Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Moj Srebny Avancik zderzak po lifcie str3


Walus851

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Chciałem wam przedstawić moje wozidelko na ktorego przesiadlem sie po sprzedaniu poczciwego golfa 3. :> Teraz juz wiem ze Audi i tylko Audi. narazie seria ale powoli bedzie sie cos zmieniac :>

Wyposażenie:

- ABS

- wspomaganie kierownicy

- 2 poduszki powietrzne

- 2 elektryczne szyby

- elektryczne lusterka

- centralny zamek

- klimatyzacja

- imobilliser

- Na lato felgi 17 BBs opony 225/45 zima 15 stalowe 205/60

- Radio Panasonik

-tempomat

W planach:

- 17" calowe alufelgi z wersji s-line lub jakies ladne Rh z rantem

- nowy mieszek

- lampy soczewkowe(zrobione)

-zenonek(zrobione)

- skrzynka do bagaznika, wzamacniacz i głośniki na przód(zrobione)

-przyciemnic szybki(zrobione)

-zmiana kierunklow na biale(zrobione)http:

-zawiasik jakis -35(zrobione)

-moze cos przy silniku

-czujniki parkowania i to chyba tyle chyba ze macie jakies pomysly

Sorki za jakos zdjec robione na szybko jeszce przed przyciemnieniem auta pozdrawiam i czekam na sugestie wobec zmian w moim aucie

24547250.jpg

76376685.jpg

64932736.jpg

55692173.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancka furka :> :naughty::kox:. Wystarczy, że zrobisz to co masz w planach i będzie furka nie do poznania :naughty::kox::good:. Jeszcze możesz tylnie lampy zmienić na II lift :> i do tego jakiś chip na 130 KM :kox:. Szkoda, że nie ma Quattro, ale wszystkiego mieć nie można :(.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie ładna tylko... który rok? :mysli: :gwizdanie:

ładny kombi$ :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki koledzy rok to 98 teraz najwazniejszy plan zrobic rozrzad i oleje no i cb to podstawa na lato sprezynki -35i zalozenie 17 powoli do przodu pozdrawiam :>[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 04:33_________________________________________________mala aktualizacja :> do audicy doszedl nowy olej i wszystkie filterki,zakupilem takze cb unidena 520 zamontowalem go tak jak wiekszasc z was w lewej polce.Dolozylem takze sprzet skrzynie z jbl http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=580946127 wzmak 4kanalowy mac audio na dniach radio alpine i wygluszenie przednich drzwi glosniki beda raczej pb ale 13 No i najwazniejszy zakup co by audica odmodniala kupilem kaplet lamp po II lifcie orginalne z valeo czekaja na xenon i mataz sesja za kilka dni jak sie ociepli i bede mogl zalozyc aluski pozniej juz tylko gleba i jakis program.Koledzy mam pytanie gdzie macie zamontowane wzmaki bo wlasnie zastanawiam sie gdzie swoj zamontowal by w niczym mi nie przeszkadzal siedzenia odpadaja. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam wielka prosbe zrobi mi ktos vt mojej audicy min chodzi mi o glebe -35 i jakas wieksza i z jakas ladna felga 17 :> chcem kupic teraz felgi do audicy ale nie wiem jakie by tu ladnie pasowaly pozdrawiam.Nastala wiosna wiec czas na jakies foteczki

74758560.jpg

97821488.jpg

44043654.jpg

74446090.jpg

97821488.jpg

53926596.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem o felgach jakis org :> np s-line lub MAM8 ciekawe jakby sie na nich moje audi prezentowalo [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 14:03_________________________________________________dzis autko sie troche obnizylo sprezynki -35 ale cos jest nie teges tyl siad fajnie a przod nie bardzo :embarrassed: zreszta sami ocencie zdjcie004l.jpg musze pomyslec o jakis innych sprezynach zawias mam wyciagniety z taty audicy i u niego ladniej to wygladalo pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawias mam wyciagniety z taty audicy i u niego ladniej to wygladalo pozdrawiam

A taty audica to benzyna czy diesel? :gwizdanie: No i jaka to audica? Tu jest ten problem :wink4: Chodzi o masę...

Ładne sreberko :good: jak każde :naughty::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nawet ladnie sie prezentuje po tych zmianach, jeszcze tylko przednie lampy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...