekta softu było super - na dwójce zapalała sie kontrola trakcji. Teraz nie jest źle ale tak jakby trochę brakowało. Mam już kupiony prawy intercooler od bex i niebawem założę. Proszę o sprawdzenie tych logów czy wszystko oki ( wiem temperatura powietrza zasysanego za duża).

http://vaglogi.pl/log-003_020_GNl06.html

http://vaglogi.pl/log-002_033_2gLh31T.html

http://vaglogi.pl/log-115_118_5EwU2a.html

Edytowane przez lukasz s

Opublikowano

Wtryski pętlą i korekty bardzo na bogato.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.