Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 345/300


MichałA4

Rekomendowane odpowiedzi

Fajery to zazdrszczam :D takiej wlasnie do pelni szczescia mi brakuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, MichałA4 napisał:

Jeszcze jej trochę brakuje żeby było tak jak chcę , ale już bliżej niż dalej :wink: Ta naklejka też mnie drażni i już raz podjąłem próbę żeby ją zerwać , ale trzyma się tak mocno że odpuściłem , Michał łap fotki przodu, nie są idealne bo robione telefonem ale powinieneś mniej więcej zobaczyć jak to wygląda.

Jak będziesz więcej szczegółów potrzebował to pisz , przerabiałem te grille jakieś dwa lata temu, ale co nieco jeszcze pamiętam.

IMG_20190106_123729.jpg

IMG_20190106_211054.jpg

Dzieki za zdjęcia.

Muszę to mieć ! ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, golden87 napisał:

Fajery to zazdrszczam :D takiej wlasnie do pelni szczescia mi brakuje :D

Maciek kiera jest fajna nie powiem, na początku troche dziwnie się jeździ ,ale idzie się przyzwyczaić, jedno co mogę jej zarzucić to kiepska jakość zabezpieczenia skóry. Ori kiera z B6 po 300k wyglądała jak nowa gdy ją ściągnąłem ta mimo że kupiona nówka to po 40k już ma przetarcia na gladkiej części tak że to już nie to samo co było kiedyś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super się prezentuje ?
Teraz tylko duże turbo i jest bomba! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista modów znów się  wydłużyła :kox:  , na auto w końcu wpadły stabilizatory z RS4 B7  oraz dwa nowe banany zawieszenia - stare już miały dość . Powoli też  przymierzam się do podziałania przy elektryce auta i uruchomienia kilku komfortowych opcji.

 

IMG_20190319_174245.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w końcu pogoda pozwoliła coś podziałać przy aucie i dzięki temu  udało się zakończyć kilka fajnych modów.

Wpadło :

- CLH 

- Panel MENU i uruchomione przewietrzanie 

- Nowy włącznik świateł  z A4 B7 z funkcją AUTO

Instalację udało się uruchomić chodź nie było łatwo , mam zainstalowaną szybę z B7 i żadne lustro fotochromatyczne pasujące pod duży uchwyt nie chciało gadać z MCE F z B6 . Są dwie możliwości wybrnięcia z tej sytuacji pierwsza to zmiana modułu MCE na taki jak występował w B7 i przeróbka instalacji auta, drugi to złożenie z dwóch luster jednego.

Ja wybrałem ten drugi sposób kupiłem lustro fotochrom + kompass z B6 i przełożyłem wnętrze do obudowy lustra B7 i wszystko działa jak trzeba , jedynie funkcja Auto zawsze uruchamia światła bo czujnik nią sterujący jest zamknięty w obudowie lustra i jest nie oświetlony - mi to nie przeszkadza .

Fotki nowych bajerów , ale i całokształtu zaktualizowałem w pierwszym poście :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna z najładniejszych b6 w avancie jakie tu widziałem .Kolor rewelacja ,fura porezana z gustem !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu zamontowałbym MCE z B7. Skoro masz szybę pod czujnik to pozostało tylko kilka kabli i czujnik deszczu. Zyskujesz przede wszystkim automatyczne wycieraczki (bardzo polecam) i w końcu funkcja auto świateł nabierze sensu, szczególnie przy bixie i przełączniku DRL. Efektem ubocznym jest działanie tylnych przeciwmgielnych jako postojówek (po tym można poznać B6 z MCE od B7). Aktualnie CLH też nie działa poprawnie (tzn działa i w dzień i w nocy).

Edytowane przez bobikos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jarek miło słyszeć że auto się podoba, włożone jest w nie sporo pracy tymbardziej miłe słowo cieszy.

Nie poprzestaje jednak na tym co jest, córeczka rośnie jak na drożdżach więc dziś wymyśliłem ,że dorezam Air Bag Off , miałem już włącznik pasujący pod mój kluczyk i troche wiązek  udało się z tego wykonać kpl niezbędny do podłączenia tej funkcji.

Do pełni szcześcia brakuje podłączenia lampki informacyjnej do modułu AirBag , ale to grupsza robota bo trzeba tunel wyrzucić z auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bobikos napisał:

Na Twoim miejscu zamontowałbym MCE z B7. Skoro masz szybę pod czujnik to pozostało tylko kilka kabli i czujnik deszczu. Zyskujesz przede wszystkim automatyczne wycieraczki (bardzo polecam) i w końcu funkcja auto świateł nabierze sensu, szczególnie przy bixie i przełączniku DRL. Efektem ubocznym jest działanie tylnych przeciwmgielnych jako postojówek (po tym można poznać B6 z MCE od B7). Aktualnie CLH też nie działa poprawnie (tzn działa i w dzień i w nocy).

Paweł masz racje wiele osób mi tak radziło , ale doszedłem do wniosku że to co oferuje MCE F z B6 mi wystarcza, nie chciałem robić swapa na MCE z B7 wlaśnie przez wzgląd na przeróbki z tym związane, preferuje pozostać przy tym co fabryka przewidziała dla tego modelu.

Clh działa poprawnie, czujnik który za  nie odpowiada jest na swoim miejscu i światła uruchamia jedynie po zmroku, tylko funkcja Auto nie działa tak jak trzeba, ale tak jak sam zauważyłeś w B6 nie jest ona idealna nawet sterowana zmierzchem.

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz MCE High to pozostaje przełożenie pinów na MCE B7 plus kilka kabli - generalnie pikuś w porównaniu z innymi modami które zrobiłeś.

Jak będziesz robił BOSE stage 2 to połóż sobie przy okazji kabel do przeciwmgielnego z prawej strony, a kable do czujnika deszczu prz okazji homelinka, może się jednak przydadzą...

Edytowane przez bobikos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie instalacja siedzi HIGH w aucie tak że przeróbka jej pod MCE z B7 nie była by kłopotem ,  ale póki co musi pozostać tak jak jest :decayed: Tak teraz sobie myślę, że tu naprawdę należało by się zastanowić nad tymi wiązkami żeby po kilka razy nie rozbierać wnętrza. 

Home link również jest w planach daszki i część wiązki która jest w kabinie jest już zrobiona brakuje tylko części łączącej kabinę z komorą silnika i zderzakiem :kox: ale to wszystko w swoim czasie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie trzeba kłaść kabli ile się da bo nie wiadomo jaki pojutrze przyjdzie pomysł na kolejnego moda. Bo to że przyjdzie to jest pewne. Potem się to kończy tak że wiele razy te same elementy wnętrza zdejmujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacne auto ?

Widziałem kreski na FP u EDC Chiptuning Otwock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może babsko to skomentuje, mówcie co chcecie ale jak dla mnie kolor robi najlepsza robotę w tym samochodzie :D Sam polowałem na Czerwonego Avanta tyle że 1.8T a jeszcze w Q ,ale znaleźć tak aby było w dobrym stanie i w tym kolorze + Q to kurcze cud :P

 

Graty autka, ślicznotka : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Marciol napisał:

Może babsko to skomentuje, mówcie co chcecie ale jak dla mnie kolor robi najlepsza robotę w tym samochodzie :D Sam polowałem na Czerwonego Avanta tyle że 1.8T a jeszcze w Q ,ale znaleźć tak aby było w dobrym stanie i w tym kolorze + Q to kurcze cud :P

 

Graty autka, ślicznotka : )

Jest na sprzedaż spec którego szukasz w dziale sprzedam auto/A4 B6 - czerwony, quattro 1.8T LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, HOLMATRO napisał:

Jest na sprzedaż spec którego szukasz w dziale sprzedam auto/A4 B6 - czerwony, quattro 1.8T LPG

Widziałem go chyba nawet, z mojego miasta również jest taka lala na sprzedaż, ale teraz już troche za późno. Za dużo zacząłem pakować pieniędzy w moją więc już tak zostanie :)

Za pare lat jak przyjdzie szukać następną - może się uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Marciol napisał:

Widziałem go chyba nawet, z mojego miasta również jest taka lala na sprzedaż, ale teraz już troche za późno. Za dużo zacząłem pakować pieniędzy w moją więc już tak zostanie :)

Za pare lat jak przyjdzie szukać następną - może się uda

To co tamta ma wsadzone to naprawdę spoooory prezent, nawet licząc co wydałeś na swoją. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...