Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podnoszenie mocy 1.8t.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ładny wynik!:)

mógłby niut trochę lepszy wyjść, ale może na 98  pewnie pójdzie w górę , mimo to super wynik!

pewnie teraz nie to auto :D

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Misieqq7 napisał:

ładny wynik!:)

mógłby niut trochę lepszy wyjść, ale może na 98  pewnie pójdzie w górę , mimo to super wynik!

pewnie teraz nie to auto :D

Całkowicie nie te auto.

Się okaże co to wyjdzie na 98 jak pojadę poprawić.

Ale hamulce wpierw. Strach jeździć na tym co teraz jest.

I się sporo gratów nazbierało z demontażu ? i ciągle przybywa.

Z chęcią bym to sprzedał za bardzo małe pieniądze.

Wtryski, pompa sai, rurki, ic lewy, hamulce 288, 312 i 245 na tył,

Turbo bez luzów ale popękane żeliwo,

Opublikowano

Jak możesz to podsumuj co zmieniłeś w stosunku do serii, będzie fajne podsumowanie do tych kresek. ;)

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze wszystkiego nie zmieniłem :P

Ale to co do tej pory:

Turbo hybryda od geremiego, bebechy od k04 064 Polecam.

Downpipe jak i Tip spawany przez człowieka z Lublina w dość dobrej cenie. 660 razem.

Dp owinięty bandażem, dużo daje. Tip spawany pod wlot turbo 47mm i przepływkę 3''

Przepływomierz 3''

Sprzęgło z awx

Cały dolot 63mm sam składałem i jakoś wytrzymuje coś powyżej 1 bara.

Intercooler fmic 180.

Wymieniłem Dv i niepotrzebnie kupiłem n75 bo jak się okazało moje stare kilkuletnie jest dużo szczelniejsze niż nowe :P

i mogę sprzedać n75.

Dojdą hamulce 320/288 przewody w oplocie hel od Dev, za które bardzo dziękuję, dzisiaj przyszły :) Również polecam.

Niedługo świece ngk prf7q.

Puki co to wszystko co pamiętam.

Dzięki wszystkim za pomoc :)

Bym zapomniał o Galetto, podniósł mi Moc, również polecam.

Edytowane przez Vexart

Opublikowano
  • Autor

Mam kilka zdjęć to wrzucę. 

20190404_190859.jpg

20190304_185334.jpg

20190406_164553.jpg

20190404_162240.jpg

Opublikowano

No kurde nie da sie ruszyć w miare szybko bez zerwania przyczepności (opony 225 continental lato)

Bez quattro sie nie da

Opublikowano

Bez quattro się nie da, a z quattro automatycznie nie czuć mocy :D

Opublikowano
  • Autor

Nie przesadzajmy czuć moc z Quattro :) ja jestem zadowolony z mocy i z samego Quattro jest niezłe najbardziej w zimie. 

 

Opublikowano
10 minut temu, Vexart napisał:

Nie przesadzajmy czuć moc z Quattro :) ja jestem zadowolony z mocy i z samego Quattro jest niezłe najbardziej w zimie. 

 

A jeździłeś ośką z podniesioną mocą, że masz porównanie? :P

Opublikowano

Ośka lepiej zamiata. Szczególnie przodem na boki:p Latałem chwilę fwd z mocą w granicach 210km i 320nm. Jak dla mnie to sensowny maks do tego napędu. 250 przy świrowaniu po mieście musi być już trochę męczące. O zimie nie wspominam.

Edytowane przez Randor

Opublikowano
  • Autor

No nie jeździłem fwd z taką mocą. Więc nie mam porównania. Mam kfatro i nie zmienił bym na oske. 

Opublikowano
1 godzinę temu, Randor napisał:

Ośka lepiej zamiata. Szczególnie przodem na boki:p Latałem chwilę fwd z mocą w granicach 210km i 320nm. Jak dla mnie to sensowny maks do tego napędu. 250 przy świrowaniu po mieście musi być już trochę męczące. O zimie nie wspominam.

Mam podobne zdanie.

Co z tego, że jest duża moc, skoro na starcie trzeba obchodzić się spokojnie z pedałem gazu...

Opublikowano
25 minut temu, Vexart napisał:

No nie jeździłem fwd z taką mocą. Więc nie mam porównania. Mam kfatro i nie zmienił bym na oske. 

Tak myślałem :) 

Ja się przesiadłem z ośki i efektu rwania w Q od trójki w górę już nie ma.

Opublikowano

No ale za to jest wrażenie, że d*pa pcha, a nie przód ciągnie. Jakby to nie brzmiało :) Mi się to spodobało od pierwszego ruszenia Q.

Edytowane przez Randor

Opublikowano
19 godzin temu, Vexart napisał:

Jeszcze wszystkiego nie zmieniłem :P

Ale to co do tej pory:

Turbo hybryda od geremiego, bebechy od k04 064 Polecam.

Downpipe jak i Tip spawany przez człowieka z Lublina w dość dobrej cenie. 660 razem.

Dp owinięty bandażem, dużo daje. Tip spawany pod wlot turbo 47mm i przepływkę 3''

Przepływomierz 3''

Sprzęgło z awx

Cały dolot 63mm sam składałem i jakoś wytrzymuje coś powyżej 1 bara.

Intercooler fmic 180.

Wymieniłem Dv i niepotrzebnie kupiłem n75 bo jak się okazało moje stare kilkuletnie jest dużo szczelniejsze niż nowe :P

i mogę sprzedać n75.

Dojdą hamulce 320/288 przewody w oplocie hel od Dev, za które bardzo dziękuję, dzisiaj przyszły :) Również polecam.

Niedługo świece ngk prf7q.

Puki co to wszystko co pamiętam.

Dzięki wszystkim za pomoc :)

Bym zapomniał o Galetto, podniósł mi Moc, również polecam.

@Vexart swietna robota! Mam dwa pytania:

1. Gdy podjales decyzje przejscia na hybryde rozwazyles tez mozliwosc instalacji serii G, pytam poniewaz czeka mnie ten sam zabieg, ale waham sie nad hybryda lub seria G ( zblizone ceny - sugerujac sie polskim dystrubutorem).

2. Przy wyborze fmic 180 wpadles moze na 175 ? Podobno wchodzi bez wiekszych problemow.

Pompe paliwa tez zmieniles ?

 

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

@shogu 1. Myślałem tylko o hybrydzie. Geremi robi dobre i póki co jestem zadowolony.

2. Chyba wszystkie 180 tak naprawdę mają 175 tylko zaokrąglają. Chyba

Mi tam fmic wszedł ładnie bez krojenia belki. Musiałem tylko trochę plastiki wyciąć ale to niewiele takie małe kawałeczki. A tak poza tym wszystko ładnie weszło.

Pompy paliwa nie zmieniałem dała radę seria :) najwidoczniej zdrowa. Chociaż myślałem że będę musiał.

Edytowane przez Vexart

Opublikowano
  • Autor

Kurcze tak jak myślałem mam problem z odkręceniem przewodu hamulcowego z tyłu. Zardzewiał.

ma ktoś jakiś sposób? nie chciałbym wymieniać całego.

Opublikowano
17 minut temu, Vexart napisał:

Kurcze tak jak myślałem mam problem z odkręceniem przewodu hamulcowego z tyłu. Zardzewiał.

ma ktoś jakiś sposób? nie chciałbym wymieniać całego.

Elastycznego od sztywnego? Jeżeli tak to raczej zapomnij. Ja nawet z przodu gdzie nie są zardzewiałe nie mogłem ich wyciągnąć po poluzowaniu nakrętki.

Opublikowano
  • Autor

Tak elastyczny od sztywnego. Nie chce się rozkręcić.

Trudno utnę samą końcówkę i zarobię na nowo.

Edytowane przez Vexart

Opublikowano
45 minut temu, Vexart napisał:

@shoguMyślałem tylko o hybrydzie. Geremi robi dobre i póki co jestem zadowolony.

Tak do poczytania dla wszystkich w tym dziale jako przestroga jakie to Geremi robi "dobre" hybrydy. Strona 28. Mam nadzieje ze Ciebie to nie spotka.

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.