Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 345/300


MichałA4

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie, za wysoko i za duze opony, ale ładnie. Już coś tam widać. że właściciel wie, co z czym się je:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Robero321 napisał:

Siema sąsiad :)

:siema: Udało Ci się ogarnąć ten tuner? ruszył z zewnętrzną kartą wi-fi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszył działa jak ta lala choć streaming trochę przycina po WiFi ale już zamówiłem nową kartę pod 3.0 i na LAN będzie streaming pełna parą w robocie na kopmie  i na komie gdzie tam tylko będę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2020 o 10:39, HOLMATRO napisał:

Ładnie, za wysoko i za duze opony, ale ładnie. Już coś tam widać. że właściciel wie, co z czym się je:)

Opony nie są za duże bo 225/35/19 

Wysoko to fakt, ale coś się z tym zrobi muszę tylko podjąć decyzję gwint czy sprężyny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2020 o 11:11, Adam87 napisał:

@musti ale żeś dał fote:dontknow: 

Żeby nie kusić :P

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, MichałA4 napisał:

Piotrek dobrze jest  trza to tylko niżej opuścić :ph34r: sporo niżej :kox:

Myślę nad tą sprawą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, musti napisał:

Myślę nad tą sprawą ;)

I wymyśliłeś jaki bierzesz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2020 o 00:44, Robero321 napisał:

Ruszył działa jak ta lala choć streaming trochę przycina po WiFi ale już zamówiłem nową kartę pod 3.0 i na LAN będzie streaming pełna parą w robocie na kopmie  i na komie gdzie tam tylko będę :)

:kox: Się rozwinąłeś w tej telewizji, nie szukasz roboty ?:eusathink: widzę Cie w mojej sztywnej ekipie :decayed:

 

23 godziny temu, musti napisał:

Myślę nad tą sprawą ;)

U mnie przy kicie sprężyny Vogtland - 50 + amor BV tyle wylazło to koło z przodu.

 

 

IMG_20200328_151638.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność zobaczyć auto na żywo (przejazdem) i byłem zachwycony wyglądem, aż sam nabieram ochotę zostawić swojego gruza i zacząć coś robić :)

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MichałA4 napisał:

:kox: Się rozwinąłeś w tej telewizji, nie szukasz roboty ?:eusathink: widzę Cie w mojej sztywnej ekipie :decayed:

 

Nie głupi pomysł jak bym powiedział że rzucam papiery bo mam lepszą robotę to po mimo sytuacji tysiaka bym dostał podwyżki z miejsca.. musimy to przedyskutować:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, tomekbaS napisał:

Miałem przyjemność zobaczyć auto na żywo (przejazdem) i byłem zachwycony wyglądem, aż sam nabieram ochotę zostawić swojego gruza i zacząć coś robić :)

Pozdrawiam 

Witam Swojaka :siema:Dawaj na spota po epidemii obczaimy co jak i na pewno się ruszy temat :kox: aby chęci były :decayed: 

 

11 godzin temu, Robero321 napisał:

Nie głupi pomysł jak bym powiedział że rzucam papiery bo mam lepszą robotę to po mimo sytuacji tysiaka bym dostał podwyżki z miejsca.. musimy to przedyskutować:kox:

:kox: O fack  jak u Ciebie takie podwyżki dają to ja rzucam swoją robotę i idę do Ciebie .:polew: A z telewizji zrobimy sobie fuchy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2020 o 09:29, MichałA4 napisał:

Witam Swojaka :siema:Dawaj na spota po epidemii obczaimy co jak i na pewno się ruszy temat :kox: aby chęci były :decayed: 

Chętnie wyskocze jak juz wszystko wróci do normalności. Auto zostaje, więc trzeba wreszcie je ogarnąć :) Miały wpaść felgi, ale trzeba było zrobić rozrząd, napinacz z łańcuchem, sondę lambdę no i w najbliższym czasie jeszcze zawieszenie, bo są luzy na wahaczach :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaa to faktycznie nazbierało się tego, ale podejrzewam że większość z nas walczy z takimi kwiatkami, ja tak samo teraz muszę zrobić całe zawieszenie przód, dwie poduszki pod silnikiem bo wylały i nie wspomnę o rozrządzie, oleju itp 

Tak że sam widzisz nie ma co się zrażać po prostu w miarę możliwości trzeba to ogarniać i będzie git :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MichałA4 napisał:

Tak że sam widzisz nie ma co się zrażać po prostu w miarę możliwości trzeba to ogarniać i będzie git 

Otóż to. Jak dobrze pójdzie na razie zamykam kwestie inwestycji. Na kiedyś 320/288 i chip. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna niunia :wub:

Pełny szacun, za wykonaną robotę.

Mam nadzieję ,że mój sedanik też kiedyś będzie tak dopieszczony :decayed:

Ale na pierwszy rzut trzeba zrobić mechanikę na tip top i zaczniemy działać :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było tak kolorowo....długi czas szukałem kilku elementów karoserii które u mnie już wymagały wymiany i  w końcu udało mi się to ogarnąć doprowadzając auto do stanu takiego jak chciałem.

Niestety po drodze wynikło kilka nieciekawych kwiatków które również zostały ogarnięte:facepalm:

Tak że zakres prac objął :

- wymianę  i lakierowanie klapy tył

- wymianę  lotki na ori B6 s-line

- budowę zderzaka przód s-line ze spryskami i pdc oraz lakierowanie pod kolor

- zabezpieczenie i lakierowanie wszystkich wnęk pod listwami drzwiowymi

-lakierowanie dokładki s-line zderzaka tylnego

- lakierowanie dwóch przednich błotników ( zchodził bezbarwny od uderzeń kamieni o ranty)

- wymianę wszystkich ramek drzwi ( zaczęły korodować )

- lakierowanie relingów w PIANO BLACK

- lakierowanie grilli w PIANO BLACK

- lakierowanie nowych listew drzwiowych S4 B6 w PIANO BLACK

Teraz małe spyfoto z roboty ....

 

 

IMG_20200709_112755.jpg

IMG_20200709_112801.jpg

IMG_20200709_112702.jpg

Resized_20200721_160959_4810.jpeg

Resized_20200721_161008_7728.jpeg

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...