Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288


Gremlin0209

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Langista napisał:

A to normalnie to co tam jest? Czy przeszkadzało Ci że zwykły otwór był? W sumie w b5 jest to elegancko chowane ?

Zapalniczka, na zdjęciu widać ją wyjętą ?

20 minut temu, MarcinL napisał:

Nie masz gniazda obrotowego czy obrotowe tylko jest z panelem od navi? Bo ja mam panel od navi i mi się obraca.

Nie mam obrotowego. Nie żałuje, teraz ładnie wygląda ?

Edytowane przez Gremlin0209
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem auto od mechanika. Na audiczce pojawiły się nowe hamulce i przy okazji dostała nowa oliwę ?

Mam nadzieję, że one się w jakimś stopniu dotrą, bo póki co szału nie ma jakoś. Pierwsze wrażenie słabe... ?

Poniżej foty z zestawu i jak nowe zaciski wyglądają na samochodzie ? Takie typowe wozidło w sumie ?

20190208_162240.jpg

20190209_141733.jpg

20190209_141807.jpg

20190209_141914_HDR.jpg

Ps: czekam jeszcze na blaszki sline na tył ?

Edytowane przez Gremlin0209
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a zrobiłeś proces dotarcia ? Ja jak dostałem tarcze/klocki OZ/Ferodo, to tam pisało w instrukcji, żeby kilkadziesiąt razy z dużej prędkości wyhamowywać, dająć czas na przestudzenie tarcz... Po tym zabiegu zawsze były jak żyleta ^^ 

Robiłem podobnie jak tu: https://www.czesci24.pl/artykuly/docieranie-tarcz-i-klockow-hamulcowych,58

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piękne heble i jedyny słuszny kolor do czarnego ;) Docieraj heble i daj info czy jest git :)

 

PS. Zakładaj spryski i daj znać czy wszystko ok :)

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Damianq napisał:

No piękne heble i jedyny słuszny kolor do czarnego ;) Docieraj heble i daj info czy jest git :)

 

PS. Zakładaj spryski i daj znać czy wszystko ok :)

Spryski mgłowe założone, ale nie pryskałem, bo pół auta zachlape ?

Jutro lub na tygodniu na pewno użyję, bo zapowiadają opady. Zawsze jak auto opłukam... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, Heble super?

Blaszki też fajne.. ja dziś założyłem na tył.... wreszcie?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to czekam na info ;)

 

BTW daj znać na PW jak Ci się sprawuje LPG i co u Ciebie jeździ ;) Zaczynam po roku czasu użytkowania się nad tym zastanawiać ? W końcu 500 km na baku trochę bije po kieszeni :( W Insigni fajnie było robić ponad 1000 za te same pieniążki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Damianq napisał:

Ok to czekam na info ;)

 

BTW daj znać na PW jak Ci się sprawuje LPG i co u Ciebie jeździ ;) Zaczynam po roku czasu użytkowania się nad tym zastanawiać ? W końcu 500 km na baku trochę bije po kieszeni :( W Insigni fajnie było robić ponad 1000 za te same pieniążki :)

Poszlo PW ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis blady ten kolor na zaciskach sie wydaje, chyba że mi komp pie...li zdjecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie może też tak wyszło, bo pochmurno było. Na żywo ładny żółty kolorek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u siebie wsadziłem heble 320 Rotinger + textar...wsiadłem do auta hamuję i też pierwsze wrażenie eeee bez szału a wręcz było bardzo słabo...teraz zrobiłem po mieście +-150km i powoli zaczyna to już hamować.
Myślę że po pierwszej dłuższej trasie będzie już cacy.
Także u Ciebie jak się wszystko ułoży to też zacznie hamować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlaśnie przed chwilą wróciłem. Trochę nim pohamowałem gwałtownie, ale nadal według mnie cieniutko... Mam nadzieję, że tak jak piszesz po dłuższej trasie dojdą do siebie. Akurat dziś jadę właśnie w taką trasę 100km. W dieslu co miałem serie to lekko hamulec było nacisnąc i podnosiło Cię z fotela, a tu...? Szloda gadać obecnie. Liczę, że ułoży się wszystko.

A takie pytanko. Bo mam strasznie głęboko hamulec, chyba od połowy łapie, normalne to jest? ? Wcześniej jakoś nie zwróciłem uwagi kiedy lapał, bo dobrze hamowało auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Gremlin0209 napisał:

A takie pytanko. Bo mam strasznie głęboko hamulec, chyba od połowy łapie, normalne to jest? ? Wcześniej jakoś nie zwróciłem uwagi kiedy lap, bo dobrze hamowało auto.

Łukasz miałem dokładnie tak samo jak piszesz. Wpadał głęboko i był... no gorszy od poprzednich, mniejszych i zdartych. Niewiem dokładnie po jakim czasie .. coś koło m-ca lub nawet dłużej.. ale się poprawiło.. łapie u góry jak wcześniejsze i samochód staje w miejscu!

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gremlin0209 napisał:

Wlaśnie przed chwilą wróciłem. Trochę nim pohamowałem gwałtownie, ale nadal według mnie cieniutko... Mam nadzieję, że tak jak piszesz po dłuższej trasie dojdą do siebie. Akurat dziś jadę właśnie w taką trasę 100km. W dieslu co miałem serie to lekko hamulec było nacisnąc i podnosiło Cię z fotela, a tu...? Szloda gadać obecnie. Liczę, że ułoży się wszystko.

A takie pytanko. Bo mam strasznie głęboko hamulec, chyba od połowy łapie, normalne to jest? ? Wcześniej jakoś nie zwróciłem uwagi kiedy lapał, bo dobrze hamowało auto.

źle odpowietrzony uklad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Dev napisał:

źle odpowietrzony uklad

Pojeżdżę parę dni i zobaczę, jak się nic nie zmieni to faktycznie pojadę, żeby odpowietrzył mi układ jeszcze raz. Czas pokaże. Dzięki za odpowiedź ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gremlin0209 napisał:

Pojeżdżę parę dni i zobaczę, jak się nic nie zmieni to faktycznie pojadę, żeby odpowietrzył mi układ jeszcze raz. Czas pokaże. Dzięki za odpowiedź ?

jedź od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 100km już trochę lepiej hamuje, ale jeszcze to nie jest to...

7 godzin temu, Dev napisał:

jedź od razu

Co do hamulca to jeśli hamuje kilka razy w ciągu minuty to pedał łapie już u góry... Później znów od połowy... 

Będę chyba musiał jednak z tym jechać eh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...