Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 czarny bex - avant.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pierwszy mod w tym roku, to zmiana hamulców na 345/300 mm.

IMG_20200306_163200.jpg

IMG_20200306_163203.jpg

IMG_20200306_163211.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Po malowaniu i regeneracji przez RCmotorsport. Startuje z montażem.

IMG_20200319_135507.jpg

Edytowane przez r7adek

Opublikowano

Fajnie lecisz z tematem, konkretna robota ze swpaem Q i renowacją zawiechy ? ładna zieleń zacisków ?

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, kamil-vag napisał:

Fajnie lecisz z tematem, konkretna robota ze swpaem Q i renowacją zawiechy ? ładna zieleń zacisków ?

Dzięki. 

Opublikowano

Ile Cię wyszło w kosztach regeneracja tylnego zawieszenia?

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Langista napisał:

Ile Cię wyszło w kosztach regeneracja tylnego zawieszenia?

Tuleje, z gumami około 1200 zł plus malowanie jakieś 300 zł. 

Opublikowano

Zakładaj hebelki na auto i poka foty.  :good:

Opublikowano
  • Autor

345 i 300 wsadzone:

 

 

300.jpg

345 L i 300 L.jpg

345 P i 300 P.jpg

345 P.jpg

345.jpg

Opublikowano

nice :naughty:duża różnica w hamowaniu po przejściu z 320/288?

Opublikowano
  • Autor

I chyba ostatni mod w tym roku to malowanie środka lamp na czarno plus soczewki z A6 C7 - mod zrobiony przez Qwerty:

 

IMG_20200331_120749.jpg

IMG_20200331_120757.jpg

ksenon na soczewkach z A6 C7_LI.jpg

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, jaras99 napisał:

nice :naughty:duża różnica w hamowaniu po przejściu z 320/288?

Jak dla mnie ogromna, ja jeszcze dołożyłem przewody elastyczne hell.

Opublikowano

Q ogarniałeś sam czy masz kogoś ?

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, aker napisał:

Q ogarniałeś sam czy masz kogoś ?

Sam, nie ma tam nic skomplikowanego. Poza tym dużo jest tu na forum. I 1500 zł zostało. Jedyne co mi zostało to pompa ABS, nie wiem czy zmieniać całą czy sterownik i tu już wolałbym aby to zrobił ktoś kto się na tym zna, tylko na Podkarpaciu ciężko kogoś znaleźć a jechać nie wiadomo gdzie to nie z abardzo tym bardziej, że wszystko działa.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Działam - zderzak tył S4

 

IMG_20200420_170543.jpg

IMG_20200420_170551.jpg

Opublikowano

bardzo dobry wybór :) pdc też będziesz uruchamiał ?

Jeszcze jak wpadnie przód s line to będzie pięknie :)

Edytowane przez dkdk95

Opublikowano

Ja już jestem po tym zabiegu,wygląd robi robotę :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, dkdk95 napisał:

bardzo dobry wybór :) pdc też będziesz uruchamiał ?

Jeszcze jak wpadnie przód s line to będzie pięknie :)

PDC mam, więc ten mod odpada. Bardziej skłaniam się ku zderzakowi przedniemu też S4, gdyż nie podoba mi się to łączenie zderzaka z dokładką. A w S$ jest cały.

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, aker napisał:

Ja już jestem po tym zabiegu,wygląd robi robotę :thumbup1:

Dzisiaj poszedł do lakiernika, teraz czekam na efekt końcowy. Dyfuzor w jakim kolorze zrobiłeś ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pomalowany, czeka na montaż

zderzak tył S4.jpg

Już na swoim miejscu, od razu auto inaczej wygląda

IMG_20200509_180551.jpg

IMG_20200509_180605.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.