Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288


Gremlin0209

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki ja też jestem na etapie kupowania Andka i właśnie siedzie i zastanawiam się czy klikać :) Zastanawiam się nad tymi dwoma:

 

 

 

Bardziej mi leży ten bez CD ale 8". Sry za OT (możesz zgłosić post jeśli nic nie wprowadza).

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Damianq napisał:

Chłopaki ja też jestem na etapie kupowania Andka i właśnie siedzie i zastanawiam się czy klikać :) Zastanawiam się nad tymi dwoma:

https://m.pl.aliexpress.com/item/4000419208274.html?spm=a2g0n.productlist.0.0.20116543JjZysl

https://m.pl.aliexpress.com/item/4000419208274.html?spm=a2g0n.productlist.0.0.20116543JjZysl

 

Bardziej mi leży ten bez CD ale 8". Sry za OT (możesz zgłosić post jeśli nic nie wprowadza).

Podałes dwa te same ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Gremlin0209 napisał:

Podałes dwa te same ?

Fakt, przepraszam :) Linki poprawiłem. Ponadto kupiłem :) Padło na 8". Czekam na pakę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej bede mierzył w wygląd tego drugiego, żeby zachować choc trochę ori ? Ale jeszcze nie zaglebialem sie az tak w ten temat i nie przeglądałem ofert tak dokładnie.

A powiedz mi czy one sa p&p? I nie ma żadnych luk między tunelem a radiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersje drugą montowałem w styczniu u szwagra w jego B7 i poza tym, że ramka ma inny odcień (taki bardziej "plastikowy") to radio ładnie siedzi i pasuje. Dokupić musieliśmy w tedy jedną przejściówkę fakra z anteny i adapter żeby grały tylne głośniki. U niego zmienialiśmy z concerta II. U mnie też teraz siedzi concert II więc też od razu zamówiłem przejściówke fakra i obstawiam, że też będzie problem z tylnymi głośnikami jak u niego ale zaczekam i najpierw sprawdzę. Z tego co w tedy czytaliśmy jak w aucie jest bose to adapter też jest inny żeby wszystko śmigało. Jak ramka w tym radiu co zmaówiłem też będzie odbiegać kolorem to ją pomaluje :decayed: U szagra to mnie trochę gryzie w oczy, ale za to funkcjonalność tych sprzętów bije na głowę RNS-E. Tam można mieć praktycznie wszystko. Nie zauważyłem różnicy w graniu pomiędzy concetem II a andkiem, ale jakimś audiofilem nie jestem :wink:

 

Jest temat na forum to możesz poczytać:

 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ?

Dzisiaj w końcu zdecydowałem się na mała polerke auta ? Wziąłem na ruszt sama maske, bo ona sie najbardziej rzuca w oczy na dzień dobry... Wszystko było zrobione tak jak powinno być, czyli: 

1. Oprysk chemiczny i usunięcie pierwszego brudu

2. Piana aktywna

3. Mycie właściwe

4. Dekontaminacja

5. Deironizacja

6. I na koniec glinkowanie

Maska miała dosyć widoczne drobne rysy i pare większych, które zostały, ale mniejsze rysy zostały calkowicie usunięte i maska wyglada prawie jak nowa ? Ogólnie jestem zadowolony, jak na pierwszy raz pracy sam z polerka... Trochę mi zeszlo, ale teraz wiem co z czym jeść i myślę, że niedługo kolejne elementy zostaną wypolerowane i do zimy wyrobię się z całym autem... ? Na koniec Czarnulka została też cala umyta ?

20200912_183516.jpg

20200912_183533_HDR.jpg

20200912_183559.jpg

20200912_183711_HDR.jpg

Edytowane przez Gremlin0209
  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wyszło, zabezpieczałeś czym lakier? Pytanie czy po jakimś czasie rysy nie wrócą bo niektóre pasty mają wypełniacze i rysy fajnie znikają a potem po kilku myciach się pojawiają. Tak czytałem nie wiem czy to prawda. 

Kawał dobrej roboty ? 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier na obeną chwile chroni jedynie QD, ale dzisiaj już zamówiłem wosk i prawdopodobnie w kolejny weekend pójdzie polerka obu błotników i zabezpieczenie chociaż przodu ?

I dzięki za dobre słowo ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Gremlin0209 napisał:

Lakier na obeną chwile chroni jedynie QD, ale dzisiaj już zamówiłem wosk i prawdopodobnie w kolejny weekend pójdzie polerka obu błotników i zabezpieczenie chociaż przodu ?

I dzięki za dobre słowo ?

Jakiego wosku będziesz używał ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Michu1996 napisał:

Jakiego wosku będziesz używał ? :)

Pójdzie próba od RRC, po filmikach i odpowiednim nałożeniu i stosowaniu szamponu utrzymuje się dosyć długo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Gremlin0209 napisał:

Pójdzie próba od RRC, po filmikach i odpowiednim nałożeniu i stosowaniu szamponu utrzymuje się dosyć długo ?

Czekam na efekty :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gremlin0209 napisał:

4. Dekontamizacja

Dekontaminacja Lukasz ^^

Robota super ;) Piękne lustro :thumbup1:

Ja ciągle nie mam na to czasu... a też już widzę po elementach, że przydałby się chociaż one step...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, kamil-vag napisał:

Dekontaminacja Lukasz ^^

Robota super ;) Piękne lustro :thumbup1:

Ja ciągle nie mam na to czasu... a też już widzę po elementach, że przydałby się chociaż one step...

Poprawione ? tak sie pisze na telefonie ze słownikiem, szybko szybko, nie spojrzysz i wychodzi inne słowo... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wpadła mała rzecz do autka, trochę je odmładza ? a póki co nic więcej się nie dzieje... Może niedługo ☺

20201006_162234.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...