Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS


dayd_4

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.03.2022 o 17:21, pety k napisał:

czy możesz dodać zdjęcie tylnego koła jak siedzi czy zdjęcie boku? Mam też 1BV, ale chcę, żeby mój tyłek był wyższy niż mój przodek

 

 

Edytowane przez dayd_4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zmieniłem zdanie,

jakby kogoś interesowało zestaw moich kół jest do sprzedania:

Ori felgi AUDI RS4 B7 9x19 ET29 - idealny stan

Opony 235/35R19 Continental Sport Contact5P, kupiłem je nowe i zrobiłem na nich max 300km.

Sprzedam albo cały zestaw, albo osobno opony i felgi. Puki co całe koła są zmontowane, wyważone i gotowe do jazdy. Stan perfekcyjny - jak to u mnie, żadnych wad ukrytych.

Mogę też sprzedać te felgi na oponach Yokohama Advan Sport 225/35R19 (5,5mm, po 3 sezonach) wówczas cena za komplet 5000zł.

Ogłoszenia zamieszczone są w OLX, poniżej linki:

WWW.OLX.PL

5000 zł: 5 000 zł: Witam. Sprzedam 4 oryginalne felgi z Audi RS4 B7 Parametry felg: 9x19, ET29, (57,1mm), 5x112, Kod Audi: 8E0601025BE lub AG, kolor szary półmatowy. Felgi posiadam od ponad trzech...
WWW.OLX.PL

2000 zł: 2 000 zł: Witam. Sprzedam 4 opony Continental Sport Contact 5P Rozmiar 235/35R19 91V Opony z przebiegiem 300km! Kupiłem je zupełnie nowe w marcu i założyłem na felgi. Przejechałem na nich...

 

Jak zapytacie dlaczego?:facepalm:

Od jakiegoś czasu chodził mi po głowie kolejny projekt i doszliśmy do wniosku z @HOLMATRO, że najwyższy czas zacząć go realizować...:drinks:

DSC_0226~2.JPG

DSC_0228~2.JPG

DSC_0234.JPG

Edytowane przez dayd_4
edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ivanek napisał:

19" na jakiej gumie? 

Tak jak napisałem w wątku aktualnie 235/35R19. Mam też 225/35R19 Yokohama po 3 sezonach, ale leżą osobno. Mogę je zamontować, wówczas będzie znacznie taniej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

235/35 i taki naciąg? To felga ile ma szerokości? 

Ja mam 225/40 na 18 8J i jest mniejszy naciąg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ivanek napisał:

235/35 i taki naciąg? To felga ile ma szerokości? 

Ja mam 225/40 na 18 8J i jest mniejszy naciąg 

Kolego z całym szacunkiem, ale przeczytaj uważnie, wszystko napisałem w treści powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ivanek napisał:

 

Ja mam 225/40 na 18 8J i jest mniejszy naciąg 

Bo 225 na 8 cali to normalny rozmiar, tu nie ma

sie co naciągać….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dayd_4 napisał:

Kolego z całym szacunkiem, ale przeczytaj uważnie, wszystko napisałem w treści powyżej.

Wybacz, koła mnie onieśmieliły :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ivanek napisał:

Wybacz, koła mnie onieśmieliły :hi:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mr.Joker napisał:

 Zdradzisz jakie koło będzie tym razem? ? 

Ja bym tu widział jakieś JR lub Pompei 19" :kox:

Do takiej tłustej dupki by siadło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mr.Joker napisał:

 Zdradzisz jakie koło będzie tym razem? ? 

Nie zamierzam już kombinować. I tak uważam, że te felgi RSy '19 są najładniejszym wzorem do tego samochodu:ok2:. Takie jest moje zdanie:cygaro:.

Tak jak napisałem wcześniej, przede mną nowy projekt i sprzedaż jest spowodowana wyłącznie nim. Audiola ma już założone zimówki, czyli bardzo ładnego i lekkiego, sportowego ATS GTR '18. A jak mnie pochłonie nowa zabawka, to i Audiole będę musiał sprzedać:shock3:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dayd_4 napisał:

Nie zamierzam już kombinować. I tak uważam, że te felgi RSy '19 są najładniejszym wzorem do tego samochodu:ok2:. Takie jest moje zdanie:cygaro:.

Tak jak napisałem wcześniej, przede mną nowy projekt i sprzedaż jest spowodowana wyłącznie nim. Audiola ma już założone zimówki, czyli bardzo ładnego i lekkiego, sportowego ATS GTR '18. A jak mnie pochłonie nowa zabawka, to i Audiole będę musiał sprzedać:shock3:...

A no to ja coś źle musiałem zrozumieć jeśli chodzi o felgi. Czyli zostają ats-y jako jedne jedyne. Też uważam że rs-y pasują tu idealnie i nietuzinkowo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema:hi:

Cisza w wątku nastąpiła, chyba wszyscy już powoli przesiadają się na B8:thumbup:

Ciekawostka z wczoraj - baba mi zajechała narożnik!:rant: Dwa dni glinkowania, polerowania i woskowania, raz do pracy wyjechałem i taki oto efekt:

IMG_20220513_171951.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie pójdzie, lampa, zderzak, błotnik, dokładka i możliwe, że ślizgi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, dayd_4 napisał:

 

IMG_20220513_171951.jpg

Ja dostałem niewiele mocniej i pękł smic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było podczas gdy wyjeżdżała z parkingu, więc nie sądzę że tak poważnie. W poniedziałek wycenimy. Baba się "chce dogadać"...:read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dogadywanie się to głupota, to nie te czasy co takie szkody szło do 600 zł ogarnąć, jak ją podliczysz to sama do ubezpieczalni zadzwoni :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Langista napisał:

Moim zdaniem dogadywanie się to głupota, to nie te czasy co takie szkody szło do 600 zł ogarnąć, jak ją podliczysz to sama do ubezpieczalni zadzwoni :grin:

Tak zrobię. Zrobimy w poniedziałek kosztorys :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...