Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 345/300


MichałA4

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłem też końcówki wydechu z 90" na 100" ,  zdjęcia z telefonu tak że jakość słaba ale coś tam widać.

Koło siodło całkiem przyjemnie z tyłu to jeszcze można tańczyć w tym nadkolu ale przód jest na styk, polatalem troche autem i nic nie trze , a patrząc z profilu to przydało by się z 1/1,5 cm przód obniżyć.:eusathink:

IMG_20200328_151522.jpg

IMG_20200328_151512.jpg

Edytowane przez MichałA4
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MichałA4 siadło bardzo dobrze :good:

Ja bym nie przesadzał z tym obniżeniem bo źle to nie wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, musti napisał:

@MichałA4 siadło bardzo dobrze :good:

Ja bym nie przesadzał z tym obniżeniem bo źle to nie wygląda. 

Zgadza się da się jeszcze na takim zawieszeniu normalnie pojeździć bez spinki że o coś zawadzę , ale widział bym ten rant felgi z przodu pod błotnikiem :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, musti napisał:

@MichałA4 co tu taka cisza :P ? Dzieje się coś ? 

Pokazuj te nowe mody :decayed:

:decayed: Ciiii nie wydawaj mnie ,cza napięcie zbudować :grin:

A poważnie, to zbieram tylko graty póki co, w najbliższym czasie zapowiada się przestój w robocie to wreszcie będzie czas na ogarnięcie kilku tematów. Na początek maja jestem umówiony z lakiernikiem na wymianę  klapy tylnej i zderzaka przód pod pdc, wpadnie też trochę kabelkologii tj kompletny home link, PDC przód, może od razu przy rozbieraniu plastików dodam przewody pod kamerę cofania zobaczymy na co sytuacja pozwoli:eusathink:

Zakupiłem też dyfuzor pod tylny zderzak , ale przymiarki i mocowanie będą  dopiero po lakierniku :whistling:

21 minut temu, KarolH napisał:

Zdecydowanie wątek godny obserwowania :oklasky:

 :thumbup1: tak mi mów :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MichałA4 napisał:
22 godziny temu, musti napisał:

@MichałA4 co tu taka cisza :P ? Dzieje się coś ? 

Pokazuj te nowe mody :decayed:

:decayed: Ciiii nie wydawaj mnie ,cza napięcie zbudować :grin:

A poważnie, to zbieram tylko graty póki co, w najbliższym czasie zapowiada się przestój w robocie to wreszcie będzie czas na ogarnięcie kilku tematów. Na początek maja jestem umówiony z lakiernikiem na wymianę  klapy tylnej i zderzaka przód pod pdc, wpadnie też trochę kabelkologii tj kompletny home link, PDC przód, może od razu przy rozbieraniu plastików dodam przewody pod kamerę cofania zobaczymy na co sytuacja pozwoli:eusathink:

Zakupiłem też dyfuzor pod tylny zderzak , ale przymiarki i mocowanie będą  dopiero po lakierniku :whistling:

Hehe no to gitara :kox:

Czekam na efekty ;) i ewentualnie może luknę na żywo w końcu :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he lasy otwierają to i może niedługo jakieś rozpoczęcie sezonu się zrobi, mózg się lasuje od tego siedzenia w domu :kox:

 

 

IMG_20200417_075548.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niemiecka technologia mycia" :grin:

Michał ten kolor, ten kontrast wymiata... Jak tak sobie jeździsz po mieścinie to nie czujesz się obserwowany ? 

Bo jakbyś gdzieś jechał obok to by mi się łeb pewnie urwał :lol:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne jest to auto, bardzo dobrze wyglada. Wkurzają mnie te listwy czarne tylko, ale to kwestia gustu. Bardzo smacznie, tez bym się oglądał :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Frond Side napisał:

To bardzo ważny moment w życiu... dezynfekcja pojazdu, a już taki kolor nie może być brudny :decayed:

Ja tego czerwoniaka myję tylko w poniedziałki  :grin: dziś wypad po paczuchę z maseczkami  do paczkomatu:ph34r:

4 godziny temu, kamil-vag napisał:

"Niemiecka technologia mycia" :grin:

Michał ten kolor, ten kontrast wymiata... Jak tak sobie jeździsz po mieścinie to nie czujesz się obserwowany ? 

Bo jakbyś gdzieś jechał obok to by mi się łeb pewnie urwał :lol:

 

 

łeee....... kto by na to patrzył 16 lat na karku dobrze że to się jeszcze toczy o własnych siłach :grin: 

a  poważnie to cieszę się że jeszcze ktoś tak jak ja looka po tych autach na ulicach , znaczy nie wiem czy to jest normalne , ale dobrze wiedzieć że nie tylko ja mam takie fobie  :grin:

U mnie na rejonie lata kilka fajnych B6-tek, niektórych chłopaków nawet zagadywałem , z niektórymi do tej pory mam kontakt , ale jednak większość nie czai tematu i patrzą jak na wariata jak podbijam do nich zagadać o furce i zaprosić na spota:eusathink:

3 godziny temu, HOLMATRO napisał:

Piękne jest to auto, bardzo dobrze wyglada. Wkurzają mnie te listwy czarne tylko, ale to kwestia gustu. Bardzo smacznie, tez bym się oglądał :thumbup1:

Grzechu miałem kiedyś je w kolorze i wyglądały poprawnie , ale po lakierowaniu wyglądają lepiej, bardziej ordynarnie :decayed: znaczy tak jak lubie :kox:  Dobrze widać że nie mamy do czynienia z seryjnym rozwiązaniem i na takim looku mi zależy . Wrzuć takie czarnulki do siebie to zobaczysz że Ci się spodoba :decayed:

 

2 godziny temu, musti napisał:

Robi robotę :kox:

Czekam by na żywo oblukać 

Poka lepiej Ty mnie to swoje koło, bo cały dzień czekam i doprosić się nie moge , a nie mnie tu miód lejesz :polew::wink:

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...