Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kolejny Avancior V6


muunv

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, niwet napisał:

z 15k na pewno musisz mieć :D 

 

Tak wlasnie obstawiam. Ale nie chce sie raczej w to bawic :) Narazie zostaje przy ASB. 

 

Poza tym, nie chce modzic mocno auta, bo pozniej problem je sprzedac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdego zżera ciekawość ile sztabek auto kosztowało (mnie też). Napisz tutaj i po kłopocie :kox:

btw. oby się sprawowała jak poprzedniczka ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo chce zdradzac cene, bo pozniej bede chcial go sprzedac jak wiadomo - drozej. I ktos mi powie zaplaciles x, a chcesz xx? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem info od mechaniora. Napewno zerwany jeden lancuch rozrzadu i napinacz oraz dostala prawa glowica. Najczarniejszy scenariusz wszedl w zycie ? Jutro bede wiedzial co jeszcze dostalo. 

 

Aczkolwiek graty juz sie powoli kompletuja :D :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko fajne, kolor lepszy od poprzedniego, szyberdach, i w dobrych rękach ;) z jakiego kraju? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w jakim stanie wtryski , niby z końcówką AH są dobre a moje były padnięte przy około 250 tys i tez autko z 08r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tomekhxc napisał:

Autko fajne, kolor lepszy od poprzedniego, szyberdach, i w dobrych rękach ;) z jakiego kraju? ;) 

No kolor tez mi sie bardziej podoba :good: Dziura marzyla mi sie od zawsze ;) Auto z prywatnych rak w CH. Dzieki za mile slowa :)

1 minutę temu, andrzej104513 napisał:

Ciekawe w jakim stanie wtryski , niby z końcówką AH są dobre a moje były padnięte przy około 250 tys i tez autko z 08r.

Wtryski wygladaja na nowe, albo jest tu tak czysto. Nie wiem konkretnie co bylo sprawdzane ale wtryski raczej odpadaja. Oczywiscie beda sprawdzone, aczkolwiek mysle, ze sa w dobrej kondycji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol super Autko :oklasky:

Fajnie że znowu B7 :good:

Życze powodzenia w naprawie i oczywiście w modach których lista już jest spora :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adam87 napisał:

Karol super Autko :oklasky:

Fajnie że znowu B7 :good:

Życze powodzenia w naprawie i oczywiście w modach których lista już jest spora :decayed:

Dzieki :)

Akurat sie trafilo b7 :P

Nie dziekuje :D A lista tych modow to kropla w morzu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, muunv napisał:

Dzieki :)

Akurat sie trafilo b7 :P

Nie dziekuje :D A lista tych modow to kropla w morzu :(

Działaj przy autku a ja będe bacznie obserwował.. jak to było przy poprzednim :decayed:

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik jeszcze nie pali, dopiero jutro bedzie wiadomo co konkretnie mi dolega. Aczkolwiek pewnie wleci nowy slupek z glowicami. 

 

Ale graty powoli sie kompletuja :)

 

Dodatkowo powoli trzeba umawiac lakiernika. Chce pomalowac obie furtki z prawej strony :) Jest na nich obcierka i niestety polerka ani zaprawka tu nie pomoze. 

46FF5974-8DDA-4283-90BA-FB102011DEB8.jpeg

6D629507-7372-4E5C-ADB3-0762A27773E3.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol a dopiero rozmawialiśmy, że modów nie będzie ? Pisałem Ci, że to uzależnienie ? Z tym się nie walczy?

 

PS. Napisz gdzie i za ile dorwałeś? ASO? Sam szukam S4, może być do malowania bo i tak chce polakierować w black piano.

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Damianq napisał:

Karol a dopiero rozmawialiśmy, że modów nie będzie ? Pisałem Ci, że to uzależnienie ? Z tym się nie walczy?

 

PS. Napisz gdzie i za ile dorwałeś? ASO? Sam szukam S4, może być do malowania bo i tak chce polakierować w black piano.

No bo beda tylko delikatne... :P Zreszta najpierw trzeba go odpalic, wtedy wpadnie reszta „podstawowych modow”. Aczkolwiek wyszlo, ze blotnik byl robiony, jest szpachla na nim. Ogolnoe bok byl juz robiony prawy. Ale z racji tego, ze jest po obcierce z prawej strony to wymieniam drzwi, moze ida sie dorwac w kolor no i blotnik nowy + malowanie. Nasuwa sie pytanie, czy mocno byl bity, o ile byl :) Miejmy nadzieje, ze sciagac go nie bedzie po naprawie ? Bo zaczynaja sie dziac cyrki z nim nie przewidziane. 

 

Dokladke dorwalem nowa w kolorze 1RR w ASO. Ja zaplacilem za nia ~270zl. Czekalem 1 dzien :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy dobrej myśli :) Błotnika też bym szukał używki w kolorze, jak trafisz w dobrej kasie razem z drzwiami to groszowe sprawy. Ja też muszę drzwi prawych poszukać jak będzie wolny $ bo pod listwą górną na rancie jakiś bąbelek wyskoczył, a nie zamierzam ich malować, wole ori lakier w jak trafie w fajnym stanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, tylko koedys bede sprzedawac to zaraz bedzie „Panie, tu malowane, tu malowane, tu cwiortka wstawiona!”  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@muunv pogratulować B7. Piękny kolorek. Chyba, że to kurz.. Mam nadzieje, że nie. Dziura w dachu to podstawa. U mnie udało się takową posiadać.  Nie pozostało mi nic tylko pozazdrościć w pozytywnym tego słowa znaczeniu i życzyć samych modów zwieńczonych sukcesem. Ale fakt faktem jak jest za dużo przemodzone to potem klient kręci nosem, że to nie było, a to ma być inaczej.  I zapomniałbym o najważniejszym... Licznych, długich i bezpiecznie pokonanych tras. Niech Ci służy Kolego furmanka jak najdłużej i przede wszystkim bezawaryjnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aleq dzieki za mile slowa i z wzajemnoscia :good: 

Co do koloru, to tako jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, muunv napisał:

Aczkolwiek wyszlo, ze blotnik byl robiony, jest szpachla na nim. Ogolnoe bok byl juz robiony prawy. Ale z racji tego, ze jest po obcierce z prawej strony to wymieniam drzwi, moze ida sie dorwac w kolor no i blotnik nowy + malowanie. Nasuwa sie pytanie, czy mocno byl bity, o ile byl :) Miejmy nadzieje, ze sciagac go nie bedzie po naprawie ? Bo zaczynaja sie dziac cyrki z nim nie przewidziane. 

Takie niestety uroki aut ściąganych z CH. :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...