Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylne ledy są bardzo fajne, ale tak jak pisaliście, na ciemnym lakierze. Tutaj się poprostu "wyróżniają z tłumu" aż kują w oczy, a to nie byl chyba zamierzony efekt. Do tego lakieru bardzoej pasowały by jakieś lekko przyciemniane albo ori po II lifcie. Ale to tylko moja sugestia.

Opublikowano

Niewiem dokładnie co masz w planach ale jak dasz więcej gleby to auto będzie wydawać się szersze i wtedy te ledy będą pasować bardziej i to nie jest teorja z kosmosu wiem bo kolega ma te lampy na aucie z gwintem i prezętują się super!

Opublikowano
  • Autor

Niewiem dokładnie co masz w planach ale jak dasz więcej gleby to auto będzie wydawać się szersze i wtedy te ledy będą pasować bardziej i to nie jest teorja z kosmosu wiem bo kolega ma te lampy na aucie z gwintem i prezętują się super!

Wlasnie mialem okazje zmienic na polifty te tylne lampki... i nie zrobie tego. Przymierzylem i do tego koloru pasuja tak jak te ledowe czyli 'kwestia gustu'... Moje swieca bardzo ladnie i mocno i zostane przy tych. Wlasnie skonczylem rezac podswietlane kratki nawiewu. Niestety od angola a zainteresowani w temacie wiedza ze nie pasuja p&p i nie spelniaja funkcji tak jak fabryka zaplanowala. Efekt wizualny bardzo na plus.

Opublikowano

KANAL to dawaj foto co by każdy zobaczył coś tam wymyślił

Opublikowano
  • Autor

Niestety aparat mam kiepski ale widac w czym problem... 'kropki' na srodkowych kratkach sa odwrotnie do 'kropek' zewnetrznych kratek czyli jedne kratki zamykamy krecac kolkiem w dol a inne w gore :( nie wiedzialem o tym, pewnie zastanowilbym sie nad kupnem tych albo potargowalbym sie jeszcze :) ale efekt jest mimo wszystko fajny:

obraz015bu.jpg

Opublikowano

heheh mam tak samo hehhe

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze przed zima przymiarka do 17stek na sezon letni... Zostawiac je do wiosny czy wystawiac na allegro? Jak sie wg. Was prezentuje ten wzor na mojej furce?

Mi sie podoba, wiem, to najwazniejsze, ale licze sie z Waszym zdaniem ;)

obraz005gj.jpg

obraz013n.jpg

obraz020io.jpg

obraz022jg.jpg

PS. Wiem ze wysoko stoi ;) Nizej nie bedzie ;)

Opublikowano

ładnie się prezentuje ale jakaś mała :mysli: :mysli: 18chba lepiejby się prezentowała-ale model :good: :good:

Opublikowano

według mnie to wzór :kox::cool1:

Powiem Tobie, że bardzo podoba mi się twoja Aczwóreczka :good:

Opublikowano

Wzór RS. Bardzo mi się podoba sam w sobie a przy Twoim kolorze auta wygląda :slina:

Ewentualnie można je maznąć na grafit.

Opublikowano
  • Autor

Wzór RS. Bardzo mi się podoba sam w sobie a przy Twoim kolorze auta wygląda :slina:

Ewentualnie można je maznąć na grafit.

Mazac nie bedziemy, jakos nie jestem przekonany do innego koloru niz 'standardowy'... ew. widzialem ramiona srebrne na wierzchu a ich boki w graficie, wygladaly ladnie :)

ładnie się prezentuje ale jakaś mała :mysli: :mysli: 18chba lepiejby się prezentowała-ale model :good: :good:

Wiesz ze jak je zalozylem to odnioslem to samo wrazenie, wcale nie wygladaja na duze, moze dlatego ze zawias standard, jesli sie skusze na zmiane to tylko 1BE.

Opublikowano

Kolego czy ty masz wszystkie szybki przyciemnione? Ładne fele :good:

Opublikowano
  • Autor

Kolego czy ty masz wszystkie szybki przyciemnione? Ładne fele :good:

Wszystkie... do tej pory problemow z miskami nie bylo ale mieszkam w malej miejscowosci.

Opublikowano

A, to tak toto wygląda ;)

Jaki masz rozmiar opony, bo prezentuje się zupełnie inaczej niż moja na 17'' bez gleby...

Opublikowano
  • Autor

225/45/17...

Pierwsze dwa zdjecia byly robione 'od dolu' wiec stad tez takie wraznie chociaz mimo to wysoko stoi.

Opublikowano

Ja mam 235/45 i jest balooon ;) Ale wrażenie jest, że niżej stoi :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

alu super :good:

Opublikowano

ladna ale jak dla mnie za wysoko stoi

Opublikowano

troszke nizej i bedzie lux :decayed::wink4:

Opublikowano

gleba i przejdzie to kółko mimo rozmiaru :naughty:, fajnie wyglądają te podświetlane kratki, masz je pewnie od anglika dlatego tak to wygląda :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.