Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD


Hawaj

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego a po co ma rpzerabiac jak mieszka w irlandii ? PRzeczytaj moze watek potem sie wypowiadaj ;)

Apropo kiery : a ja mam zajawek zarzucic jakas z nowszych modeli kompletnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiera musi pasowac całoksztaltem do wnetrza wiec jak R8 do B5 ?? pod koniec roku ja bede przerabial swoja deske na caly kokpit od audi TT 07' to i jakas kierka od RS4 tez by sie przydała :przebiegly:bo przy okazji przekladke robie na europejska wersje i wracam do naszego cudownego kraju,motorownie przy okzaji tez zmienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie ja na ten motór czekam cały czas, Hawaj liczyłeś ile już wpakowałeś w Twoją kosę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze jednak cholera skomentowac : ciagle brak Q :( Nie mogles Q kupic ? :) Jednak ten naped na przod pozostawi niedosyt zawsze :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietaj jak wejdziesz w układy z mafią to już musisz być do końca zycia

jak zmienisz markę to delikwentom wypalają na czole logo audi

więc sie zastanów :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to hawaj jak juz potniesz grodz to wez od razu podloge w bagazniku wymien i daj jej cos w tunel :P:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj troche zabawilem sie w konstruktora i uwiłem plan powstania progów do audi,złapałem linie progu ze zderzakiem przednim,potem oznaczylem linie progu na zderzaku,nastenie zrobilem sampla przednigo zderzaka i wzor w jaki zderzak został wymodelowany,potem z kartona wycielem pas,karton byl za sztywny i do konca nie chcial sie poddac,stad prog moze wydawac sie masywny,w rzeczywisosci tak nie bedzie bo prog bedzie zawijał sie ladnie pod auto,ale zarys tego jak to bedzie wygladac jest,linia zderzaka przedniego bedzie sie zgrwac w lini z progami,potem jest pomysl na zderzak tylni,a poki co foto story :

100_4494.jpg

100_4495.jpg

100_4498.jpg

100_4501.jpg

100_4503.jpg

100_4504.jpg

natchniniem bylo to vento ktore jest przepieknie wyprowadzone i tak to bedzie tez wygladalo u mnie

vento3.jpg

vento1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hawaj jak zrobisz tak jak w vento to bedzie mistrzostwo :naughty: progi to rzecz ktora w b5 najmniej mi sie podoba, nawet te od eski nie sa jakies super fajne ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u nas to raczej długo byś nie pojezdził z takimi progami bo zaraz by odleciały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...