Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 345/300


MichałA4

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, void napisał:

Zacne auto ?

Widziałem kreski na FP u EDC Chiptuning Otwock.

? Auto było shamowane  przy okazji zmiany pompek  u Krzyśka z Turbo Spaw , i przy okazji załapało się na FB :decayed: Jak już konkretnie ogarnę wszystko tj turbo, sprzęgło i IC to finalnie pojedzie na strojenie właśnie do EDC lub WWE.

2 godziny temu, Marciol napisał:

Widziałem go chyba nawet, z mojego miasta również jest taka lala na sprzedaż, ale teraz już troche za późno. Za dużo zacząłem pakować pieniędzy w moją więc już tak zostanie :)

Za pare lat jak przyjdzie szukać następną - może się uda

Marcin nic nie stoi na przeszkodzie żeby mieć dwa :kox: Ja po zakupie avanta przez długi czas miałem jeszcze poprzednią B6 i to co potrzebowałem to przełożyłem z jednej do drugiej, a potem auto sprzedałem  tak że da się :decayed:

Ta klubowa z ogłoszenia nie jest zła na pierwszy rzut oka, można było by się jej bliżej przyjrzeć, a jak buda zdrowa to brać i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MichałA4 napisał:

? Auto było shamowane  przy okazji zmiany pompek  u Krzyśka z Turbo Spaw , i przy okazji załapało się na FB :decayed: Jak już konkretnie ogarnę wszystko tj turbo, sprzęgło i IC to finalnie pojedzie na strojenie właśnie do EDC lub WWE.

Marcin nic nie stoi na przeszkodzie żeby mieć dwa :kox: Ja po zakupie avanta przez długi czas miałem jeszcze poprzednią B6 i to co potrzebowałem to przełożyłem z jednej do drugiej, a potem auto sprzedałem  tak że da się :decayed:

Ta klubowa z ogłoszenia nie jest zła na pierwszy rzut oka, można było by się jej bliżej przyjrzeć, a jak buda zdrowa to brać i tyle.

Stoi jeden fundamentalny element na przeszkodzie...  Finase, które i tak już lecą na łep na szyje przy remoncie mojej + Stage 2 :D Ale jak teraz patrze.. automat, jestem z tych ludzi którzy, automatowi mówią stanowcze nie :D Nigdy nie jechałem automatem co prawda ale nie jestem przekonany.

Kiedyś w przyszłości marzy mi się czerwona C6 albo najlepiej RS ,ewentualnie B8 ale to póki co odległe plany narazie B6 jest świeża a jeszcze nie zacząłem na 100% z nią robić gdyż siedzi w szpitalu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Marciol napisał:

Stoi jeden fundamentalny element na przeszkodzie...  Finase, które i tak już lecą na łep na szyje przy remoncie mojej + Stage 2 :D Ale jak teraz patrze.. automat, jestem z tych ludzi którzy, automatowi mówią stanowcze nie :D Nigdy nie jechałem automatem co prawda ale nie jestem przekonany.

Kiedyś w przyszłości marzy mi się czerwona C6 albo najlepiej RS ,ewentualnie B8 ale to póki co odległe plany narazie B6 jest świeża a jeszcze nie zacząłem na 100% z nią robić gdyż siedzi w szpitalu :(

Szanuję ? zwłaszcza że wiem jak to hobby jest pracochłonne i kosztowne, najważniejsze aby to wszystko sprawiało Tobie przyjemność jeżeli tak jest to działaj przy aucie i nie zawracaj sobie głowy zmianami furki.

33 minuty temu, karol1981 napisał:

Bardzo ładna B6 ,gratki auta i powodzenia w modzeniu.

Dzięki Karolu :hi: Twoja furka też jest niesamowicie porobiona  :thumbup1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dawid :thumbup1: skoro już odgrzebałeś temat  to przy okazji zrobię mały aktual , w ostatnim czasie auto dostało:

- VFIZ-a

- Lotkę z Maxtona 

- pokrywę silnika w kolor budy

 Fotki mam tylko z telefonu ale coś tam widać , w wolnej chwili pstryknę coś lepszego .

 

IMG_20190605_223705.jpg

IMG_20190605_223730.jpg

IMG_20190605_223755.jpg

IMG_20190605_223826.jpg

IMG_20190531_075623.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzi mi sie ta lotka..,,wyje jakoś do góry" 

Osobiście tylko RS4 bym pakował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem co do niej wątpliwości , ale jak już przyjechała to nie chciało mi się jej odsyłać :) zdjęcia nie oddają tego jak  wygląda ona w rzeczywistości, a jest na prawde dobrze . Szukałem małej fajnie wyprofilowanej lotki aby podkreślić tył auta , a że listwy z allegro to nie mój klimat padło na Maxtona . Do B6/7 mają tylko takie, do innych aut są dostępne subtelniejsze , ale nie wiem czy bym dopasował taką , może jakoś na gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, MichałA4 napisał:

Też miałem co do niej wątpliwości , ale jak już przyjechała to nie chciało mi się jej odsyłać :) zdjęcia nie oddają tego jak  wygląda ona w rzeczywistości, a jest na prawde dobrze . Szukałem małej fajnie wyprofilowanej lotki aby podkreślić tył auta , a że listwy z allegro to nie mój klimat padło na Maxtona . Do B6/7 mają tylko takie, do innych aut są dostępne subtelniejsze , ale nie wiem czy bym dopasował taką , może jakoś na gorąco.

zapodaj zdj całkowicie od tyłu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem klawo się prezentuje.?

Emblemat OOOO zapodadłbym w czarny połysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2019 o 22:33, MichałA4 napisał:

IMG_20190610_222941.jpg

IMG_20190610_223019.jpg

Tak jak kolega wyżej zaproponował, znaczek na czarno będzie pasował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już prawie się do tego pomysłu przekonałem , ale nie wiem co ze znaczkiem na grillu, czy też go zrobic w czerń czy zostawić srebro.

No i rodzi się myśl z wrzuceniem właśnie frontowych grilli w czarny połysk ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MichałA4,

Pls żadnych chromów ?!!!

Nawet się nie zastanawiaj! Zamieniaj loga na czarny połysk piano. 

Są chińczyki na alledrogo. 

Misano + pakiet czerń piękne gra ?

Pozdrawiam ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tomek :) przy okazji  odwiedzin tesciów skoczyliśmy z żonką do kina na Annabelle :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora na małą aktualizacje auto bezawaryjnie pokonuje kolejne kilometry więc w międzyczasie dostało kilka nowych fantów:

- wpadł  FMIC  z pełnym orurowaniem 

- VFIZ

- Nowa pompa wspomagania ZF + płukanka układu + nowy zbiorniczek wyrównawczy 

- Zmieniłem również pompę vacum na BOSCHA-a , bo w starym LUK-u króciec latał w każdą stronę 

- Wpadł też nowy czujnik oleju , bo stary się wysypał

- No i standardowo serwis olejowy + wszystkie filtry

 

 

No i kilka fotek po robocie jak już wszystko poskładane, teraz  zbroję się na korektę .....:wink:

 

IMG_20191013_200915.jpg

20191013143614_IMG_3719.JPG

IMG_20191013_200524.jpg

IMG_20191013_201328.jpg

20191013143555_IMG_3717.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za dobre słowo, nie ukrywam że sprawia mi ogromną przyjemność dbanie o to auto i dlatego też wygląda to wszystko tak a nie inaczej.

Na tą chwilę mam wszystko ogarnięte na tip top od strony mechanicznej,  we wszystkich sterownikach auta  nie mam ani jednego błędu, tak że teraz pora na ogarnięcie softu i multimapy .

Mam spory wg mnie problem z zadymieniem po zmianie pompowtrysków i to muszę zrobić w pierwszej kolejności .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...