Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona


KANAL

Rekomendowane odpowiedzi

Tylne ledy są bardzo fajne, ale tak jak pisaliście, na ciemnym lakierze. Tutaj się poprostu "wyróżniają z tłumu" aż kują w oczy, a to nie byl chyba zamierzony efekt. Do tego lakieru bardzoej pasowały by jakieś lekko przyciemniane albo ori po II lifcie. Ale to tylko moja sugestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem dokładnie co masz w planach ale jak dasz więcej gleby to auto będzie wydawać się szersze i wtedy te ledy będą pasować bardziej i to nie jest teorja z kosmosu wiem bo kolega ma te lampy na aucie z gwintem i prezętują się super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem dokładnie co masz w planach ale jak dasz więcej gleby to auto będzie wydawać się szersze i wtedy te ledy będą pasować bardziej i to nie jest teorja z kosmosu wiem bo kolega ma te lampy na aucie z gwintem i prezętują się super!

Wlasnie mialem okazje zmienic na polifty te tylne lampki... i nie zrobie tego. Przymierzylem i do tego koloru pasuja tak jak te ledowe czyli 'kwestia gustu'... Moje swieca bardzo ladnie i mocno i zostane przy tych. Wlasnie skonczylem rezac podswietlane kratki nawiewu. Niestety od angola a zainteresowani w temacie wiedza ze nie pasuja p&p i nie spelniaja funkcji tak jak fabryka zaplanowala. Efekt wizualny bardzo na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety aparat mam kiepski ale widac w czym problem... 'kropki' na srodkowych kratkach sa odwrotnie do 'kropek' zewnetrznych kratek czyli jedne kratki zamykamy krecac kolkiem w dol a inne w gore :( nie wiedzialem o tym, pewnie zastanowilbym sie nad kupnem tych albo potargowalbym sie jeszcze :) ale efekt jest mimo wszystko fajny:

obraz015bu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przed zima przymiarka do 17stek na sezon letni... Zostawiac je do wiosny czy wystawiac na allegro? Jak sie wg. Was prezentuje ten wzor na mojej furce?

Mi sie podoba, wiem, to najwazniejsze, ale licze sie z Waszym zdaniem ;)

obraz005gj.jpg

obraz013n.jpg

obraz020io.jpg

obraz022jg.jpg

PS. Wiem ze wysoko stoi ;) Nizej nie bedzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie się prezentuje ale jakaś mała :mysli: :mysli: 18chba lepiejby się prezentowała-ale model :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie to wzór :kox::cool1:

Powiem Tobie, że bardzo podoba mi się twoja Aczwóreczka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór RS. Bardzo mi się podoba sam w sobie a przy Twoim kolorze auta wygląda :slina:

Ewentualnie można je maznąć na grafit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór RS. Bardzo mi się podoba sam w sobie a przy Twoim kolorze auta wygląda :slina:

Ewentualnie można je maznąć na grafit.

Mazac nie bedziemy, jakos nie jestem przekonany do innego koloru niz 'standardowy'... ew. widzialem ramiona srebrne na wierzchu a ich boki w graficie, wygladaly ladnie :)

ładnie się prezentuje ale jakaś mała :mysli: :mysli: 18chba lepiejby się prezentowała-ale model :good: :good:

Wiesz ze jak je zalozylem to odnioslem to samo wrazenie, wcale nie wygladaja na duze, moze dlatego ze zawias standard, jesli sie skusze na zmiane to tylko 1BE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego czy ty masz wszystkie szybki przyciemnione? Ładne fele :good:

Wszystkie... do tej pory problemow z miskami nie bylo ale mieszkam w malej miejscowosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, to tak toto wygląda ;)

Jaki masz rozmiar opony, bo prezentuje się zupełnie inaczej niż moja na 17'' bez gleby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/45/17...

Pierwsze dwa zdjecia byly robione 'od dolu' wiec stad tez takie wraznie chociaz mimo to wysoko stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 235/45 i jest balooon ;) Ale wrażenie jest, że niżej stoi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gleba i przejdzie to kółko mimo rozmiaru :naughty:, fajnie wyglądają te podświetlane kratki, masz je pewnie od anglika dlatego tak to wygląda :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...